320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ligue 1 2016-17

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    34. voor

    1. Viimasest 5-st Marseille mängust 3 on lõppenud seisuga 0-0. Hea muidugi, et endale ära ei lasta lüüa, kuid vähe aeglane ja ideetu tundub Marseille rünnak. Võiks ju natuke nüüd pingutada, palju pole jäänud.

    2. Kes aga viimased 6-7 mängu väga palju pingutab on Bordeaux. Fenomaalne tõus 4. kohale (OK, tegelt Lyon saab vist Bastia mängust 3 punkti kätte).

    3. Rääkides fenomenaalsest tõusust ei saa mainimata jätta Lorienti. Metz purustati teisel poolajal vägagi kindlalt. Kes nüüd ütleb, et Lorient on langemas?

    4. Mulle ei meenu ükski Lille mäng, kus mehed oleksid nii hingestatud. Tõeliselt hästi mängiti.

    5. Dijon punnitas esimese võidu alates 11. veebruarist. Ja vaatamata nii masendavale seeriale on nemadki veel mängus.

    6. Kes kindlasti enam mängus pole on Bastia. Usun, et neil on minek. Mitu punast nad veel see hooaeg saavad?

    7. Vaikne jalgpall (mäng toimus fännideta, kusjuures korraks said ultrad isegi sisse ja mäng katkestati) on muidugi häbiväärne vaatepilt. Seda oli tegelikult ka Saint-Ettienni ja Rennesi omavaheline mõõduvõtt.

    8. Neljapäevaõhtu hiline penaltiseeria Türgis oli kasulik eelkõige Monacole, mida pühapäevane mäng Lyoni vastu ka näitas. Poolkõva koosseis ei olnud piisav väljakutse Jardimi meestele, kellel on jäänud 4 võitu meistritiitline ning 8 väravat 100 väravani.

    Keda tasub esile tõsta?

    a) Yacine Bammou - Maroko poolkaitsja, kes suutis oma väravatesaldot liigas duubeldada 8 minutiga.

    b) De Preville - Ederi duo - Kõikides väravates osales keegi neist (kusjuures penalti, mille De Preville realiseeris, teenis võistkonnale just Eder). Ja üldse ma olin Lillest vapustatud see voor, selle sõna heas tähenduses.

    c) Nicolas Pallos - Bordeaux ei ole mitte ainult rünnaku suunal oma mängu käima saanud, vaid ka kaitses on asjad korras. Nicolas Pallos on olnud väga kindel kaitsja ning kui mees on kohal viimased mängud (jätame Monaco võõrsil välja), siis on liigas ka vähemasti mitte kaotatud. Kokkusattumus te ütlete? Mina arvan, et mees on head tööd teinud.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Mina ausalt öeldes ei uskunud ka enam Lorient`i võimalustesse. Kõik näis poolteist kuud tagasi nende vastu rääkivat. Peatreeneri vahetus oli juba tehtud, mis tulemustes esialgu mingeid positiivseid muudatusi ei toonud, ja kuigi mingi hetkt oli mängupilt päris lubav, saadi lühikese perioodi jooksul korralikud saunad nii St. Etienne`ilt (0-4) kui ka Marseille`lt (1-4). Siis aga tehti ootamatu ja uskumatu comeback võõrsil lähikonkurendi Nancy vastu, kui viimase 25. minutiga keerati 0-2 kaotusseis 3-2 võiduks ning tundub, et see on neid nüüd lõpuks ka korralikult käima tõmmanud ja eneseusu taastanud, mida tundub, et isegi eelmise vooru kaotus Montpellier'le ei ole kõigutanud. Tehtud pole veel muidugi midagi, sest järele jäänud kohtumised on sisuliselt kõik väga rasked (eriti Bastia Korsikal, keda ma ei julgeks ka veel täiesti maha kanda, sest play-off koht on ühe vähem peetud mängu juures vaid nelja punkti kaugusel ja ohutu tsoon viie), aga tundub, et võrreldes konkurentidega on nad nii vormi kui ka eneseusu poolest paremas seisus.

      Kommentaar


        Selle hooaja jooksul on mulle Lorient väga südamelähedaseks muutunud. Loodan siiralt, et nad jäävad alles. Samuti loodan siiralt, et PSG ei võida meistritiitlit (loe: võidab Monaco).
        Instagram

        Twitter

        Eesti Lokomotiv Moskva fännid

        telekavaataja.blogabet.com

        Kommentaar


          Hooaja parimate nominendid:

          Parim mängija:

          Cavani või Silva.

