320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Üldine Prantsuse jalgpall

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Antonetti muidugi pani mulle kohe kena bitch slapi. Alates aastast 2008. esimene võit Rennes'il Lille'i üle. Romain Alessandrini poolt teine iluvärav ühe nädala jooksul. Lisaks tänasele kauglöögile sokutas liigakarika mängus Nancy vastu võrku sellise meistriteose.

    Vaadates tänast Landreau ebakindlat tegutsemist avavärava puhul tekib paratamatult küsimus, et millal Steeve Elanale võimalus antakse. Polnud see tänavu teps mitte esimene aps endise PSG puuriluku poolt ja tegelikult oli mäng enne väravat Lille'i kontrolli all. Tundus, et ka Mavuba vigastus mängis oma rolli selles kaotuses. Kui kapten välja vahetati ei suutnud Lille keskväljal enam palle võita ning Rennes nõelas valusalt ära.

    Kommentaar


      Kahju, viasat sport baltic enam prantsuse liigat ei näita

      Kommentaar


        Algselt postitas Epic Vaata postitust
        Vaadates tänast Landreau ebakindlat tegutsemist avavärava puhul tekib paratamatult küsimus, et millal Steeve Elanale võimalus antakse. Polnud see tänavu teps mitte esimene aps endise PSG puuriluku poolt ja tegelikult oli mäng enne väravat Lille'i kontrolli all.
        No, mis härra täna teise värava puhul mõtles? Ootaks küll Elanat juba nädalavahetusel postide vahele.

        Kommentaar


          On hea soccernet.ee foorumis jâlle olla hea pôhjusega. kunagi omasin siin kasutajat ka ning olin pâris aktiivne. juulist tulin Prantsusmaale elama ning olen kohaliku liiga fanatt aina enam ning selles nâgin head ajendit, et siia teemasse postitada. Elan Toulouse'is ning Toulouse FC mângudele maksavad piletid fânnisektorisse vaid 8 eurot, seega kui ajad klapivad, proovin igal kodumângul kohal olla ning iga mâng pârast matchi natukene mângukâiku ja atmosfââri kirjeldada.

          Niisiis, tâna vâisasin esimest TFC mângu ning kogemus oli fantastiline. Kuigi siin lôunapoolses suurlinnas on rubgy (Stade Toulousain - 5-kordne Euroopa Rugby Karika vôitja ning mitmekûmne kordne Prantsusmaa meister) palju populaarsem, on vutikultuur ikkagi piisavalt kôrge. Valenciennes'i vastu tuldi vâlja 2:0 kaotusseisust ning viimase minuti viigistaja ajas publiku eriti hulluks. Kuna tund on hiline, siis lisan ûhe video tânasest fânlusest. Viigivârava ajal unustasin âra, et mul kaamera(3.2 mpx - Canon 7D) filmib. Vabandan oma hôisete eest.. ning jârgmist mângu kirjeldan pikemalt.

          Fânnigrupp kutsus jârgmiseks mânguks Bordeaux'ga bussiga sinna kaasa, aga kahjuks ei saa seda endale seekord lubada.

          Kommentaar


            On hea soccernet.ee foorumis jâlle olla hea pôhjusega. kunagi omasin siin kasutajat ka ning olin pâris aktiivne. juulist tulin Prantsusmaale elama ning olen kohaliku liiga fanatt aina enam ning selles nâgin head ajendit, et siia teemasse postitada. Elan Toulouse'is ning Toulouse FC mângudele maksavad piletid fânnisektorisse vaid 8 eurot, seega kui ajad klapivad, proovin igal kodumângul kohal olla ning iga mâng pârast matchi natukene mângukâiku ja atmosfââri kirjeldada.

            Niisiis, tâna vâisasin esimest TFC mângu ning kogemus oli fantastiline. Kuigi siin lôunapoolses suurlinnas on rubgy (Stade Toulousain - 5-kordne Euroopa Rugby Karika vôitja ning mitmekûmne kordne Prantsusmaa meister) palju populaarsem, on vutikultuur ikkagi piisavalt kôrge. Valenciennes'i vastu tuldi vâlja 2:0 kaotusseisust ning viimase minuti viigistaja ajas publiku eriti hulluks. Kuna tund on hiline, siis lisan ûhe video tânasest fânlusest. Viigivârava ajal unustasin âra, et mul kaamera(3.2 mpx - Canon 7D) filmib. Vabandan oma hôisete eest.. ning jârgmist mângu kirjeldan pikemalt.

