320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldine Prantsuse jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Euroopa Liiga loosil ei läinud paremini. Võib isegi öelda, et läks kehvemini. Väga valused grupid Bordeaux`l ja Marseille'l, kuid sellegipoolest peaks mõlemad võimelised olema neist edukalt läbi tulema.

    C grupp:
    Marseille
    Fenerbahce
    Borussia Mönchengladbach
    AEL Limassol

    D grupp:
    Bordeaux
    Club Brugge
    Newcastle United
    Maritimo

    I grupp:
    Lyon
    Atletic Bilbao
    Sparta Praha
    Ironi Kiryat Shmona

    Kommentaar


      Üks sümpaatne ületulek sekka! Nimelt on Toulouse oma ridu täiendanud Yannick Djaló nimelise härraga, kes saabus hooajaks laenule Benfica juurest. Nii palju kui ma olen Djalót mängimas näinud (eelmise klubi Sportingu eest), siis peaks tegemist olema väga tehnilise ja kiire ääreründajaga. Benficas nii palju mänguaega ei jagunud, kuid eks Benficas on tema positsiooni(de)le konkurents väga kõva. Toulouse`i ründeprobleemidele kindlasti hea lahenuds. Vähemalt teoorias.



      Loetud tunnid veel kannatada, kuniks ka Inglismaal aken sulgub, ja siis saame kadud üle lugeda. Prantsusmaal sulgub aken muide alles 4. septembril.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Viimased päevad veel hinge kinni hoida, et mitmed Prantsusmaa liiga staarid kodumaalt ei lahkuks. Lloris, Rémy, Sissoko, Michel Bastos, Debuchy, Gomis, Ayew vennad, Yanga-Mbiwa, Mbia ja teisi on hetkel meedia poolt teiste liigade klubidega paari pandud. Pöidlad pihku, et kadu akna sulgudes minimaalselt väike oleks.
        Läks enam-vähem. Hugo Lloris oli vast kõige valusam kaotus liigale (Lyonist Tottenhami). Stephane Mbia lahkus oodatult QPR-i. Ülejäänud sealt nimekirjast jäid hetkeseisuga paika (Venemaa aken on veel lahti). Sellegipoolest üllatas Rennes` negatiivselt müües eelmise hooaja komeedi Jirès Kembo-Ekoko Araabia Ühendemiraatide meistrile Al Ain (3,7m€). Yacine Brahimi läks laenule Hispaaniasse Granadasse. Pisut varem lahkusid klubist Razek Boukari (Wolverhampton, 3,5m€) ja Alexander Tettey (Norwich City, 1,5m€). Yann M'Vila jäi õnneks paika. Üks lahkunud härra väärib veel mainimist. Nimelt (ründaja mitte väravavaht) Mamadou Samassa, kes paar hooaega tagasi lõi Valenciennes`i eest palju väravaid, liikus Itaaliasse Chievo Verona ridadesse.

        Tulijatest vast pikemalt, kui Prantsusmaal aken sulgub, sest viimastel päevade kindlasti veel tegutsetakse.

        Kommentaar


          Lloris Lloriseks, aga kuradima hea, et Bastos ja Gomis ikka alles jäid. Valenciennes'i vastu jäädi kodus 0-1 taha, aga nende meeste väravad on seisu juba 20-ndaks minutiks 2-1ks pööranud.

          Kommentaar


            See siiski väga hull, et Lloris et osteti varuväravavahiks Tottenhami, mees on minu meelest üks maailma talendikamaid väravavahte

            Kommentaar


              Algselt postitas jalkamatuu- Vaata postitust
              See siiski väga hull, et Lloris et osteti varuväravavahiks Tottenhami, mees on minu meelest üks maailma talendikamaid väravavahte
              Ulmelisust lisab see, et täiesti kommiraha eest anti ta ära... Ma väidan, et selline raha pole mitte müük, vaid pigem kingitus Tottenhamile...

              Aga aken on vist Prantsusmaal teisipäevani lahti, seega ehk tuleb keegi Lyonisse, mitte et seda just hädasti vaja oleks.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Pablo Correa (Evian) esimene peatreener, kes sel hooajal kinga sai: http://www.ligue1.com/ligue1/article...ack-correa.htm

                Lloris pärast ma ei muretseks. Kindlasti ei ostetud ta teiseks numbriks. Mängust puudus ta seetõttu, et oli Lyoni klubi ja fännidega hüvasti jätmas.

