320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique de Marseille

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja et veel maas lamajat korralikult togida, on Valbuena Lyoni teoks saamas. Happy days!

    Kommentaar


      päriselt, kas üks asi saab veel rohkem p-sse minna enam. ainus mille üle mul hea meel oleks, on et valbuena tuleb venemaalt ära, aga see ka kõik. kogu selle suure segaduse keskel hakkab tunduma, et tegemist saab olema pigem püsimajäämisvõitlusega, kui eurosarja (rääkimata cl-ist) lahinguga,

      Kommentaar


        Eilses mängus raisati võimalusi ikka sajaga. Esimene poolaeg oldi kahvatud, aga teine poolaeg oli Caeni värav kogu aeg tule all. Kui väravad ka tulema hakkavad, siis pole nagu hullu. Mask, kas finantsseisukord on nii hull, et OM polnud võimalust midagi võrdväärset pakkuda Valbuenale? Kas mees poleks olnud nõus kärbet tegema, et OM tagasi tulla?

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          päriselt, kas üks asi saab veel rohkem p-sse minna enam. ainus mille üle mul hea meel oleks, on et valbuena tuleb venemaalt ära, aga see ka kõik. kogu selle suure segaduse keskel hakkab tunduma, et tegemist saab olema pigem püsimajäämisvõitlusega, kui eurosarja (rääkimata cl-ist) lahinguga,
          Valbuena tagasi Prantsusmaale mind absoluutselt ei lohuta. Lähikonkurendi rüppe. Eriti arvestades, kuidas Aulas on terve suvi OM-i trollinud, üritades poolt koosseisu üle meelitada. Moreli sai. APG-d, NKoulou`d ja Mandandat mitte. NKoulou puhul tasub kasutada sõna "veel" mitte, sest ma ei imestaks, kui ta maandukski suve lõpuks Lyonis. See suvi on lihtsalt nii sürreaalne olnud, et usu uskumatut. Valbuena valas eelmine suvi pisaraid ja vandust igavest truudust aga järgmine suvi on käitumas nagu tüüpiline palgasõdur. Heakene küll siis.

          Ja sel hooajal vaevalt veel ellujäämise nimel heideldakse aga kui pukis jätkab president Labrune, siis kaugel see Lens`igi saatus OM-i jaoks enam on? Suund on igatahes selles suunas võetud. Ja kuigi ma pole omanikku varem kritiseerinud, siis no kaua võib? Labrune kolistab iga aasta ämbreid ja tirib klubi aina rohkem mutta aga proua omanikul on jumala poogen. Naine roolis, auti kraavis.

          Algselt postitas matys Vaata postitust
          Eilses mängus raisati võimalusi ikka sajaga. Esimene poolaeg oldi kahvatud, aga teine poolaeg oli Caeni värav kogu aeg tule all. Kui väravad ka tulema hakkavad, siis pole nagu hullu. Mask, kas finantsseisukord on nii hull, et OM polnud võimalust midagi võrdväärset pakkuda Valbuenale? Kas mees poleks olnud nõus kärbet tegema, et OM tagasi tulla?
          Kohe peale kaotusseisu jààmist hakati täitsa mõnusalt suruma ja olukordi tekitama. Mendy näiteks põrutas posti ja Batshuayl oli ka võimalusi. Aga jah, teine poolaeg keerati veelgi kruvi peale.

          Finantsseis on korras pärast Payet` ja Imbula müüke. Valbuena oleks kindlasti odavam, kui siin spekuleeritud Vargas või Aranguiz, mistõttu ma ei saagi aru, miks pole huvi tema vastu üle näidatud, sest Payet`d ju pole asendatud. Ainukene põhjus, mis mulle tundub reaalne, on et Bielsa ei tahtnud teda. Aga nüüd on ta läinud. Oleks viimane aeg see üleminek hijackida. Kasvõi lennujaamas.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mask Vaata postitust
            Siiski on mitmeid häid valikuid, kes võiks ohjad üle võtta. Iseasi, kas ka reaalsed. Minu ja teiste Marseille fännide suur lemmik Eric Gerets on saadaval nagu ka Michael Laudrup ning miks mitte näiteks Zidane ise? Et variante on aga kes tahaks sellisel hetkel tulla ja töötada sellise klouni alluvuses nagu Labrune? Peasi, et ei tule keegi, kes hakkaks Bielsa ehitatut lõhkuma ehk mängima negatiivset ja kaitsvat jalgpalli.