          Parim treener:

          Küsimust pole. Jardim.

          Parim noormängija:

          Sama jutt nagu eelmise kohta. Mbappe.

          Parim väravavaht:

          Kus on pika puuga enim mänge oma puuri puhtana hoidnud Pelé? Kus on Ruffier? Samas on sees Trapp, kes on vaevalt pooltes selle hooaja mängudes mänginud. Tundub, et PSG mees peab igas kategoorias by default sees olema.

          Siit seltskonnast on isegi raske valida. Lopesil ja Subasicil on mitu meeldejäävat kala sisse tulnud. Trapp pole minu jaoks piisavalt mänginud. Imelik oleks ka valida meest (Reynet), kes ei pruugigi järgmine hooaeg kõrgliigas mängida. Võibolla siis ikkagi Subasic?

          Kommentaar


            Nice treener ei ole kaalumist väärt? Võetakse arvesse ainult Ligue 1 saavutatut või ka euroopat? Kui mõlemat, siis jah Monaco oma, aga Nice on ilmselt palju väiksema eelarvega klubi ning alles nüüd kahest esimesest natukene maha jäänud. Et kui itallias on valimine, siis ma paneks küll hääle Atalanta treenerile.

            Kommentaar


              Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
              Nice treener ei ole kaalumist väärt? Võetakse arvesse ainult Ligue 1 saavutatut või ka euroopat? Kui mõlemat, siis jah Monaco oma, aga Nice on ilmselt palju väiksema eelarvega klubi ning alles nüüd kahest esimesest natukene maha jäänud. Et kui itallias on valimine, siis ma paneks küll hääle Atalanta treenerile.
              Kindlasti on, aga mina isiklikult siiski väärtustaks Monaco tiitlit rohkem, kui Nice`i kolmandat kohta, sest see lõpetaks PSG pika hegemoonia Prantsusmaal. Ma ausalt öeldes, et tea, mida täpselt arvesse võetakse, aga kodune liiga ilmselt kaalub teised sarjad üle. Kodustes karikates ja Euroopas on Jardimil muidugi Favre'ist märgatavat paremad tulemused ette näidata. Nice EL-is põrus ikka täielikult.

              Kui näiteks Napoli oleks Itaalias Juve valitsemisaja ära lõpetanud, kas ka siis paneksid hääle Atalanta treenerile?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust

                Kui näiteks Napoli oleks Itaalias Juve valitsemisaja ära lõpetanud, kas ka siis paneksid hääle Atalanta treenerile?
                Jah. Atalanta on noname klubi 99% inimeste jaoks, kes itaalia jalkat ei vaata. Sealt teatakse null meest. Meeskond on figureerinud Serie C hiljaaegu, Serie B-s, mässanud relegatsiooni piirimail ning heal juhul esikümne piirile jõudnud. Napolit võideti alles kaks null. Ma jah hindan suvajorssidega kõrgemale tõusmist kõrgemalt kui kokku mänginud ja 90mil eur rahasüsti saanud meeskonna tiitlivõitu. Aga puhtalt maitse asi.

                Kõige selle juures ma siiski loodan, et nad euroopasse ei jõua, sest oleks mu arvates puhas Sassuolo tegemine.

                Prantsusmaal küll läheb see teenitult Monaco treenerile, aga mu meelest on ka Nice treener väga kõrget tunnustust väärt.

                -e- Kui Monaco võidab tiitli, siis ei viriseks kui nende treener saab parima tiitli. Kui jäävad teiseks, siis annaks kindlasti Nice omale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust

                  Kõige selle juures ma siiski loodan, et nad euroopasse ei jõua, sest oleks mu arvates puhas Sassuolo ja Interi tegemine.
                  Natuke parandatud.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Minu arvamus

                    Parim mängija: hoos olev Cavani, Monacol on nii mitu mängijat silmapaistvad olnud, et ainult Silva väljatoomine poleks aus.
                    Parim treener: Jardim või Favre, pigem esimene
                    Parim noormängija: Mbappe, hooaja teine pool on nagu muinasjutt tema jaoks olnud
                    Parim väravavaht: raske valik jah, kedagi kindlat polegi nagu pakkuda. Trapp on liiga üks parimaid aga hooaja alguses istus pingil, kuna Emery eelistas Areolat. Lopes ja Subasic pole nii stabiilsed jällegi olnud.
                    Fino alla fine FORZA JUVE