                Kommentaar


                  veepoisid on kiirelt tegutsenud, tõesõna!

                  Kommentaar


                    Evianil vana hea teise hooaja sündroom
                    "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                    These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                    Kommentaar


                      Ega kui väravavaht on selline pudrunäpp nagu teise värava puhul, siis pole ka kaotustest pääsu.



                      Peatreeneri vallandamine tundub ennatliku käiguna, eriti kuna Correa oli ametis vaid 8 kuud ja eelmise hooaja lõpetas ta väga hea tööga. Polnud isegi kedagi korralikku varnast võtta. Dupraz'l puuduvad sel tasemel kogemused isegi mängijana.

                      Kommentaar


                        Valenciennes tegi väärt täienduse, liites Anthony Le Tallec'i meeskonnaga. Tuli ta siis teise divisjoni kukkunud Auxerre'ist, kus ta sel hooajal juba kuue mänguga neli väravat kirja sai. Mäletatavasti on tegu endise Liverpooli, Sunderlandi ning paljudeteistePrantsusmaaklubide endine mängumees.

                        Valenciennes on hetkel tabelis kuues ning edu talle!

                        Pilti ka. Ülemineku üle võib eriti õnnelik olla Mõnuagent, kelle soengusats võib täienduse saada

                        Lisatud failid
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Need soengud jäid tal noorusaega.

                          Aga minu jaoks märkimisväärsem üleminek, mis viimasel päeval tehti, oli Benjamin Corgnet liitumine Lorient`ga. Möödunud hooajal oli 25-aastane mängujuht Dijoni meeskonna selgelt kõige parem mängija ja peaaegu suutis nad relegatsioonist päästa. Lorient, kes hooaega väga hästi on alustanud, on Corgenti sugusest ajust keskväljal peale Morgan Amalifitano lahkumist puudust tundnud. Tuleb tõdeda, et Christian Gourcuff on taaskord targalt üleminekuteturul tegutsenud. Mvuemba küll lahkus viimastel päevadel Lyoni, kuid vastu saadi Lyonilt noor Enzo Reale. Lisaks päris suvel algul liitus möödunud hooajal Auxerre`i ridades särama löönud Alain Traore, kes kohe hooaja algul on Lorient eest hästi mänginud ja väravaid löönud. Ma arvan, et Lorient võib väga hea hooaja teha ja näiteks isegi Euroopa kohtadele konkureerida.

                          Kommentaar


                            Soengud jäävadki üldiselt noorusaega, aga see pilt on ikka päris hirmus.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Ma arvan, et Lorient võib väga hea hooaja teha ja näiteks isegi Euroopa kohtadele konkureerida.
                              ']
                              kuigi mulle isiklikult on Lorient üsnagi sümpaatne klubi, siis euro kohta ma ei julgeks ennustada,pigem tuleb neil tegemist et püsima jääda ja kui sellega hakkama saadakse taaskord on nad hästi teinud. ikka koledama palju on mehi kaotatud järjestikel hooaegadel. midagi ses tiimis ja juhtimises peab väga hästi olema, et kokku pole kukkunud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                kuigi mulle isiklikult on Lorient üsnagi sümpaatne klubi, siis euro kohta ma ei julgeks ennustada,pigem tuleb neil tegemist et püsima jääda ja kui sellega hakkama saadakse taaskord on nad hästi teinud. ikka koledama palju on mehi kaotatud järjestikel hooaegadel. midagi ses tiimis ja juhtimises peab väga hästi olema, et kokku pole kukkunud.
                                Tähtsaid mehi kaotati möödunud hooajal, kui lahkusid Gameiro, Amalfitano ja Morel ning selle tõestuseks võideldigi ellujäämise nimel kogu eelmise hooaja. Sel hooajal on pigem meeskonna ülesehitamisega tegeletud. Põhikoosseisu meestest on lahkunud vaid Mvuemba ja juurde toodud juba eelnevalt mainitud Traore, Corgnet, Giuly ja Reale. Võin pea pakule panna, et Lorient sel hooajal on pigem esikümne konkurentsis kui relegatsiooni heitluses.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X