320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Bundesliga 2013/14

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Nädalavahetusel põhjustas kõige suuremat kõneainet kindlasti Sammeri intekas Sport1-le. Vähemalt nii palju kui mina jälgisin siis ükski spordi-/jalgpallisaade Saksamaal ei jätnud seda kommenteerimata. Sammer küsimuse peale, miks teised Saksa klubid praegu nii head ei ole: "Võin ainult öelda, mida meie iga päev teeme. Otsime koguaeg uusi väljakutseid ja treenime iga päev nagu homset ei tuleks. See on põhimõte, millest me lähtume. Siiski püstitaks ma küsimuse, kas teistel klubidel arengud ikka lähevad õiges suunas. Tahtmata kriitiline olla leian, et mõned klubid peaksid rohkem stabiilususele rõhuma. Sellised on minu mõtted selle teema kohta." Kogu lugu koos videoga on siin - http://www.sport1.de/de/fussball/fus...ge_854857.html

    Kõige enim tsiteeritum vastus tuli vist Kloppilt: "...Sammeri asemel tänaksin igal hommikul enne treeningplatsile astumist jumalat, et Bayern on teda enda punti võtnud ning leian, et Sammerita ei oleks Bayernil hetkel vähem punkte...ja mis temal treeningmetoodikaga seost on seda ma ei tea..." http://www.youtube.com/watch?v=dt6U8co2ElE

    Muud vastukaja võib igaüks ise leida googlist märksõnaga "Matthias Sammer" ja piiritleda otsing eelmise nädalaga. Palju huvitavat lugemist. Ilmselge on muidugi see, et meedia praegu naudib seda ja üritab vastasseisu igati forsseerida kuna tiitiliheitlus on sisuliselt läbi ja "ülejäänud vs bayern" teemad koguvad palju klikke hetkel.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

    Kommentaar


      #62
      Noh eks herr Sammer kutsus ise endale kurja karja. Ma küll ei ole seda legendaarset intekat lugenud aga Bild ja muud saksa allikad räägivad eelkõige sellest, et Sammeri jutust jäi kõlama väide nagu teised klubid ei treeniks nii pühendunult kui nahkpüksid.

      edit: Lõik mis harja punaseks ajas on siin ja just nimelt viitab Sammer sellele, justkui nemad oleks rohkem pühendunud trennile.

      Algselt postitas Sammeri intekas
      …den Umstand, dass andere Vereine zurzeit nicht so gut sind: "Ich kann nur sagen, was wir tun. Täglich immer wieder die Herausforderung zu suchen und zu trainieren, als würde es kein Morgen geben. Das ist die Grundlage, die wir haben. Ich würde aber trotzdem die Frage stellen, dass die Konstanz und die Entwicklung bei anderen doch eher nicht in die richtige Richtung gehen. Ich würde mir einfach, ohne jetzt Kritik äußern zu wollen, die Konstanz bei dem einen oder anderen Klub mal in den Mittelpunkt stellen. Das ist das, was ich dazu zu sagen habe."

      http://www.last.fm/user/kurat_

      Kommentaar


        #63
        Ilmselgelt oleks olnud targem sellel teemal mitte sõna võtta - väike skandaal oli juba ette programeeritud. Samas pühapäevases Doppelpassis Wolfsburgi spordidirektor Allofs oli kriitikaga nõus, arvestades nende kahe viimase nädala tulemusi. Mainiti ka, et HSV uus peatreener otsustas treeningute arvu vähendada ning anda mängijatele rohkem vaba aega. Selle üle võib vaielda, et kas hooaja keskel intensiivne treening sooritust parandab või mitte aga treeningute vähendamisel on minu arust Sammeri jutu kontekstis märgiline tähendus olemas. Samuti rääkis Sammer "ühes või teisest" klubist aga millegi pärast tunnevad ennast päris paljud puudutatuna. Arvestades veel Leverkuseni ja Schalke viimaseid eurosaavutusi paneb Sammeri õeldu veidi mõtlema küll.
        Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

        Kommentaar


          #64
          Huvi pärast vaatasin järgi ja opaa - 10 päeva (jap, teisipäev) ning Dortmund - Schalke. Keda see Bayern vs. Dortmund ikka enam kotib?

