320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

    Algselt postitas Aramis

    Keskväljal nagu oleks mehi, aga samas mingit tõsist mängu käimalükkajat, playmakerit vist pole. Või mis?
    Juttu on olnud Elsoni kasutamist playmakerina. Ei tea kuidas Trapaga loodon, kuid loodan et usaldab ka toredalt meie ässasi noori. Nimelt Gentner, Schuon ja Khedira võiks küll mingil määral praktikat saada. Ning ründajatest soovib trapa vist oma endist pallurit Azar Karadast meiel tuua.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

      Algselt postitas söör


      fennek4, kas oleks sinuga võimalik emailitsi kontakteeruda, siuke vfb-sõbra jutt?
      fennek4@hot.ee - palun väga, aga suvel olen väääga kaootiliselt netis, kuni augusti l6puni puhkusel, eks siis jälle tihedamalt eetris.

      ilusat suve k6igile!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

        Täna on kuidagi imelik päev.
        Õde sai mul 26a. vanaks. Õnnitlege siis teda. Sain trahvi ka. Ahjaa kõige parem on selle päeva juures peale õe sünnipäeva see et meie ei värba Luis Figot, kuna ta vist toredasti läheb \"Hispaania\" võistkonda nimega Fc Liverpool.

        Miks ma siis nii õnnelik olen, et me ei värba Figot?

        Kuna palju palgafondi jääb alles. Ma sooviks hoopis et me värbaks D\'Alessandro või siis mõne sakslase. Mulle meeldiks kui me saaksime sakslastest Podolski(utoopia) või siis Kringe.

        Tsau poisid.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

          Saite oma ründaja - Der VfB holt Jon Dahl Tomasson!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

            aah, ich fühle mich schon viel besser

            Kommentaar


              Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

              ei, see on tõepoolest meeldiv uudis ja ma usun mingipärast seda, et jdt on vfb\'sse ning ülepea bundesligasse sobivam mängija kui liedson või keegi muu *sammer-style* mängumees. t\'l on ka nüüd võimalus oma tegelikku potentsiaali enam realiseerida kui milanis. aga \'mängutegija\' tuleb meil jälle ise üles kasvatada; paistab, et tuleb jälle mõni ida-euroopa noor ja ehk polegi see nii paha - staarjalgpallurid on end viimasel ajal devalveerinud...
              tänane testmäng austria wien\'i vastu 6:1, kollid tiffertilt (2x), strellerilt, cacau\'lt , emma\'lt ja viinlastelt enestelt - omavärav (või siis ikka soldolt nagu alul räägiti.)
              rääkige õige, mis sest emma\'st üldse saab?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                Algselt postitas söör

                aga \'mängutegija\' tuleb meil jälle ise üles kasvatada; paistab, et tuleb jälle mõni ida-euroopa noor ja ehk polegi see nii paha - staarjalgpallurid on end viimasel ajal devalveerinud...
                Sami Khedira meil ju duublis olemas ning loodan et talveks on poiss ka põhisatsis
                Aga mis on saanud võimalikust Vukici värbamisest?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                  Algselt postitas söör


                  ei, see on tõepoolest meeldiv uudis ja ma usun mingipärast seda, et jdt on vfb\'sse ning ülepea bundesligasse sobivam mängija kui liedson või keegi muu *sammer-style* mängumees. t\'l on ka nüüd võimalus oma tegelikku potentsiaali enam realiseerida kui milanis. aga \'mängutegija\' tuleb meil jälle ise üles kasvatada; paistab, et tuleb jälle mõni ida-euroopa noor ja ehk polegi see nii paha - staarjalgpallurid on end viimasel ajal devalveerinud...
                  tänane testmäng austria wien\'i vastu 6:1, kollid tiffertilt (2x), strellerilt, cacau\'lt , emma\'lt ja viinlastelt enestelt - omavärav (või siis ikka soldolt nagu alul räägiti.)
                  rääkige õige, mis sest emma\'st üldse saab?
                  Vaatasin DSFilt seda ülevaadet mängust ja minu arust olid argentiinlase liigutused päris teravad. Ehk saab Trapiga jutule, kuigi väljakule lasti mees küll päris lõpus. Enne teda tuli rida tundamtuid amatööre ja siis Zivkovic ja lõpuks \"Emma\".

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                    vukic\'ist räägitakse praegu tõesti kõige enam. trap oli kuskil mokaotsast poetanud, et tulevad kaks mängumeest, kes võiks hlebi kohta täita: üks noor ja üks kogemustega... annab ruumi speklulatsioonideks tõesti. aga veel räägitakse horvaat carevic\'ist, kes, nagu aru olen saanud, spliti hajdukist andeka noorena saudi araabiasse \'komandeeriti\' ning sportingu viana\'st (trap tunneb teda ilmsesti derby\'dest hästi). nii, aga kes on siis see \'mit erfahrung\'? alanud nädala jooksul võiks üht-teist selguda.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                      .. ja tegelikult saame lõpuks ikkagi kellegi neljanda-viienda-kuuenda.. aga see on kindel, et kõik käib hästi ootamatult nagu meile kombeks meil pole aga ilmselt siiani lihtne kedagi odavalt saada, sest kõik arvavad, et me upume rahas.. donetsk pumpab meid kindlasti.
                      ei tea kas vanad away-särgid viidi naistele-tüdruksõpradele koju traagedada, et uus sponsor kõhule saada?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                        0:1 kaotus Sienale, värava autor kes muu kui Volpato



                        1 Hildebrand, 2 Hinkel, 5 Babbel, 6 Meira, 7 Meibnner, 8 Bierofka, 9 Streller, 11 Hitzisperger, 18 Cacau, 20 Soldo, 21 Magnin.

                        3 Stranzi, 4 Zivkovic, 12 Gerber, 13 Tiffert, 41 Langer, 17 Delpierre, 16 Heldt, 33 Gomez, 40 Gentner, 42 Schuster.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                          Sellest mängust jääb meelde aeg luubis kordused, mis nurga alla Bierofka jalg läks - mees läks platsilt otse haiglasse ja valu ta näos oli ehtsamaid mida olen näinud.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'


                            Stuttgard on huvitatud Vianast


                            http://skysports.planetfootball.com/list.asp?hlid=293153&CPID=22&CLID=&lid =2&title=Germans+in+Viana+bid&channel=foot ball_home

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                              Algselt postitas Drogba



                              Stuttgard on huvitatud Vianast
                              Veel seostatkse meid Gronkjaer-ga ning Emma vist naaseb hooaja pikkusele laenule Velezesse.

                              Rääkides tänasest mängust siis tõenäoliselt saab võimaluse Stranzl ning Jon Dahl peaks põhis alustama.

                              Kicker pakub välja, et me mängime täna 4-3-3

                              Hildebrand - Hinkel, Fernando Meira, Babbel, Magnin - Gentner, Soldo, Hitzlsperger - Tiffert, Streller, Cacau


                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                                oo, hitzy on siis oma esimeses kompetatiivses mängus vfs eest ka kohe värava löönud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X