                    Kommentaar


                      Algselt postitas orbitaaljaam Vaata postitust
                      Jah. Atalanta on noname klubi 99% inimeste jaoks, kes itaalia jalkat ei vaata. Sealt teatakse null meest. Meeskond on figureerinud Serie C hiljaaegu, Serie B-s, mässanud relegatsiooni piirimail ning heal juhul esikümne piirile jõudnud. Napolit võideti alles kaks null. Ma jah hindan suvajorssidega kõrgemale tõusmist kõrgemalt kui kokku mänginud ja 90mil eur rahasüsti saanud meeskonna tiitlivõitu. Aga puhtalt maitse asi.

                      Kõige selle juures ma siiski loodan, et nad euroopasse ei jõua, sest oleks mu arvates puhas Sassuolo tegemine.

                      Prantsusmaal küll läheb see teenitult Monaco treenerile, aga mu meelest on ka Nice treener väga kõrget tunnustust väärt.

                      -e- Kui Monaco võidab tiitli, siis ei viriseks kui nende treener saab parima tiitli. Kui jäävad teiseks, siis annaks kindlasti Nice omale.
                      Võibolla Napoli ja Monaco võrdlus pole kõige parem, ei oska ka Itaaliast analoogset näidet tuua, aga üldises plaanis annaks mina isiklikult ükskõik kellele Itaalias peatreeneritest selle tiitli, kes suudaks praeguse Juventuse kukutada. Don't get me wrong, mul pole Juve vastu midagi. Pigem vastupidi. Mitmed minu jaoks sümpaatsed mängumehed on seal mänginud. Lihtsalt vahelduse mõttes võiks keegi teine ka Serie A võita. Just nagu Monaco Prantsusmaal.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Hooaja parimate nominendid:

                        Parim mängija:

                        Cavani või Silva.

                        Parim treener:

                        Küsimust pole. Jardim.

                        Parim noormängija:

                        Sama jutt nagu eelmise kohta. Mbappe.

                        Parim väravavaht:

                        Kus on pika puuga enim mänge oma puuri puhtana hoidnud Pelé? Kus on Ruffier? Samas on sees Trapp, kes on vaevalt pooltes selle hooaja mängudes mänginud. Tundub, et PSG mees peab igas kategoorias by default sees olema.

                        Siit seltskonnast on isegi raske valida. Lopesil ja Subasicil on mitu meeldejäävat kala sisse tulnud. Trapp pole minu jaoks piisavalt mänginud. Imelik oleks ka valida meest (Reynet), kes ei pruugigi järgmine hooaeg kõrgliigas mängida. Võibolla siis ikkagi Subasic?
                        1. Kui Monaco võidab, siis tahaks ju nende ridadest kedagi. Ainuke optsioon oleks Silva aga miskipärast ma teda isegi ei valiks. Niiet ükskõik kumb liiga võidab - Monaco või PSG, siis siiski valiksin Cavani.
                        2. Kindlapeale Jardim.
                        3. Mbappe.
                        4. Lopes.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                          4. Lopes.
                          Esimesena meenub:

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Mask Vaata postitust
                            Esimesena meenub:
                            Siin listis pole kedagi, kes käkki keeranud poleks. Lopes on minu jaoks liiga parim ja ägedam puurivaht!

                            Kommentaar


                              Les meilleurs joueurs de Ligue 1 Uber Eats et de Ligue 2 BKT se sont affrontés pour remporter les Trophées UNFP du Joueur du Mois. Découvrez les nommées !

                              Siin saab oma lemmikuid ja alg11 valida.
                              Kes need võitjad valib üldsegi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                https://www.tropheesunfp.com
                                Siin saab oma lemmikuid ja alg11 valida.
                                Kes need võitjad valib üldsegi?
                                Kuna UNFP on nö profijalgpallurite ühing, siis peaks olema kaasmängijate poolt, aga võibolla arvestatakse ka fännide arvamust nagu seda igakuiste auhindade puhul tehakse. Ei oska täpselt öelda.

                                Aga nagu keegi twitteris tabavalt märkis, siis Seri vs Verratti statistika tänase Nice-PSG mängu eel:


                                Aga kumb neist kahest nelja aasta parima mängija valikusse mahtus? Mõttekoht...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X