            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Jutud liiguvad jah, et Kloppole olla pakkumine tehtud ja mees olla huvitatud aga see on hetkel pigem kuulujuttude tasemel. Kõlab uskumatult aga seda on samas kogu see suvi olnud. Et mine tea. Teine jutt, mis liigub, on et Laudrupi olid tema agendid ise klubile pakkunud, kuid taanlane pole Labrune`i esimene valik. Mulle meeldib ka Laudrup väga. Tema stiil on isegi rohkem Bielsa stiilile sarnane. Veel räägitakse, et peatreeneri peale on kasutada 7 miljonit €-t.

              Listis pidid olema: Klopp, Gerets, Zidane, Prandelli, Laudrup, Mazzarri, Antonetti, Girard, Gallardo, Jemez.

              Italianod tõmbaks kohe maha ning Antonetti sugust käkki ka ei sooviks. Girardi Lille mängis nii koledat jalgpalli, et tema oleks küll kiire häving Bielsa ehitatule. Gallardot ja Jemez`d ei tea. Teised oleks ok.

              Aga seni veab vankrit Franck Passi. Mees, kes oli abitreener Baupi, Anigo ja ka Bielsa aegadel.

              Kommentaar


                eile kohe suht terve päeva mõtlesin selle bielsa keissi peale ja muidugi on bielsa ise paras siga, eksole, aga tegelikult on saamatu ikka kontor eelkõige. kuidas sa lähed hooajale vastu, nii et sul pole lepingut peatreeneriga. varem oleks tulnud paika panna tähtaeg, milleks allkiri paberil või käepigistus ja eraldi teed. oleks saanud ju uue leidmisega tegeleda. praegu on hooaeg peal, pole treenerit, kui võistkond on vana treeneri näo järgi üles ehitatud. uue treeneriga kohanemine võtab niigi aega, aga selliselt on juba küsimus, kas saabki üldse asi toimima. tegelikult on ju klubi juht kukkunud läbi ühes kõige olulisemas ülesandes- treeneri palkamises. võiks tagasi astuda ausaltöeldes.

                eelpool mainitud nimedest toetaks ise geretsi tagasitoomist eelkõige. ehk kulub tal kõige vähem aega, et töö käima saada uuesti.

                Kommentaar


                  Algselt postitas matys Vaata postitust
                  Mage värk jah, aga kivi läheb siin ikkagi klubi juhatuse kapsaaeda. Usun, et Bielsa läks ära ikkagi klubi täitmata lubaduste pärast.
                  tundub pigem nii jah

                  But the final act of treason against the coach came from the board, he claims.

                  His resignation letter read: "We managed to reach agreement on my contract at the end of the last season. Everything was clear and none of the points would be reviewed in the future. It only needed my signature.

                  "Since mid-July, I have worked knowing I only needed to receive the contract and sign it.

                  "Last Wednesday, I was summoned to attend a meeting and the board overturned some things on the deal that had already been made.

                  "I took into account all the changes they wanted. I just listened. After this meeting, I made that decision to leave Marseille."

                  Marseille's board had failed to match Bielsa’s ambitions and, crucially, failed to even keep their word towards the coach. The backlash is certain to be felt by a board deeply unpopular with the club’s support.
                  Fino alla fine FORZA JUVE

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pogba Vaata postitust
                    tundub pigem nii jah
                    Põhimõtteliselt sai seda juba varasemalt mainitud aga nagu ka siis ütlesin - misiganes see täpne põhjus oli - inimestel on suu peas. Asju saab arutada ja ringi rääkida. Ei pea jäärapäiselt käituma ja jooksu panema, kui midagi ei meeldi, jättes klubi ja oma hoolealused santi olukorda. Isegi, kui veeretada kogu süü (mida ma ei tee) Labrune`i ja co sülle, siis Bielsa käitumine ei olnud ka ilus.

                    Mängijad olid väidetavalt Bielsas ülimalt pettunud ja tundsid ennast reedetuna, kuna ta neile midagi ei öelnud ja nad lahkumisest sotsiaalmeedia kaudu pidid teada saama.

