320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique de Marseille

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bayern ootab ju

    Kommentaar


      Gerets ise ütles eile ,et Bayerni meeskonda juhendama ta ei lähe ja pigem räägitakse tema siirdumisest Saudi Araabia klubisse Al-Hilal Riyadh.
      Arvatavast ootas Gerets ikkagu uut pakkumist päris kaua Marseillelt, sest vahepeal lükkas ta ka Belgia koonidse peatreeneri koha tagasi.

      OM-i peatreeneri kandidaatidena on ära mainitud Mircea Lucescut, Bruno Metsu't ja Didier Deschampsi. Just viimast meest näeks ma hea meelega klubis.

      Kommentaar


        sellega olen ma päri et Didi võiks etteotsa astuda küll, salaja lootsin teda prantsuse koondise eesotsaski näha, mees tegi kunagi ju Monacoga imelist tööd, samuti tõi ju tema Juve itaalia meistrisarja tagasi.

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          sellega olen ma päri et Didi võiks etteotsa astuda küll, salaja lootsin teda prantsuse koondise eesotsaski näha, mees tegi kunagi ju Monacoga imelist tööd, samuti tõi ju tema Juve itaalia meistrisarja tagasi.
          Ja ta ka prantslane, mis räägib tema kasuks. Diouf mainis ,et tahetakse meest, kes prantsuse keelt valdaks.

          ------------------------------

          Veel üks uudis Geretsist, kus ta siis tunnistab, et peasüüdlane tema lahkumises on klubi omanik Robert-Louis Dreyfus. Ehk siis veel natuke poriloopimist üksteise suunas.

          Lorik Canast olevat Liverpool huvitatud ja Steve Mandandast AC Milan.

          Loodetavasti mõlemad jäävad. Eriti Mandanda, sest Domenech itaalias mängivaid pallureid koondisesse ei kutsu.

          Kommentaar


            Ei usu, et Milani huvi midagi tõsist on. Milan nii noori mehi ei osta.
            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

            Kommentaar


              Milline põnevusmäng Toulouse vastu! Kahel korral jäädi taha ja kahel korral suudeti ka tagasi tulle, ning lõpuks 2:2 viiki mängida. Kahju ainult, et Toulousel meie endine super väravavaht postide vahel oli, muidu oleks võinud ka viigi asemel võit tulle ,sest teisel poolajal suruti ikka väga tugevasti. Mõlemad meie väravad siis Niangilt teisel poolajal (63' ja 74'). Esimene poolaeg jäi endal nägemata aga kõik neli väravat löödigi teisel poolajal.

              Toulousel on ka hetkel liiga parim kaitse ja alati on nendega suuri raskusi meil olnud. Gignac väärib see hooaeg parima väravaküti tiitlit ja kindlasti kutset ka edaspidi Prantsusmaa koondisesse. Mõlemad Toulouse väravad siis kanti tema nimele.

              Kooseisus olid täna siis: Mandanda, Civelli, Hilton, Zubar (46' Zenden), Ziani (85' Wiltord), Cheyrou, Kabore, Cana, Valbuena (46' Ben Arfa), Brandao, Niang.

              Vaadates aga järgnevaid mäng läheb väga raskeks ,sest kohtuda on jäänud veel Lyoni, Rennese, Nice ja Nancy'iga, kes kõik on väga valusad vastased. Natuke meie kahjuks räägib ka see jant peatreeneri ümber.
              Loodetavasti Bordeaux'l enam nii palju õnne ei ole nagu viimati Rennese vastu ja saavad juba homme Sochaux käest tappa.

              Kommentaar


                Põnevaks on tehtud, Lyon sai kah tappa.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Lyon on hetkel nagu haavatud hirv ja ma pakun ,et neil läheb ka CL-i koha peale raskeks, sest kui homme PSG võidab on Lyon juba 4ndaks kukkunud.

                  Kommentaar


                    Millest Lyonil üldse selline lagunemine?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Millest Lyonil üldse selline lagunemine?
                      Tundub ,et Benzema on enesekindluse kaotanud ja koos temaga ka kogu meeskond. Kui tegelt ka kooseisu vaadata pole neil see hooaeg siiski nii tugev kooseis, kui eelmistel hooaegadel.

                      Liikuv pilt ka siis parimatest paladest Toulouse vastu:

                      Kommentaar




                        Head uudised! Didier Deschamps on meie uus peatreener alates juunist ja leping sõlmiti väidetavalt kahe aasta peale.
                        Paremat asendajat Geretsile oleks raske leida olnud.

                        Kommentaar


                          oot ma ei saa ikka aru, kes on hetkel pukis? Gerents ...
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            oot ma ei saa ikka aru, kes on hetkel pukis? Gerents ...
                            Gerets on hooaja lõpuni ikka, nii et ei tasu uskuda seda uudist mis soccerneti lehel oli :P

                            Enam-vähem on ka kindel ,et Gerets läheb Al-Hilal-i meeskonda juhendama.

                            Kommentaar


                              jah ma olen ka päri et Didi on hea valik. isegi välimus Geretsiga on neil pisut sarnane

                              Kommentaar


                                Selline päris huvitav "uudis"
                                Goali muidugi ei saa väga usaldada.

                                Ja veel väga huvitavat lugemist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X