          Kommentaar


            #65
            Sammer ei suuda enam üldse suud kinni hoida. Ma haistan jälle suuremat verbaalset pasasõda saksa meedias tekkimas.


            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              #66
              No ega ta midagi valesti ei öelnud. Leverkuseni ja Schalke mängud CLis on ju suht piinlikud.
              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

              Kommentaar


                #67
                No jeerum, Bundesligas, siis ei tule väravajoone tehnoloogia kasutusele. Hääletusel oli 9 klubi 18'st selle kasutuselevõtu poolt aga tarvis oleks läinud 2/3 häältest. 2. Bundesligas oli see häälte jagunemine veel hullem, päris veider otsus kiviaega jääda.


                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  #68
                  Huvitav oleks teada, kes mille poolt hääletas, eriti 1. Bundesligas. Teise liiga klubid tõenäoliselt kardavad väljaminekuid, mis selle süsteemi kasutuselevõtuga kaasnevad? Kuigi mingite utoopiliste summadega ei tohiks siin tegu olla.

                  Kommentaar


                    #69
                    Pole küll 100% usaldusväärne allikas, aga paistab, et tabeli teine pool blokib jah, Braunschweig võib vastata mis nad tahavad, suure tõenäosusega langevad niikuinii välja...

                    Poolt: Dortmund, Hoffenheim, Leverkusen, Bayern, Bremen, Braunschweig, Stuttgart, Gladbach

                    Vastu: Frankfurt, Hamburg, Freiburg, Wolfsburg

                    Otsese seisukohata: Schalke, Augsburg, Mainz, Hertha, Hannover, Nürnberg
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      #70
                      Mul naine teab,et on olemas Bundesliga.Teab Bayernit ja Dortmundi,Braunschweigi Eintrachti ei tea...eile,kui vaatasin Augsburgi mängu,küsis ta,et mida ma jälle vaatan?Ja miks ma vaatan...ma vastasin,et eestlane mängib...ja ta küsis-kas selles on midagi ebatavalist,et eestlane mängib Saksamaal?ma ei osanud rohkem midagi öelda...

                      Kommentaar


                        #71
                        Sisselastud väravad veerandtunniste blokkide kaupa. Väga huvitav.

                        Kommentaar


                          #72
                          Enne nädalavahetuse mängu Bild täistuuridel, BVB ja Bayerni managemendi vahelist sõnasõda raporteerimas. Nahkpükslaste sõnul, siis on Watzke valevorst või parun Münchausen nagu Hopfner ütles. MIlles teema, aga selles, et Watzke andis spordilehele intervjuu kus meenutati kunagist Bayerni antud väidetavalt tagatise ja intressideta laenu, et BVB pankrotti ei läheks ning Wtzke sõnul oli tegelikult laenul täitsa 8% intress lepingus kirjas ning Hoeness ei olevat ema Tereesa, et niisama raha andis. Vastasleer väidab vastupidist ja nii see sopp lendab juba mõnda aega.

                          Die Antwort aus Dortmund ließ nicht lange auf sich warten! In einem Interview mit SPORT BILD hat der künftige Bayern-Boss, Karl Hopfner, scharf in die Ri...

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            #73
                            Väike statistika SportBildist. Sellel hooajal on on 279-st mängust ainult 11 lõppenud 0:0 viigiga. Kui järelejäänud mängude jooksul enam sellist tulemust ei tule, siis ületataks hooajast 1972/73 pärinev rekord. Fännide jaoks ainult positiivne!

                            Kommentaar


                              #74
                              See ongi juba üks põhjus miks Bundesliga on äge, pole neid nõmedaid 0:0 viike nii palju. 0:0 viigid on minu jaoks laastavad asjad

                              Kommentaar


                                #75
                                Paluks striimi hetkel käivast mängust

                                Kommentaar

                                Working...
                                X