                    Panene siis ka Labrune`i kommentaari:
                    “I am obviously, like all of the Marseille fans, shocked by this brutal decision taken by Marcelo Bielsa. Together we had found a agreement for the extension of his contract several weeks ago. Tonight, I struggle to understand how a simple meeting, on Wednesday, concerning technical details of this contract with a lawyer and our Director General can be the cause of this decision, even though all his desires were being catered for. The attitude andpositive words of Marcelo Bielsa, on Thursday, in the first press conference of the season go completely against what he has just done… I have no doubt, and I said this to the player, that the quality and strength of our squad will allow us to enjoy despite thedeparture of Marcelo Bielsa, the good season that we have prepared for.”
                    Lisaks:

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      eile kohe suht terve päeva mõtlesin selle bielsa keissi peale ja muidugi on bielsa ise paras siga, eksole, aga tegelikult on saamatu ikka kontor eelkõige. kuidas sa lähed hooajale vastu, nii et sul pole lepingut peatreeneriga. varem oleks tulnud paika panna tähtaeg, milleks allkiri paberil või käepigistus ja eraldi teed. oleks saanud ju uue leidmisega tegeleda. praegu on hooaeg peal, pole treenerit, kui võistkond on vana treeneri näo järgi üles ehitatud. uue treeneriga kohanemine võtab niigi aega, aga selliselt on juba küsimus, kas saabki üldse asi toimima. tegelikult on ju klubi juht kukkunud läbi ühes kõige olulisemas ülesandes- treeneri palkamises. võiks tagasi astuda ausaltöeldes.

                      eelpool mainitud nimedest toetaks ise geretsi tagasitoomist eelkõige. ehk kulub tal kõige vähem aega, et töö käima saada uuesti.
                      Absoluutselt. Aga suusõnaline kokkulepe oli olemas ja eks siis sinisilmselt usuti. Selle nimel ju oli suvel võimeldud, et tema soove rahuldada. Ja olgem ausad - kes meist oleks taolist asjade käiku suutnud ette näha? Mina küll mitte. Oleks ta öelnud kuu aega tagasi, kui ta puhkuselt naasis, et kuulge poisid, mulle see leping ikkagi ei sobi ja ma seda ei pikenda, siis oleks kõik ok olnud. Aga ta ju tegi kuu aega hooajaks ettevalmistusi. Lasi Labrune`il tema enda poolt soovitud mängijaid tuua, kes mitmed just tema pärast tulid. Ta istus avamängus platsi kõrval talle tuttaval nö külmkapi peal ja juhendas oma hoolealuseid... Ja siis pakkis asjad ja lahkus. Inetu ja veider lugu, misiganes vaatevinklist vaadata. Ja ega keegi meist vast täittõde ei teagi.

                      Kuigi jah, Labrune`i ja co-d puhasteks poisteks ei peeta, siis enamus endiseid mängijad (ka teiste klubide omi) on pigem klubi poolel. Endine koondislane Éric Carrière ütles kokkuvõtvalt kenasti, et Marseille eksisteeris enne Bielsat ja Marseille eksisteerib ka peale Bielsat. Elu läheb edasi. Ja mine tea, äkki selline lahendus on hoopis mingit veidrat moodi hea.

                      PS. Geretsil kahjuks pidi tervis kehva olema. Ja OM-i peatreeneritool ei ole teatavasti just kõige stressivabam koht. Aga näis.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust
                        Jutud liiguvad jah, et Kloppole olla pakkumine tehtud ja mees olla huvitatud aga see on hetkel pigem kuulujuttude tasemel. Kõlab uskumatult aga seda on samas kogu see suvi olnud. Et mine tea. Teine jutt, mis liigub, on et Laudrupi olid tema agendid ise klubile pakkunud, kuid taanlane pole Labrune`i esimene valik. Mulle meeldib ka Laudrup väga. Tema stiil on isegi rohkem Bielsa stiilile sarnane. Veel räägitakse, et peatreeneri peale on kasutada 7 miljonit €-t.

                        Listis pidid olema: Klopp, Gerets, Zidane, Prandelli, Laudrup, Mazzarri, Antonetti, Girard, Gallardo, Jemez.

                        Italianod tõmbaks kohe maha ning Antonetti sugust käkki ka ei sooviks. Girardi Lille mängis nii koledat jalgpalli, et tema oleks küll kiire häving Bielsa ehitatule. Gallardot ja Jemez`d ei tea. Teised oleks ok.

                        Aga seni veab vankrit Franck Passi. Mees, kes oli abitreener Baupi, Anigo ja ka Bielsa aegadel.
                        Laudrupi tahaks küll jälle normaalse klubi eesotsas näha. Oma Hispaania-perioodil jättis taanlane vägagi hea mulje: mängis ilusat ründavat jalgpalli, oli karismaatiline.

