320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksamaa koondis MM-il

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

    Mäng tuleb palav - see on kindel mats.Homses päevas on nii Prantsusmaa-Taani kui ka Saksa-Kamerun sellised maiuspalad , et lase aga olla.Kui Ramelow keskel on kindel ja Schenider piisavalt terav, siis Klose ja Jancker löövad kindlasti kumbki ühe ära.
    Ex Ballack on veel jokkerina mängus.Kameruni ei saa alahinnata ja see oleks ilmaime kui Kahni selja taha pall ei satuks.Nagu ütlesin - põnev!!!

    Ja Iiriga on kõik selge - olen kindel, et nad saavad edasi teisena alagrupist.Või kui ei saa(ei suuda võita saude kahe väravaga nt), siis nad pole seda ära teeninud.

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'



      Tooksin nagu Mel21 välja kolm punkti.

      1. Ja kõige tähtsam Me oleme play-offis
      2. Küll selle kohtuniku käsi käis käbedasti, et numbreid oma kollasele kaardile märkida ja mis seal salata, ka punasele
      3. Lõpuks näidati seda võitlusvaimu, millest (eelkõige just Aramis, aga ka mõned teised) pidevalt juttu on teinud ehk nö selg vastu seina edasiminekust (arvuline vähemus).

      PS See ei ole punkt, vaid on lihtsalt üks asi sel MM-il - Miro Klose PEA ja esimese värava eel ka jalg muidugi.

      PPS Kõik kes Rudi poistele kaasa elasid, lähen ja teen ka teie peale mõeldes ühe kohe varsti.
      ¡No Pasarán!

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

        Algselt tegi selle postituse Aramis


        siis Klose ja Jancer löövad kindlasti kumbki ühe ära.
        Aramis

        Kes see Jancer on? Ma olen küll teistsuguse nimega selli näinud.
        May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

          Algselt tegi selle postituse Maarek


          Algselt tegi selle postituse Aramis


          siis Klose ja Jancer löövad kindlasti kumbki ühe ära.
          Aramis

          Kes see Jancer on? Ma olen küll teistsuguse nimega selli näinud.


          Maarek.

          Ma ei imesta, et sul 877 postitust on.



          Aga tuleb öelda, mul on hea meel olla sellise meeskonna poolehoidja

          Palavad õnnesoovid Aramisele, Dieterile, Mel21-le ja teistele poolehoidjatele.
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

            Algselt tegi selle postituse Maarek


            Algselt tegi selle postituse Aramis


            siis Klose ja Jancer löövad kindlasti kumbki ühe ära.
            Aramis

            Kes see Jancer on? Ma olen küll teistsuguse nimega selli näinud.
            Õnne Maarek sullegi!Võit tuli koju!

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

              Kaks füüsiliselt tugevat meeskonda sattusid väga range kohtuniku vilistada - tulemus oli üsna laastav ja selle mõju kogu mängule ja mängupilduile oli ilmne.Ükski kollane polnud asjatu, pigem oleks saanud veel anda.Aga mõni teine(normaalne) kohtunik oleks andnud kuskil poole vähem.
              esimene poolaeg oli tänu sellele vilepartiile saksa poolt nõrk ja vaid Kahni hea mäng hoidis seisu viigis.Mehed läksid nii kohtuniku kui ka vastaste tõttu liiga närvi.Ma ei tea,mida vaheajal tehti, aga näha oli, et mängiti plaaniga ja nagu üks mees.Hiilgav vahetus Bode näol.Nagu telekommentaatoridki mainisid, saksa vähemuses ei pruugi Kameruni olukorda kergemaks teha.Ja ei teinudki.Vähemus andis sakslastele ettekäände mängida kaitset ja vasturünnakut ja Kamerun kaitsva Saksamaa vastu ei suutnud suurt midagi.
              Need kaks väravat olid ilmsed boonused ja näitasid kui raske on olla kaitsemängja ründavas meeskonnas.Oleks ka kolmas goll tulnud, aga Ballacki pealöögi võttis Kameruni väravvaht hiilgetõrjega ära.Ja kui midagi väravate kohta öelda, siis Klose näitas esimese värava juures ,et ta ei oska ainult peaga palli võrku lüüa - tubli poiss!
              Peale seda mängu on selge, et 16 hulgas ollakse ja et järgmine mäng on laupäeva hommikul SPA-PAR-LAV-SLO alagrupi teise vastu.Ja lisaks MMile mittejõiudnuteile(Deisler,Scholl,Wörns,Novotny) ei saa selles mängus kaasa teha ka Ramelow,Ziege ja Hamann.Usun, et Rudi leiab meestele võrdväärsed asendajad ja õnneks on oodata gramm nõrgemat vastast kui need kes sellele võidu korral järgnevad.

