320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Olympique de Marseille

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas TheGunner Vaata postitust
    aga kas nii ei saaks et:
    1) Brandao tipus
    2) Ben Arfa ja Niang äärtel
    3) Lucho ja Valbuena keskel
    4) Cheyrou kontrolliv, kaitsjate ees.

    ärge hakkake pahandama kui loll idee, pole just palju Marseille mänge näinud.
    Põhimõtteliselt saab küll aga Valbuena koht on siiski äärel, kus ta saab oma kiirust ja tehnikat kasutada. Kuna Edouard Cisse on samuti täitsa hästi mänginud, siis teda oleks ka hetkel patt pingile jätta. Mina kipun eelistama Niangi tipuründajana, kuna ta lihtsalt realiseerib paremini, aga ega ka teisel varjandil pole häda midagi, sest ka vahetusest on vaja mehi, kes suudavad vajadusel mängu muuta.

    Kommentaar


      Nasri mängu taustal muudkui mõtled ja mõtled, et Marseille on ikka andnud klubivutile päris palju , et mis küll oleks kui poleks neid kutte müüdud aga noh aga ei loe ja oleme tagantjärgi rõõmsad.
      Felix: Oh, bollocks!
      Elmo: Dog's bollocks?
      Felix: No, just plain fucking bollocks!
      Elmo: No dog involved?

      Kommentaar


        mis loogikaga see Brandao nüüd äärel on ja Niang keskel ja kaks teatud härrasmeest pinki soojendamas jälle, see on nagu nali juba.meenutab seda korda, kui neemelo eesti koondise eest ääreründajaks pandi.

        Kommentaar


          Algselt postitas metssiga Vaata postitust
          mis loogikaga see Brandao nüüd äärel on ja Niang keskel ja kaks teatud härrasmeest pinki soojendamas jälle, see on nagu nali juba.meenutab seda korda, kui neemelo eesti koondise eest ääreründajaks pandi.
          Set upi järgi ei ole Brandao tegelikult äärel aga nad vahetavad Niangiga tihti platsil kohti (eriti kiirrünnakutel). Ben Arfat ja Valbuenat arvatavasti hoitakse teiseks poolajaks, kuna ikkagi tihe mängude ajakava on ees ootamas. Üldiselt olen mänguga hetkel rahul. Selline tore lahtine jalgpall, kus mõlemal poolel on juba käputäis võimalusi olnud. Luchol ja Brandaol olid vast parimad võimalused mänguseisu muuta.


          Koosseis kah siis juba:
          Mandanda

          Bonnart - Diawara - Mbia - Taiwo

          Cissé

          Lucho - Cheyrou

          Abriel - Brandao - Niang

          Pingil : Andrade, Hilton, Ben Arfa, Kaboré, Koné, Morientes, Valbuena

          Kommentaar


            njaa, ma vaatasin spets om.net ist üle ennist ja kui mu silmad mind ei petnud, siis seal oli ta äärel, aga see selleks. benfical on lahedad nimed võistkonnas muidugi

            Kommentaar


              Algselt postitas metssiga Vaata postitust
              njaa, ma vaatasin spets om.net ist üle ennist ja kui mu silmad mind ei petnud, siis seal oli ta äärel, aga see selleks. benfical on lahedad nimed võistkonnas muidugi
              See live lehekülje all olev koosseis pole tihtipeale õige (just meeste asetuste osas). Tavaliselt tund ennem mängu ilmub õige koosseis uudiste sekka. Sealt ma selle koosseisu võtangi. UEFA.com leheküljel on ka Brandao keskel ikkagi.

              Edit: Teiseks poolajaks tundub tõesti, et Brandao on äärele lükkunud.

              Kommentaar


                Lõpuks siis väga hea 1:1 viik võõrsilt. Ben Arfa lõi 90. minutil viigivärava.
                Mäng oleks võinud vabalt meie võiduga lõppeda ja ka vastupidi.
                Kohtuniku tegutsemine, eriti mängu lõpus, jättis natukene soovida. Päris palju jättis vilistamata (see vastaste lattilöögile eelnenud viga Diawara vastu) ja mõnel korral vilistas ikka väga kergeid vigu.

