320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique Lyonnais

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Veidi hilinenud alg-11:  Beauvue tagasi.

  Kommentaar


   Üllatus-üllatus, järjekordne vigastus on tõsiasi. Seekordne ohver siis Biševac. Eks näib, kui tõsine.
   Häda korral võib Gonalons ka keskkaitset mängida. Nagu ta seda praegu teebki. Mängu sekkus Ferri.
   Igal juhul on see vigastuste kollektsioon täiesti masendav. Hullem kui Arsenal.

   Kommentaar


    Järjekordne mäng, kus domineeritakse ning võimalusi küll ja veel, aga ära ei löödud. Kuni Lacazette lõpetas enda kuuekuulise väravatepõua.
    Darder täna täielikult liimist lahti, Lopes pidi korra Neuer´iks kehastuma, et tema viga ära lappida. Lacazette ka vahelduseks head mängu tegemas, lõi värava ka, aga eksis penaltil (aga eks ta ise ka teenis selle). Klubi enim makstud mängija, Valbuena, nagu alati aktiivne, aga on ka poolvõimalusi raisanud ja mõne sööduga eksinud. Ferri ja Tolisso samuti head mängu tegemas, nagu ka Umtiti ja keskkaitses asju korras hoidev Gonalons. Ülejäänud keskpärased, Beauvue taaskord ei ole eriti head mängu tegemas. Darder võidaks poolajal nt Mvuemba vastu välja vahetada. Selline fakt ka, et Lacazette ei olnud enne tänast mängulises olukorras väravat löönud aprillist.
    Vahelduseks võidaks aga kodupublikule rõõmu ka pakkuda.    Kommentaar


     Kohtunikud hiilgavad, Lacazette´il võeti ära täiesti määrustepärane värav. Darder kusjuures tuligi välja, 15 pallikaotust temalt täna.

     Kommentaar


      1:0

      Reims´i vastu suudeti võtta napid, aga magusad ja teenitud kolm punkti. Ainuke kriitikanoot läheks teise poolaja alguse suunas, ülejäänud mäng nii taktikaliselt kui tehniliselt üpris hästi mängitud, vaid realiseerimine endiselt kehvake. Ka mängu lõpus hakati kaitses rabistama. Kaitses hoiti üldiselt asjad korras, kohati jääb Umtitil kiirusest puudu, Gonalons tegi enda töö suurepäraselt ära. Ka Lacazette hakkab vormi tõusma, Beauvue´ga on nii ja naa, korra põrutas küll latti. Vaid Biševac´i vigastus jäi mängu varjutama. Põhimõtteliselt iga mäng lisaneb laatsaretti üks mees.
      Mänguliselt pandagu aga samamoodi edasi.

      Kommentaar


       Lisaks veel, et Malbranque mängis eile enda karjääri 500. kohtumise, kahjuks pole need kõik Lyoni särgis olnud, enda parimatel aastatel teenis ta leiba Inglismaal. Lisaks on Morel kurtnud ka kerget väsimust, mis oli ka eilses kohtumises näha, ei olnud tema liigutused eriti teravad. Aga mis teha, Bedimo on vigastatud.

       Kommentaar


        Kusjuures, kui ma õigesti olen teatud asjadest aru saanud, siis on valmimas juba pikemat aega uus staadion, "Grand stade OL". Valmis peaks ta saama (vist) novembris.

        Kommentaar


         Nii on. Uuest aastast peaks Lyon esialgsete plaanide kohaselt sinna kolima ja hooaja teise poole mängud juba seal pidama. Antud staadion on siis ka üks Euro2016 staadionitest.

         Kommentaar


          Uuele staadionile tuleb 59 286 istekohta, mis on kõvasti rohkem, kui Stade Gerland´il. (41 842)

          Veel pilte:

          Kes veel huvi tunneb, siis järgneval lehel on võimalik ka virtuaalset staadionit 3D-s lähemalt vaadata.

          Kommentaar


           Olen juba ka ise ehituse algusest peale staadionil pilku peal hoidnud. Viskan siia ka ühe lehe, kus staadionist rohkem pilte ning mida täiendatakse pidevalt: http://stadiumdb.com/constructions/f...e_des_lumieres
           Siin isegi öeldud, et midagi 61 000 kanti tuleb istekohti.
           Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

           Kommentaar


            M´biwa treeningutel tagasi:

            Kommentaar


             Algselt postitas Mask Vaata postitust
             Lisaks oma kummalistele väljaütlemistega peale Lyoniga liitumist, on Valbuena nüüd Marseille`lt kohtu kaudu 568,000 €-t nõudmas mingite kunagiste lepinguvaidluste tõttu tema, klubi ja agendi vahel.
             Jäi kaotajaks selles kohtuasjas. Peab ise 3K's Marseille`le maksma tekitatud kahju eest.

             Kommentaar


              Algselt postitas Mask Vaata postitust
              Jäi kaotajaks selles kohtuasjas. Peab ise 3K's Marseille`le maksma tekitatud kahju eest.
              See kohtuvaidlus on küll juba veidike imelik. Nõuab oma endiselt klubilt, kes pealegi veel raskes olukorras, poolt miljonit eurot? Nähtavasti ka veel ilma põhjuseta.

              Kommentaar


               Algselt postitas Koopia Vaata postitust
               See kohtuvaidlus on küll juba veidike imelik. Nõuab oma endiselt klubilt, kes pealegi veel raskes olukorras, poolt miljonit eurot? Nähtavasti ka veel ilma põhjuseta.
               "Teades" OM-i juhtkonda ja kuidas seal asju aetakse, siis ütleme nii, et vaevalt nemadki päris puhtad poisid olid. Ajastus oli muidugi veider (just enne OM-OL mängu).

               Edit: Seoses Valbuenaga jäi silma selline stats:

               Kommentaar


                Grenier olevat treeningutele naasnud:

                Kommentaar

                Working...
                X