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                Ma ei suuda ära oodata, et selguks vastane sakslastele vaid püüan juba spekuleerida, kes on Völleri poolt usaldatavad laupäevaseks mänguks.Kuna algrivistus on kõigis kolmes mängus olnud sama ,siis pole usutavasti mõtet kogu kooseisu ennustada, kuigi võib juhtuda, et Jancker asendatakse nt Bierhoffiga.Aga võibolla ka mitte.Kuid 100% on kindel, et tuleb leida asendajad Ramelowile kaitsesse ja Ziegele ja Hamannile keskväljale.Vaatasin koondise üle ja tundub, et häid mehi palju ,aga perfektseid asendajaid on raske leida.Nt Zieget sobib asendama ainult Böhme -ainuke ametlikult vasaku ääre mees.Tema suur miinus on liigne rünnakuleminek ja kaitseoskused.Plussiks aga suurepärased tsenderdused ja superhea vasaku jala löök.Kardan, et selle koha peal pole Völleril alternatiivi.Nii, kes mängiks kaitse juhti?Rehmer?Baumann?Jeremies?Mina arvan, et seda hakkab viimane neist tegema, kuigi ta poel nagu Ramelowgi puhas kaitsja.Ometigi on ta Bayernis seda kohta mänginud.Rehmer on kolmikust kindlaim mees, ka kiiruslikud omadused on head, ent ikkagi on ta rohkem meesmehe võtja kui libero.samuti võib veel vigastus segada.Baumann aga kes Bremenis on seda kohta mänginud on ehk liiga kogenematu koondise tasemel.Hamanni koht on väga vastutusrikas, sellest kolmikust on tema just kõige eredamalt silma paistnud.Ka siin on Jeremies võimalik variant, aga loovuselt ja külmaverelisuselt jääb Jeremies Hamannile alla, teine variant oleks noor Kehl, kes on päris huvitav variant ,kahjuks kogenematu.Oleks ülikõva ,kui see mees mängiks,sest tema tulevik on väga paljutõotav.Veel üks variant ,kuhu ma kyll ei usu Völlerit minema on see ,et Hamanni koha võtab Ballack ja ründavamaks meheks vasakul-keskel on Marko Bode(või Ricken).

                Kommentaar


                  #38
                  Saksamaa koondis MM-il


                  Punkt 1: Naudin täiega kommentaare Saksamaa jalgpalli kohta, sest see, mida dieter, Aramis ja mel21 teevad on imetlemist väärt. Ja õnneks ei ole Saksamaa alajaotusesse jõudnud igasugused muidu-piiksujad.

                  Punkt 2: (mida ei tasu sugugi irisemisena võtta, vaid sõbraliku tähelepanu juhtimisena) olen Maarekiga ses suhtes nõus, et Aramis kasutab väga imelikke nimesid ja järjekindlalt. Hakkavad silma riivama kergelt. Ramenlow, Jancer-Janker, Ballac, Jeremias - kõik ei tule meeldegi, ja see pole ka tähtis.

                  Loomulikult: kirjuta neid nimesid kasvõi tagurpidi, loen ikkagi edasi. Aga veidi viisakam oleks siiski vähemalt nimed õigesti kirjutada. Selles suhtes mitu plussi dieterile

                  Jõudu!
                  Uhke esimene Borussia Dortmundi avatari omanik

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                    Algselt tegi selle postituse silverman



                    Punkt 1: Naudin täiega kommentaare Saksamaa jalgpalli kohta, sest see, mida dieter, Aramis ja mel21 teevad on imetlemist väärt. Ja õnneks ei ole Saksamaa alajaotusesse jõudnud igasugused muidu-piiksujad.