                Nädala pärast siis juba uuesti Stade Velodrome`il.

                Kommentaar


                  28. voorus jätkati viigilaine - 1:1 Toulouse`i vastu võõrsil.

                  Viikidega kahjuks meistriks ei tulda aga Toulouse on ka alati vägagi ebameeldiv vastane ja võõrsilt saadud ühe punktiga tuleb täna enam-vähem rahul olla. Brandao viis 30. minutil meid juhtima, kuid Paolo Machado kena kauglöök 39. minutil tõis tabloole 1:1 viigiseisu. Kohtunik jättis päris mängu lõpus ka penalti andmata, kui Luan tegi Bonnarti vastu vea karistusalas.

                  Algkoosseis:
                  Mandanda

                  Bonnart - Diawara - Mbia - Taiwo

                  Kaboré

                  Lucho - Cheyrou

                  Valbuena - Brandao - Ben Arfa

                  Pingil: Andrade, Hilton, Abriel (71 Lucho), Mbow, Niang (68' Valbuena), Koné (76' Ben Arfa), Morientes

                  Ega midagi kergemaks ei lähe, sest neljapäeval on ees ootamas Benfica Euroopa Liiga korduskohtumises ja 29. voorus juba Lyon. Mõlemad mängud toimuvad kodustaadionil.

                  Kommentaar


                    ma ei saa pihta mis valbuena ja ben arfa nüüd jälle valesti teinud on, et väljakule aint loetud minutiteks pääsevad taas. tõesti ei taipa. minu arust oli meestel üsna hea hoog sees. mingi vigastus või mis?

                    Kommentaar


                      Mask, kus sa oled?

                      Kommentaar


                        Taiwo l on ikka valus kahur jalas.

                        Kommentaar


                          Mul tekib juba mure, kus on Mask!?

                          Kommentaar


                            Mask on heas mõttes kindlasti pohmellis, sest üle pika aja karikas koju toodud -ja sama mehe käsi ka seekord mängus,küll teispool küljejoont aga ikkagi. Mängu ise ei näinud,kuna ahv stream kust mina vaatasin läks läbuks kätte ära.
                            Felix: Oh, bollocks!
                            Elmo: Dog's bollocks?
                            Felix: No, just plain fucking bollocks!
                            Elmo: No dog involved?

                            Kommentaar


                              Coupe de la Ligue final: Marseille vs Bordeaux 3:1

                              Mask ei pääsenud kahjuks kaks nädalat neti aga suur rõõm on ,et 17 aastase vaheaja järel on taas tiitel võidetud! Selle meenutuseks ka meeleolukas pilt!



                              Ja väravad



                              Vahepeal pudeneti veel Euroopa Liiga 1/8 finaalis Benfica vastu välja (teine mäng 1:2 kaotus) kokkuvõttes 2:3 ja liigas võideti veel Lyoni meeskonda 2:1.

                              Kommentaar


                                Tänases 31. vooru mängus löödi alati väga ebamugavat Lens`i meeskonda 1:0.

                                Mängu ainukene värav sündis 22. minutil, kui nurgalöögist tulnud tsenderduse lõi peaga väravaks Brandao. Kuni väravani suruti külalismeekonda päris korralikult ja vahepeal oli pallivaldamisprotsent lausa 68:32 kodumeeskonnale. Lens võttis küll pärast väravat ka jalad kõhualt välja, kuid millegi väga ohlikuga hakkama ei saadud. Teise poolaja algus jätkus sarnaselt esimesele poolajale. 75. minutil teenis aga Stephane Mbia punase kaardi, kui tema küünarnukk tabas vastasmängija nägu õhuvõitluses. Muide paar minutit tagasi tehti sarnane viga Brandao vastu, kuid veategija Aurier sai vaid kollase kaardi. Lens siiski järelejäänud ajaga väravani ei jõudnud ja kolm punkti läksid meile kirja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X