320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldine Prantsuse jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
    Miks Bastias tühjad tribüünid olid, mingi fännide sigadus varasemast?
    Esimesena meenub see:

    Aga võimalik, et veel midagi.

    Edit: Mängiti hoopis neutraalsel staadionil Istres, karistuseks Bastia fännide käitumise tõttu mängus Nice'i vastu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Esimesena meenub see:

      Aga võimalik, et veel midagi.

      Edit: Mängiti hoopis neutraalsel staadionil Istres, karistuseks Bastia fännide käitumise tõttu mängus Nice'i vastu.
      Mis seal plagul kirjas on?
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        le qatar finance le psg et le terrorisme?

        Kommentaar


          Too Bastia-PSG mäng toimus üsna pea pärast seda terroriakti Pariisis. Aga jah, eks Bastia fännidel ole sel hooajal neid pattusi kogunenud, et meeskond nüüd tühjade tribüünide ees ja kodust eemal peavad mängima (karistuse pikkus on minuteada hetkel tähtajatu).

          Veel näiteid Bastia fännidest: http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...me-Monaco.html

          Kommentaar


            No selles voorus on nüüd vastupidiselt ainult üks mäng Under 2,5.
            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              31. voor

              31. voor, mis tootis koguni 37 väravat - suureskooriliseim voor pärast 2007/08 hooaja viimast vooru, käristas esiotsas punktivahesi. Ehk tiitliheitlus on kujunemas 'kahe hobuse võiduajamiseks'. Tagumises poole lõpetas Metzi meeskond oma pika-pika võiduta seeria.

              Vooru maiuspalaks oli siis hooaja teine Le Classique, kus tabeli kolmas meeskond Marseille võõrustas tabeliliidrit PSG. Sarnaselt sügisesele ning viimasele neljale omavahelisele liigakohtumisele võttis PSG oma, skooriga 3:2, kuigi kodumeeskonna viis Andre-Pierre Gignac kahel korral juhtima. Et hoop veel eriti surmav oleks, läks PSG võiduvärav Marseille kaitsja Jeremy Moreli omaväravana kirja. Marseille jätkab kaotusest hoolimata tabelirea kolmandal astmel aga juba viie punkti kaugusel Pariisi meeskonnast, kes omakorda hoiab punktilist edu Lyoni meeskonna ees.

              Lyon võitis oma 31. vooru kohtumises esikümne ukse taga asuvat Guingamp'd skooriga 2:1. Möödunud nädalal Prantsusmaa koondise eest oma debüütvärava löönud Alexandre Lacazette kasvatas oma liigas löödud väravatearvu antud mängus juba 24 peale. Corentin Tolisso ja hiljuti oma koondisedebüüdi teinud Nabil Fekir lisasid mõlemad samuti ühe.

              Liigatabeli neljas ja viies ehk Monaco ja Saint-Etienne kohtusid esimese kodus ning sarnaselt sügisesele omavahelisele kohtumisele, lõppes ka 31. vooru vastasseis 1-1 viigiga, mis eelkõige Monaco meeskonnale sobilik ei olnud arvestades meeskonna tiitlilootusi. Kui monacolastel õnnestub tuleva nädala keskel 25. vooru järele peetavas mängus Montpellier'd võita, ollakse samade punktide peal koos Marseille'ga, kuid tabeli tipust viie silma kaugusel. Saint-Etienne aga jätkab viiendal kohal, nelja punkti kaugusel viimasest Meistrite Liiga kohast.

              Relegatsiooniheitluses lõpetas Metzi meeskond lõpuks oma pika 17-mängulise võiduta seeria, kui meeskonna kangelaseks tõusnud Modibo Maiga kübaratrikist kaasrelegatsiooniheitlejat Toulouse'i skooriga 3:2 võideti ning ka üle pika aja tabeli punase laterna kohalt 19. tõusti, kuna Lens kaotas samal ajal võõrsil Bordeaux'le ja asub nüüd ise tabeli põhjas. Metzi võit tõi taas Albert Cartier' hoolealustels õrnõhnad lootused püsimajäämiseks, sest päästva joone peal asuv Lorient kaotas 31. voorus kindlalt Rennes'ile ja asub Metzist nüüd kaheksa silma kaugusel. Toulouse'i jaoks on püsimajäämine jätkuvalt kahe punkti kaugusel.

              Teistest relegatsioonitsooni lähistel asuvatest meeskondadest tegid Evian ja Nice omavahel 2-2 viigi. Bastia kaotas aga Montpellier'le ning Reims võõrsil Lille'ile. Reims'i viimaste kuude vorm näib vihjavat, et püsimajäämine võib hooaja lõpuks ülimalt keeruliseks minna, sest Jean-Luc Vasseuri hoolealused on 2015. aastal vaid Metzist rohkem punkte kogunud.

              31. vooru tulemused:
              Monaco - Saint-Etienne 1:1
              Guingamp - Lyon 1:3
              Lille - Reims 3:1
              Lorient - Rennes 0:3
              Metz - Toulouse 3:2
              Montpellier - Bastia 3:1
              Nice - Evian 2:2
              Bordeaux - Lens 2:1
              Nantes - Caen 1:2
              Marseille - PSG 2:3

              Liigatabel: http://www.ligue1.com/ligue1/classement

              Kommentaar


                hea töö. tulen siia lugema mis nv toimus ja lõpuks ometi on kõik õigel ajal saadaval. mitte nagu eelmised korrad mil pidi julmalt ootama!