                        Paco Jémez oleks ka lahe variant ja tooks endaga kaasa samuti väga ründava jalgpalli, mis on kohati isegi kamikazelik. Rayo Vallecanos on hispaanlane pidanud igal suvel meeskonna sisuliselt nullist üles ehitama ja teinud seda päris hästi. Samas ei tahaks ma uskuda, et ta vahetult enne hooaja algust Rayost minekut teeks, kuigi noh, vahepeal oli ta üsna kuri olnud, et talle üks hiinlane kommerts-eesmärkidel ründesse toodi.

                        Gallardo oleks samuti väga auahne valik. Mees on Riveriga sisuliselt imet teinud ning klubi varemeist üles ehitanud. Nii palju kui Riverit mängimas on nähtud, siis üritatakse argentiinlase käe all palli vallata ning rünnata. Tema puhul oleks muidugi küsimus, kuidas ületulek Euroopa jalgpalli sujuks, aga talenti ja jalgpalliaju on selles mehes küllaga. Aga noh, ma usun jällegi, et uue aastani sooviks mees vast endiselt Riveris jätkata ja oma sealse tsükli kenasti lõpule viia.

                        Ja üldiselt ma ei nutaks Bielsat taga. Pigem näen ma seda isegi kerge õnnistusena, et mehest lahti saadi: raske isiksus, kellel pole viimastest aastatest tegelt midagi erilist ette näidata. Jah, Tšiili koondise pani kenasti ja edukalt mängima, aga klubivutis on ta minu jaoks ülehaibitud kuju olnud. Athletic Clubiga suutis Euroopas ühel hooajal kenasti edeneda ja kena mängupilti näidata, aga koduliigas kolistas mitu hooaega ämbreid. Tagatipuks suutis ta klubis kerge kodusõja vallandada, mida Valverde hiljem lappima pidi hakkama.

                        Mina näeks eduvalemina seda, et Marseille hangib endale nüüd peatreeneri, kes suudab klubisse stabiilsuse ja rahu tuua. Bielsa ja stabiilsus pole kunagi käsikäes käinud, seega polnud sealt ka mingit suurt edu loota. Praegu oleks Marseillel vaja stabiilsust ja peatreenerit, kel on väga kindel nägemus sellest, mismoodi meeskond mängima peaks - olenemata sellest, mida Bielsea seal seni ehitada on proovinud. Tuleb otsast alustada, muud midagi.
                        Coraje, corazón y cojones.

                        Kommentaar


                          noh nüüd ongi jama selles, et on ostetud ju teatud tüüpi mängijaid, keda pidas vajalikuks bielsa. kui need samad mehed ei sobi uue treeneri ideedega, siis on sitt majas, sest neid kohe maha müüa ei saa, samas palka tuleb maksta. uute toomiseks ilmselt vahendeid samuti pole. lisaks on ju aeg piiratud, sest ülemineku akna sulgumiseni pole palju jäänud. sellesmõttes on natuke sundseis küll, et tuleb ilmselt ikkagi leida treener, kes suudab teise mehe visiooni järgi kokku pandud meeskonnaga tööd teha. võib-olla lasta üldse senisel abitreeneril proovida? kodu-ja töörahu huvides

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Punkt Vaata postitust
                            Laudrupi tahaks küll jälle normaalse klubi eesotsas näha. Oma Hispaania-perioodil jättis taanlane vägagi hea mulje: mängis ilusat ründavat jalgpalli, oli karismaatiline.

                            Paco Jémez oleks ka lahe variant ja tooks endaga kaasa samuti väga ründava jalgpalli, mis on kohati isegi kamikazelik. Rayo Vallecanos on hispaanlane pidanud igal suvel meeskonna sisuliselt nullist üles ehitama ja teinud seda päris hästi. Samas ei tahaks ma uskuda, et ta vahetult enne hooaja algust Rayost minekut teeks, kuigi noh, vahepeal oli ta üsna kuri olnud, et talle üks hiinlane kommerts-eesmärkidel ründesse toodi.

                            Gallardo oleks samuti väga auahne valik. Mees on Riveriga sisuliselt imet teinud ning klubi varemeist üles ehitanud. Nii palju kui Riverit mängimas on nähtud, siis üritatakse argentiinlase käe all palli vallata ning rünnata. Tema puhul oleks muidugi küsimus, kuidas ületulek Euroopa jalgpalli sujuks, aga talenti ja jalgpalliaju on selles mehes küllaga. Aga noh, ma usun jällegi, et uue aastani sooviks mees vast endiselt Riveris jätkata ja oma sealse tsükli kenasti lõpule viia.