            Fânnigrupp kutsus jârgmiseks mânguks Bordeaux'ga bussiga sinna kaasa, aga kahjuks ei saa seda endale seekord lubada.

            Kommentaar


              Ahjaa ja homme muidugi Prantsusmaa jalgpalli aasta ûks suursûndmustest ka. Marseille'i Stade Velodrome fânninânni poes nâgin sellist sârki:
              merde.jpg

              Tôlge: "Kuidas koguda 40000 s*tapead ûhte peldikusse ?
              Siin on vastus:

              PSG: p*sk klubi p*skadele inimestele."

              Lâheb pônevaks homme !!

              Kommentaar


                Väga rõõmustav, et otsustasid siia tagasi tulla. Jään huviga sinu edasiseid postitusi prantsusmaa teemal ootama.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Vana oled ning Prantsusmaale läksid õppima või tööle ?
                  "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                  Kommentaar


                    19, veel eelmine aasta mângisin Kure/Sôrve eest ja nûûd alustasin oma ôpingutega siin ja otsin rahulikumat sorti klubi endale, eestlased vâlismaal teemasse lisama ei pea

                    Kommentaar


                      dem goals


                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Ligue1.com on väga mõnus koht, kust Prantsusmaa liiga kohta värskeimat infot saada, väga meeldib kohe see sait!

                        Huvitavat lugemist Clement Grenier' kohta, kes oli Lyonist Nice'i siirdumas, aga üleminek jäi ära ning on Lyoni üks parimaid noori - http://www.ligue1.com/ligue1/article...ising-star.htm
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Eelpool mainituga jätkates (ja nõustudes) : Matt Spiro kirjutab veidi Reims`i hooaja alguse eduloo ühe peategelase Gaëtan Courtet' kohta PSG-ga mängu eel. Hooaja eel julgesin ka ise just Courtet'd Reims`i meeskonnast esile tuua, kui meest keda võiks hooaja jooksul jälgida. Tuleb küll tunnistada, et seda pigem inimlikul põhjusel.
                          Kirjutis ise: http://www.ligue1.com/ligue1/article...-in-sights.htm

                          Spiro artikleid ja tema twitterit üldiselt soovitan lugeda-jälgida. Eriti Prantsusmaa jalgpalli huvilistel.

                          Kommentaar


                            Ah, sa pagan.

                            Just siis kui Rennes'il hakkasid asjad tasapidi laabuma on M'Vila ja Mavinga esindusmeeskonna treeningutelt eemaldatud, kuna jäid sel nädalal vahele ühe klubituuriga. See intsident ja vigastused ning mängukeelud tähendavad seda, et Rennes võtab homme Montpellier vastu vaid 17-mehelise koosseisuga.

                            Eelmine hooaeg kaotati Montpellier vastu mõlemad kohtumised. Kodus 0-2 ja võõrsil koguni 0-4. Samuti jäädi kodus Montpellier'le alla ka üleeelmisel hooajal, kui mängu ainsa värava lõi Joris Marveaux.

                            Meistermeeskonna võidukoefitsent on viimase 12 tunni jooksul kukkunud 3.8 pealt 3.45 peale, mis küll tundub sellegi poolest magus.

                            Kommentaar


                              Kas kellelgi on infot Prantsuse liiga mingite online pakettide kohta, millega ma vôin kindel olla, et ma nâen igat mângu, mida tahan ? Hetkeseis on selline, et ei nâe isegi neid, mis olemas on, kuna ûhikanett on kôiksugu "pahad" lehekûljed âra blokeerinud.

                              Kommentaar


                                Sa tead, et kaitses on asjad ikka läbinisti mädad, kui lased Jean Makounil peaga värava lüüa.

                                Huvitav otsus muidugi ka Girardi poolt Jourdren pingile kukutada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X