320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique Lyonnais

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Masendav, kuidas Lyon suutis välja kukkuda. Omati ju mitut võimalust, et rohkem skoori teha. Ning kaitse oli järjekordselt kohutav vähemalt kahes olukorras, mis lõppesid CSKA väravaga. Traore, Depay ja Diaz mängivad jätkuvalt endale, mitmes olukorras oleks võinud ju sööda edasi anda, kuid mindi ikka ise peale uhama. Tulemus on valus ka seepoolest, et Venemaa hingab ju Prantsusmaale kuklasse UEFA koefitsientide tabelis.
    Fino alla fine FORZA JUVE

    Kommentaar


      Ärge unustage ka #GenesioOut

      Aga pettumus on meeletu. Ei taha eriti midagi enam Lyoni tegemistest sel hooajal kuulda. Tõsiselt.
      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

      Kommentaar


        Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
        Tulemus on valus ka seepoolest, et Venemaa hingab ju Prantsusmaale kuklasse UEFA koefitsientide tabelis.
        Lisaks veel see, et ka kodus oleks olnud võimalik Euroopa liiga ära võita...finaal ju nende staadionil see kevad.
        Ela ja tunne, et elad
        see on kõige lihtsam
        filosoofia, mis toimib
        sule silmad ära vaata
        tagasi, hinga sügavalt ja
        hüppa üle iseenda varju
        tule koos minuga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
          Masendav, kuidas Lyon suutis välja kukkuda. Omati ju mitut võimalust, et rohkem skoori teha. Ning kaitse oli järjekordselt kohutav vähemalt kahes olukorras, mis lõppesid CSKA väravaga. Traore, Depay ja Diaz mängivad jätkuvalt endale, mitmes olukorras oleks võinud ju sööda edasi anda, kuid mindi ikka ise peale uhama. Tulemus on valus ka seepoolest, et Venemaa hingab ju Prantsusmaale kuklasse UEFA koefitsientide tabelis.
          Ei midagi kriitilist. Veel. Mõlemal on veel üks meeskond konkurentsis ja Prantsusmaal siiski 2,3 punktiline edu.

          Kommentaar


            Meedias hakanud kõlakad liikuma, et Aulas tahtvat Genesiot vanameister Rainieriga asendada.
            Fino alla fine FORZA JUVE

            Kommentaar


              Kui täna sumpsi saadakse, siis vähemalt äkki tuleb uus treener. Seni ikka väga mannetu.
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Algselt postitas Rocheteau Vaata postitust
                Meedias hakanud kõlakad liikuma, et Aulas tahtvat Genesiot vanameister Rainieriga asendada.
                Avalikult on Aulas Genkat kaitsnud, kuid oldi isegi lauataga istunud ja teatatud Genkale, et tema aeg klubis on lõppes. Kuuldavasti lastakse hooaeg lõpuni tiksuda.
                "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                Kommentaar


                  Algselt postitas football2u Vaata postitust
                  Kui täna sumpsi saadakse, siis vähemalt äkki tuleb uus treener. Seni ikka väga mannetu.
                  Laiskvorst Depay tõi uskumatu 3-2 võidu. Taas. Tundus, et Kreeka vana rikkus Lyoni rõõmupeo, siis selline asi. Minu jaoks ilmselt hooaja mäng (PSG järel).
                  "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                  Kommentaar


                    Kes muu?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elnino9 Vaata postitust
                      kes muu?
                       


                      Sellised asjad oleks tore kui on spoileritesse pandud.

                      Kommentaar


                        Ma siin Lyoni osas ainult huvi pärast. Kuidas Bertrand Traore ja Tete ennast Lyoni eest näidanud on? Traore kaotus oli Ajaxile suvel minu meelest kõige valusam löök.

                        Kommentaar





                          "Te liiga sageli ei hooli meist! Võit Marseille üle ei pane unustama Moskvat"


                          Lyoni ultrad Bad Gones kavatsevad protesteerida natuke ja tribüünid tühjana hoida. Ei olda üldse rahul klubi senise hooaja käiguga.
                          Fino alla fine FORZA JUVE

                          Kommentaar


                            Kena 2:0 Depay duublist Toulouse'i üle, kes Mariano puudumisel mängis tipus. Fekir endiselt taastumas vigastusest.

                            Kommentaar


                              Ma siin proovin siis uuesti küsida B.Traore ja Tete kohta. Kuidas nad Lyoni on sulandunud ja kas mängivad ka hästi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Indrekolen Vaata postitust
                                Ma siin proovin siis uuesti küsida B.Traore ja Tete kohta. Kuidas nad Lyoni on sulandunud ja kas mängivad ka hästi?
                                Ma pole küll üliliia tihti sel hooajal Lyoni mänge vaadanud, aga esimese hooaja kohta on mõlemad minu arvates täitsa korralikult esinenud. Tete on küll viimastes mängudes Rafaelile algkoosseisu koha loovutanud peale seda meeskonna kehvat perioodi, kui Euroopast pudeneti ja ka vahepeal liigas üsna pikalt võiduta oldi. Traore on aga üldiselt Cornet` ees ikkag alustaja olnud, kui terve on olnud, ja mehel on kirjas juba seitse liigaväravat ja kaks söötu (kõikide sarjade peale 12+5).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X