                            Ja üldiselt ma ei nutaks Bielsat taga. Pigem näen ma seda isegi kerge õnnistusena, et mehest lahti saadi: raske isiksus, kellel pole viimastest aastatest tegelt midagi erilist ette näidata. Jah, Tšiili koondise pani kenasti ja edukalt mängima, aga klubivutis on ta minu jaoks ülehaibitud kuju olnud. Athletic Clubiga suutis Euroopas ühel hooajal kenasti edeneda ja kena mängupilti näidata, aga koduliigas kolistas mitu hooaega ämbreid. Tagatipuks suutis ta klubis kerge kodusõja vallandada, mida Valverde hiljem lappima pidi hakkama.
                            Väga viis! Tänud tutvustuste eest. Paco Jémezt ma tegelikult isegi tean aga ei suutnud perekonnanime järgi kokku viia, kellest täpselt jutt on. Mulle ta sümpatiseerib ja paari hooaja tagusest perioodist meenub, kuidas ta isegi Barcelona vastu suutis oma meeskonna stiili peale suruda ja palli rohkem omada. Mitte, et see kõige tähtsam oleks. Samas mulle tundub, et ta vileleb, nende mängude pealt, mis on õnnestunud näha, ka üsna kohati kaootilist jalgpalli ehk kaitsetegevus jääb tahaplaanile.

                            Laudrup on ka sümpaatne aga temas ma isiklikult pikaajalist treenerit ei näe. Ja tal vist Swansea periood ka just kõige ilusamini ei lõppenud. Gallardot tõesti ei teadnud. Et tänud tutvustamast.

                            Aga eks Marseille fännid nutavad Bielsat taga, kuna enne teda on igasugu (vabandust väljenduse pärast) käperdisi meeskonda juhtinud, kes on satsi alla nende võimete ja noh, silmale koledat mängu mängima pannud. Eks fännid ikka hindavad ka mänguilu. Näiteks Deschamps tõi sületäie kulda ja karda aga treenerina ta lõplikult (mängijana on ta jätkuvalt armastatud kuju) fännide südamesse ei suutnudki murda, kuna tema meeskond vileles Itaalia pärast kinnist jalgpalli, mis küll oli tõhus aga üsna kole silmale vaadara. Samas Gerets ja Bielsa ühtegi karikat ei võitnud, kuid tänu oma mängustiilile, mida nende meeskonnad vilelesid, on täielikud fännide lemmikud. See Bielsa-maania, mis viimase aasta jooksul Marseille`s on olnud on ikka käsitlematu. Argentiinlane oli täiesti jumala staatuses Marseille fännide seas. Aga eks tuleb loota, et tuleb keegi, kes vähemalt stiili poolest sarnast ründavat jalgpalli pooldab.

                            Algselt postitas Punkt
                            Mina näeks eduvalemina seda, et Marseille hangib endale nüüd peatreeneri, kes suudab klubisse stabiilsuse ja rahu tuua. Bielsa ja stabiilsus pole kunagi käsikäes käinud, seega polnud sealt ka mingit suurt edu loota. Praegu oleks Marseillel vaja stabiilsust ja peatreenerit, kel on väga kindel nägemus sellest, mismoodi meeskond mängima peaks - olenemata sellest, mida Bielsea seal seni ehitada on proovinud. Tuleb otsast alustada, muud midagi.
                            Just. Kuid praeguse juhtkonnaga, ma kardan ,see paraku võimalik ei ole. See treener peab ikka väga rautse rusikaga olema. Samas mitte nii jäärapäine, kui Bielsa. Või siis korralik jalamatt, kes Labrune`i valitsemisajal pikalt vastu peaks.

                            Kloppist veel rääkides, siis realist minus ütleb, et ta väga reaalne kandidaat siiski ei ole. Kardan, et ta peale vaheaastat võtab Guardiolalt Bayernis ohjad üle, mis oleks ikka valus allapoole vööd löök Dortmundi fännidele.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Väga viis! Tänud tutvustuste eest. Paco Jémezt ma tegelikult isegi tean aga ei suutnud perekonnanime järgi kokku viia, kellest täpselt jutt on. Mulle ta sümpatiseerib ja paari hooaja tagusest perioodist meenub, kuidas ta isegi Barcelona vastu suutis oma meeskonna stiili peale suruda ja palli rohkem omada. Mitte, et see kõige tähtsam oleks. Samas mulle tundub, et ta vileleb, nende mängude pealt, mis on õnnestunud näha, ka üsna kohati kaootilist jalgpalli ehk kaitsetegevus jääb tahaplaanile.