                    Punkt 2: (mida ei tasu sugugi irisemisena võtta, vaid sõbraliku tähelepanu juhtimisena) olen Maarekiga ses suhtes nõus, et Aramis kasutab väga imelikke nimesid ja järjekindlalt. Hakkavad silma riivama kergelt. Ramenlow, Jancer-Janker, Ballac, Jeremias - kõik ei tule meeldegi, ja see pole ka tähtis.

                    Loomulikult: kirjuta neid nimesid kasvõi tagurpidi, loen ikkagi edasi. Aga veidi viisakam oleks siiski vähemalt nimed õigesti kirjutada. Selles suhtes mitu plussi dieterile

                    Jõudu!
                    Jutt Jumala õige! Aga mul see häda, et ma olin haige , kui koolis jalgpallurite nimekirjutamist õpetati.Ja tasulised kursused on kolekallid.Nii ma siis panen - häälduse järgi
                    PS!Kui sul mõni väärkasutustest veel meelde tuleb, kirja siia.Garanteerin, et need neli, mis sa välja tõid on igaveseks nüüd ajusse raiutud.Dortmundi noore tsehhi prodigyga on mul ka tihti nimeprobleem olnud.

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                      Algselt tegi selle postituse silverman



                      Punkt 1: Naudin täiega kommentaare Saksamaa jalgpalli kohta, sest see, mida dieter, Aramis ja mel21 teevad on imetlemist väärt. Ja õnneks ei ole Saksamaa alajaotusesse jõudnud igasugused muidu-piiksujad.

                      Punkt 2: (mida ei tasu sugugi irisemisena võtta, vaid sõbraliku tähelepanu juhtimisena) olen Maarekiga ses suhtes nõus, et Aramis kasutab väga imelikke nimesid ja järjekindlalt. Hakkavad silma riivama kergelt. Ramenlow, Jancer-Janker, Ballac, Jeremias - kõik ei tule meeldegi, ja see pole ka tähtis.

                      Loomulikult: kirjuta neid nimesid kasvõi tagurpidi, loen ikkagi edasi. Aga veidi viisakam oleks siiski vähemalt nimed õigesti kirjutada. Selles suhtes mitu plussi dieterile

                      Jõudu!


                      Veel natuke offtopicut. Pean veelkord meelde tuletama, et viisakas inimene saadab sellised teated privaatselt
                      On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                      I don’t care what you think of me!
                      Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                        vastusena Aramise spekulatsioonidele:
                        Böhme on vigastet (soojendusel enne Kameruni mängu väänas põlve), nii, et Ziege koha peab veelkord üle vaatama.

                        ***

                        Ega midagi uut pole lisada. Esimene poolaeg tegi nukraks ja kui Ramelow (kui siin juba eelnevalt nimede kirjutamise teema üles võeti, siis olgu viidatud ka hääldusnüansile - ramelo, w ei hääldu, sest see on saksa nimi, kuigi tõsi slaavi sugemetega) poolaja eel eemaldati, meenus vägisi nelja aasta tagune veerandfinaal horvaatidega. umbes samal mänguminutil eemaldati tollal Wörns.

                        Teisel poolajal aga näitasid poisid, milles nad head on. võitlus+vaim=võitlusvaim. mäng ei olnud tehniliselt nauditav, kuid pingeline. Jokker Bode värav tegi asja kergeks, kuid erilist kiitust väärib teise poolaja kindel kaitsetöö. Mitte ainult nominaalne kaitsetrio Kahn-Linke-Metzelder, vaid kogu meeskond oli hingestatult asja juures. eriti hea oli paremal äärel Frings, kuid ka Hamann, Bode, aju Ballack ning kõik teised väärivad kiitust.
                        Väravavõimalusi oli vähe, kuid Klose triblamine enne söötu Bodele ning juba viies konveiermeetodil peaga löödud värav teevad noorest talendist selle MMi ühe võtmefiguuri. BLis oli ta juba hea, ka MMi eelnevates koondiste mängudes, nüüd õppib teda ka laiem üldsus tundma. Usun, et FCK juhtkonna telefon on hetkel punane.

                        Olgu nende 16 kollasega kuidas on, eks ju siis Nietol oli halb päev. Paraku võib see tõsiselt kätte maksta, Völler peab uuenduslikke taktikalisi käikke kaaluma. Eks nende üle ole ka huvitav spekuleerida.