                Kommentaar


                  Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                  hea töö. tulen siia lugema mis nv toimus ja lõpuks ometi on kõik õigel ajal saadaval. mitte nagu eelmised korrad mil pidi julmalt ootama!
                  sa ei leia et see millal kodanik Mask kirjutab ülevaate mänguvoorust või üldse seda teha viitsib on ikka rohkem tema enda asi ja üleni vabatahtlik(äärmiselt tervitatav) tegevus ning virised asja viibimise pärast on pehmelt öeldes väga kohatu. või sa maksad talle selle pühendatud aja ja vaeva eest?

                  Kommentaar


                    kes mulle selle aja kinni maksab, mil ma tulen siia kokkuvõtet lugema ja see mida pole on kokkuvõte? ah? vasta mulle raisk. kes maksab mulle selle aja kinni?? ma oleks võinud selle ajaga hoopis midagi muud teha aga ei, jälle maha visatud aeg. ja mida sa üldse plärised siin. ma näen, et asjalood on viimasel ajal hoopis paremuse poole liikunud ja hetkel ma hoopis kiitsin seda kokkuvõtete autorit. just nimelt kokkuvõtete autor, palun jätkata sama rada pidi

                    Kommentaar


                      L'Equipe 31. vooru sümboolne koosseis:

                      Rünnakut on vedamas Metzile pärast ligi viit kuud võidu toonud Modibo Maīga, kes kostitas TFC-d kübaratrikiga, ja Le Classique'is kaks löönud Andre-Pierre Gignac, kes väravaküttide tabelis Alaxander Lacazette'i järel uuesti teiseks tõusis:
                      1. Lacazette 24, 2. Gignac 18, 3. Ibrahimovic 17

                      Keskväljalt märgiks veel ära Blaise Matuidi. Polnud kohta, kuhu see mees eilses mängus ei jõudnud.

                      Vooru värav (konkurentsitult) Blaise Matuidilt:

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jaalo Vaata postitust
                        kes mulle selle aja kinni maksab, mil ma tulen siia kokkuvõtet lugema ja see mida pole on kokkuvõte? ah? vasta mulle raisk. kes maksab mulle selle aja kinni?? ma oleks võinud selle ajaga hoopis midagi muud teha aga ei, jälle maha visatud aeg. ja mida sa üldse plärised siin. ma näen, et asjalood on viimasel ajal hoopis paremuse poole liikunud ja hetkel ma hoopis kiitsin seda kokkuvõtete autorit. just nimelt kokkuvõtete autor, palun jätkata sama rada pidi
                        so-sooh veider komme on sul kiitust avaldada ja tänu näidata.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mask
                          Reims'i viimaste kuude vorm näib vihjavat, et püsimajäämine võib hooaja lõpuks ülimalt keeruliseks minna, sest Jean-Luc Vasseuri hoolealused on 2015. aastal vaid Metzist rohkem punkte kogunud.
                          Klubi juhatus asus tegutsema. J-L. Vasseur sai kinga.

                          Mehe kaitseks:

                          Kommentaar


                            Täna siis Coupe de France'i poolfinaal PSG ja Saint-Étienne vahel.

                            Viimased kaks kohtumist on lõppenud mõlemad skooriga 1:0 PSG kasuks, seega tasub oodata põnevat mängu. Võitja kohtub finaalis üllataja Auxerre'iga, kes alistas poolfinaalis Guingampi 1:0 ning mängib Prantsuse tugevuselt teisel liigaastmel.
                            Seega, realistid käsitlevad seda poolfinaali põhimõtteliselt finaalina, arvestades ka seda, et Auxerre on liigas hetkel 8.kohal.

                            Kommentaar


                              Karikakaitsja Guingamp' pudenemisest on kahju. Oleks vinge olnud, kui üks kõrgliiga väiksemaid oleks suutnud taas finaali jõuda ja näidata ka suurematele (pean eelkõige silmas Marseille'd, Lyoni ja ka näiteks Lille'i), et on küll võimalik mitmel rindel konkureerida, ja ka edukas olla. Õigemini on seda tegelikult juba tõestatud, sest Euroopa liigas jõuti 16-parema sekka, Liigakarikas veerandfinaali, Prantsusmaa karikas poolfinaali ning liigas istutakse kenal 11. astmel. Tehke järele!

                              Aga Auxerre'i üle on ka ütlemata hea meel. Eks tuleb loota, et Saint-Etienne suudab täna lõpuks (esmakordselt sel hooajal) PSG üle mängida ja finaali saada. Kui pealinlased sinna saavad, siis ma kardan, et see finaal tuleb ülimalt ühepoolne. Saint-Etienne'i vastu on Auxerre'i võimalused kindlasti kõvasti paremad.

                              Esiliigas on Auxerre küll 8. astmel, kuid näiteks kolmas üles viiv koht on vaid viie silma kaugusel ning teine veel punkti võrra kaugemal. Ehk kõik on veel võimalik silmas pidades kohta esikolmikus, mis siis annaks pääsme järgmiseks hooajaks kõrgliigassa

                              Kommentaar


                                Põnevus on üsna nullis. PSG jõud käib kahjuks St. Etienne'ist vaevata üle. Nagu alati. Loodan väga, et ma eksin.
                                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                                Kommentaar

                                Working...
                                X