                              Laudrup on ka sümpaatne aga temas ma isiklikult pikaajalist treenerit ei näe. Ja tal vist Swansea periood ka just kõige ilusamini ei lõppenud. Gallardot tõesti ei teadnud. Et tänud tutvustamast.

                              Aga eks Marseille fännid nutavad Bielsat taga, kuna enne teda on igasugu (vabandust väljenduse pärast) käperdisi meeskonda juhtinud, kes on satsi alla nende võimete ja noh, silmale koledat mängu mängima pannud. Eks fännid ikka hindavad ka mänguilu. Näiteks Deschamps tõi sületäie kulda ja karda aga treenerina ta lõplikult (mängijana on ta jätkuvalt armastatud kuju) fännide südamesse ei suutnudki murda, kuna tema meeskond vileles Itaalia pärast kinnist jalgpalli, mis küll oli tõhus aga üsna kole silmale vaadara. Samas Gerets ja Bielsa ühtegi karikat ei võitnud, kuid tänu oma mängustiilile, mida nende meeskonnad vilelesid, on täielikud fännide lemmikud. See Bielsa-maania, mis viimase aasta jooksul Marseille`s on olnud on ikka käsitlematu. Argentiinlane oli täiesti jumala staatuses Marseille fännide seas. Aga eks tuleb loota, et tuleb keegi, kes vähemalt stiili poolest sarnast ründavat jalgpalli pooldab.



                              Just. Kuid praeguse juhtkonnaga, ma kardan ,see paraku võimalik ei ole. See treener peab ikka väga rautse rusikaga olema. Samas mitte nii jäärapäine, kui Bielsa. Või siis korralik jalamatt, kes Labrune`i valitsemisajal pikalt vastu peaks.

                              Kloppist veel rääkides, siis realist minus ütleb, et ta väga reaalne kandidaat siiski ei ole. Kardan, et ta peale vaheaastat võtab Guardiolalt Bayernis ohjad üle, mis oleks ikka valus allapoole vööd löök Dortmundi fännidele.
                              Klopp ütles kunagi, et ta ei lähe klubisse, mis riigi keelt ta ei oska.. Seega Saksamaa ja Inglismaa vist ainult reaalsed.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                                noh nüüd ongi jama selles, et on ostetud ju teatud tüüpi mängijaid, keda pidas vajalikuks bielsa. kui need samad mehed ei sobi uue treeneri ideedega, siis on sitt majas, sest neid kohe maha müüa ei saa, samas palka tuleb maksta. uute toomiseks ilmselt vahendeid samuti pole. lisaks on ju aeg piiratud, sest ülemineku akna sulgumiseni pole palju jäänud. sellesmõttes on natuke sundseis küll, et tuleb ilmselt ikkagi leida treener, kes suudab teise mehe visiooni järgi kokku pandud meeskonnaga tööd teha. võib-olla lasta üldse senisel abitreeneril proovida? kodu-ja töörahu huvides
                                No vaatame, kuidas Franck Passil esialgu nädalavahetusel läheb, kui Reims`ile külla sõidetakse. Reims kollitas avavoorus Willy Sagnoli hoolealused ja naasis Bordeaux`st võiduga. Et iseenesest midagi kergelt tulemas ei ole. Passi on ametis kuni koondiste pausini, mille järel soovitakse Bielsale permanentne asendaja leida. Selle vahelisel perioodil kohtutakse lisaks Reims`ile ka Tryoes` ja Guingamp`ga. Ja mine tea, äkki saab nii hästi hakkama, et talle antakse võimalus. Poleks ju ka paha variant

                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Klopp ütles kunagi, et ta ei lähe klubisse, mis riigi keelt ta ei oska.. Seega Saksamaa ja Inglismaa vist ainult reaalsed.
                                RMC kirjutab, et Kloppiga on kontaktis oldud, ja ta on meelitatud ning palus isegi aega mõtlemiseks aga jah, üldiselt arvatakse, et ta tahab vaheaasta võtta, et siis tuleval hooajal mõne Euroopa suurklubi ohjad üle võtta. Lisaks mainitakse ka seda sama keele probleemi.

                                RMC kirjutab täna veel, et Jonathan De Guzmàn on lähipäevadel Napolist OM-iga liitumas, kuigi Bielsa tegi sääred. Hollandlane oli nimelt üks Bielsa soovitud mängijaid. Tegemist on siis 27-aastase Hollandi koondise ründava poolkaitsjaga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X