                        ***

                        Natuke off-tpoicuna, kuid eelpool aset leidnud arutlusse hästi sobiv: meenub "stuudioekspert" Liivo Leetma, kes olevat seoses ohtrate hoiatustega viidanud Saksamaa paljudele (?) neonatsidele, kelle mõttemaailm mõjutavat ka koondise alateadvust, kes siis neegritele kättemaksuks jalgadesse sõidavad (mulle jutustati seda, ehk keegi oskab täpsustada?).
                        Selliste avalduste üle saab muidugi vaid irvitada, sest oma sisutiheduselt saab nad liigitada kategooriasse "Jancker on nats". Väga vale on kokku viia ühiskondliku mõtlemist ja jalgpalli kui mängu. Seda saab aga teha fänluse ja inimeste suhtumises erinevate riikide koondiste suhtes. Arvamus, et "kuradi fritsud pidid võitma" ei peegelda ütleja suhtumist konkreetselt Saksa jalgpalli, vaid kõigesse, mis on seotud Saksamaa või saksa kultuuriga. Muidugi, see ei kehti ainult Saksamaa-fašistide kohta (tõin selle vaid näiteks), vaid ka "prantslaste-konnaõgijate-neegrite", "ameeriklaste-ülbete sitapeade", "lätlaste-kuuevarbaliste" vms. kohta. Samasugused kujutluspildid on olemas teistel rahvustel kasvõi eestlastest. See mudel ei tööta mitte ainult koondiste tasandil: miks ei salli Barca fännid Reali (ajaloolis-geograafiline dimensioon) või Spartaki fännid CSKA omi (sotsiaalne dimensioon).
                        Oeh, nüüd läks veidike pikaks kõrvalteemaks, kuid see on huvitav teema, millega tegeldakse lausa teaduslikult (jalgpallisotsioloogia).
                        http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                          Sattusin seda ETV kaaskommentaatori lauset kuulma ja kui ma ei eksi ,siis isegi Iiri-Saudia-Araabia mängus.See oli hämmastav!Lause mõte oli täpselt nagu Mel seda mainis.A la, et eks sakslastelt oligi neegrite vastu sellist jõhkrat mängu oodata, kuna neis on (ja nagu ma aru sain, ppeti silmas nii rahvust kui ka meeskonda)neonatslikke meeleolusi.Hämmastav küündimatus.Sellist asja nii lihtsalt väita - see oli päris solvav!

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                            Algselt tegi selle postituse mel21


                            vastusena Aramise spekulatsioonidele:
                            Böhme on vigastet (soojendusel enne Kameruni mängu väänas põlve), nii, et Ziege koha peab veelkord üle vaatama.

                            ***

                            No nii, mis siis nüüd teha?Ainuke vasak jalg on ametlikult Bode, kes omal ajal isegi kaitsjat on mänginud, kuid vanuse tulekuga on vaikselt ülespoole liikunud.Kuna Völler teda alles usaldas, siis võimalik, et usaldab jälle.Vana kogenud mees peaks hakkama saama.Ülejäänud alternatiivid on minule tundmatud -Jeremies pole kunagi äärel olnud ehk Kehl?Frings ja Rehmer tuntud kui parema ääre mehed.Ma loodan, et Bode veab välja - ründavas osas väga huvitav mees ja loodetavasti suudab oma kogemusega ka kaitses piisavalt töötada.

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                              Natuke statistikat:
                              Frings ja Hamann on vastavalt 31 ja 29 taclinguga 3 ja 4 kohal.
                              Klose väravatabeli esimene ja ka 2 passi on tal kirjas.
                              Seda sinast söödutabelit juhib aga Michael Ballack , kes ka pealelöökides jagab 11 löögiga 3-9 kohta.Jne jne ...samas ei saa nende tulemustega veel hiilata, sest osad meeskonnad on vaid kaks mängu mänginud.

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale 'Saksamaa koondis MM-il'

                                Mida siis Paraguaist arvate? Chilavert on ikka kuratlikult kehv olnud sel MM-il, aga keskkaitse Camarra-Ayala on neil endiselt väga tugev. Valiti vist isegi 98. aasta MM-i parimaks. Pallid Klose pea suunas toovad ilmselt siiski Saksamaale võidu?
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X