320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

    Algselt postitas EgoTrip

    Ning Stuttgart võiks talvel paar uut nägu endale muretseda. Pink tundub olevat lühike, samas järelkasv on lootustandev.
    Isiklikult ei näe ma küll põhjust lisajõu muretsemiseks. Järgmist hooaega silmaspidades on vaja Lahmile asendajat ja on räägitud Sammeri lemmik Dede tulekust. Lisaks Dedele on juttu olnud ka Bulgaaria talendi Yankovi tulekust keskväljale. Samas kaua suudavad äärel pusida Heldt ja Meissner. Kindlasti tuleks Yakinist ka lahti saada ja peaaegu oleks see õnnestunud, kuid rahaahnus Hakani poolt seadis piirid.

    Amatööridest peaks noorte koondislased Gomez ja Gentner pead tõstma.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

      Värsked uudised räägivad seda, et oleme värvanud Bayernist ühe väga andeka äärepooliku ja nimeks tal Piotr Trochowski. Olen väga rahul, et selleks meheks on sakslane mitte nagu Sammeril tavaks tuua klubisse ohtralt ebastabiilseid brasse. Ahjaa mees sõlmib meiega arvatavasti 2.5 aastase lepingu. Ahjaa Aramis pajata mulle seda, et kas Piotr on edukas ka vaskul äärel või ainult paremal?

      Veel on meid seostatud ühe brassiga Claudio Mejolaro-ga. Mees hetkel veel Gremio hingkirjas, kuid seoses madalamasse liigasse kukumisega on Gremio kindlasti sunnitud sellest mehest loobuma ja ma loodan, et Matthias ei osta teda

      Tore on ka muidugi see, et meie kapten Soldo on lepingut pikendanud ühe hooaja võrra.

      Samas teeb muret, et kes hakkab järgmisel aastal mängima meil kaitses vasakul äärel. Variandid on järgmised vast: Gerber, Zivkovic või keegi uus. Ise pooldaksin kas Zivkovici mängitamist või siis uurida maad Bayerni äärekaitsja Rau suhtes.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

        Algselt postitas PraS




        Samas teeb muret, et kes hakkab järgmisel aastal mängima meil kaitses vasakul äärel. Variandid on järgmised vast: Gerber, Zivkovic või keegi uus. Ise pooldaksin kas Zivkovici mängitamist või siis uurida maad Bayerni äärekaitsja Rau suhtes.
        kle ma kyll kahtlen tugevalt, et bayern loovutab super andeka noore äärekaitsja, kes alles kaks hooaega tagasi osteti!!!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

          Algselt postitas DEDE junior


          Algselt postitas PraS




          Samas teeb muret, et kes hakkab järgmisel aastal mängima meil kaitses vasakul äärel. Variandid on järgmised vast: Gerber, Zivkovic või keegi uus. Ise pooldaksin kas Zivkovici mängitamist või siis uurida maad Bayerni äärekaitsja Rau suhtes.
          kle ma kyll kahtlen tugevalt, et bayern loovutab super andeka noore äärekaitsja, kes alles kaks hooaega tagasi osteti!!!
          ˇ

          Miks mitte loovutada, kui Lahm neile tagasi tuleb. Lahm ju Felixi lemmik. Lisaks pole Rau erilist Felixi usaldust ka teeninud.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

            Siiani on Rau ju suht kasutu olnud. Mänguaega saab kas duublis või mõnes tähtsuseta mängus. Või kui kedagi teist pole panna
            Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

            http://lisaaeg.wordpress.com

            Kommentaar


              Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

              Algselt postitas 3rk1


              Siiani on Rau ju suht kasutu olnud. Mänguaega saab kas duublis või mõnes tähtsuseta mängus. Või kui kedagi teist pole panna
              Stuttgarti vastu mängis ja ikka suht mannetult. Samaks saaks ka Bayern Lahmi paremal kasutada, kuid seal jälle Görlitz ees. Seega Rau võiks täitsa reaalne transfer olla. Kas mitte Hannover või keegi ta vastu mingi aeg huvi ei tundnud.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                nu minu taeda rau ikka vasak ja lahm parem kaitsja!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                  Algselt postitas DEDE junior


                  nu minu taeda rau ikka vasak ja lahm parem kaitsja!
                  Valesti tead siis! Lahm küll paremajalgne, kuid tegutseb ikka vasakul.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                    Paremal on bayernil nii Görlitz kui ka Sagnol, muidugi juhul, kui viimane kuskile minekut ei tee. Samas võib vasakul ka Salihamidzic välja aidata vajadusel, mida ta ka see hooaeg on päris tihti teinud. Mõnda head vasakkaitset Bayernil hetkel polegi, pärast Lizarazu lahkumist.
                    Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

                    http://lisaaeg.wordpress.com

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                      Algselt postitas Robinho


                      Algselt postitas DEDE junior


                      nu minu taeda rau ikka vasak ja lahm parem kaitsja!
                      Valesti tead siis! Lahm küll paremajalgne, kuid tegutseb ikka vasakul.
                      Lahm on ka paremal mänginud, kui Hinkel eelmine kevad vigastada sai. Paremal pole ta rünnakul nii ohtlik kui seda ta on vasakul.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                        Algselt postitas PraS


                        Värsked uudised räägivad seda, et oleme värvanud Bayernist ühe väga andeka äärepooliku ja nimeks tal Piotr Trochowski.
                        Siiski ei saa me seda meest vast. Iseenesest mulle meeldib meie bosside käitumine mitte minna kaasa nõudmistega. Samas ei saa ma Piotr-st aru miks mitte oodata veel pool aastat ja tulla vaba agendina Bundesliga kõige paremasse klubisse. Aga ju siis on Mamma söögid nii head, et otsustas siis HSV kasuks juba nüüd. Samas kiidab Sammer ka meie noori Marco Caligiuri ja Christian Gentner-t, kes võeti ka kaasa Marabellasse laagrisse.

                        Yakinit üritatakse lõpuks maha parseldada Šveitsi esiliigasse ja ehk saab sellest tehingust ka asja, kuna pole ju vaja Hakanit palgalehel kasutult hoida.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                          Lahm vigastas jalga

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                            Algselt postitas d_duff


                            Lahm vigastas jalga
                            tõesti.
                            need aasta algused kohe mitte ei sobi. eelmise aasta esimestel kuudel tegi Hinkel oma jalale liiga ja nüüd Lahm. Phillip ise loodab olla heas vormis UEFA CUPi mänguks Parmaga. nüüd on zivkovicil aeg tõestada, et kui suvel lahm lahkub siis pole Stuttgartil vaja uut kaitsjat osta.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                              kurb uudis

                              timo ei pikendanud lepingut!
                              kamm käib ju juba üle aasta ja alles eelmisel nädalal andis ta märku, et kohe saab allakirjutatud.......
                              nojah, eks siis näib, kuidas edasi läheb...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                                Algselt postitas fennek4


                                kurb uudis

                                timo ei pikendanud lepingut!
                                kamm käib ju juba üle aasta ja alles eelmisel nädalal andis ta märku, et kohe saab allakirjutatud.......
                                nojah, eks siis näib, kuidas edasi läheb...
                                Järelikult võtsid Bordon ja Timo liialt tihti eelmisel aastal koos mõne õlle peale mängu. Arvan et Timo läheb kas siis Inglismaale või ootab teda käik Münchenisse. Nüüd ootan, et näpataks Werderi nina alt Wiese ära. Karta on et hoopis Lehmann on tulekul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X