320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

    carevic purgis - kaan peal! head moosiaastat!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

      Algselt postitas söör


      carevic purgis - kaan peal! head moosiaastat!
      Carevic eligible to play

      In the end it took the Saudi Arabian FA almost as long to release VfB signing Mario Carevic as it did for VfB to reach an agreement with the midfielder’s former club Al Ittihad Jedda. Despite VfB having met all agreed terms last week the paperwork from the Saudi FA didn’t arrive until Wednesday.

      Eligible against Hoffenheim

      Therefore Mario Carevic couldn’t play in the home game against 1. FC Köln last Sunday. However, now the two-time Croatia international is eligible to play and coach Giovanni Trapattoni will be able to look to him in the Cup match at TSG Hoffenheim on Sunday.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

        Nii karikas saadi siis kobinaga teise ringi. Väravaid oli selles mängus igale maitsele. Eriti võimsad olid Carevici ja Olmhoffi(võimalik et valetan valesti tüübi nime) pommid risti.

        Igatahes kohalikud fännid arutlevad teemal Trapa ja tema vallandamine. Esiteks ei olda rahul Soldo välja jätmisega koosseisust. Teiseks ei olda mitte rahul itaalia vanamehe valikuga kaitseliinis. Selgelt alavormis Hinkel ja Babbel kükitavad ikka põhis.

        Ise loodan, et nüüd Carevici tulekuga saame me ka oma mängu käima ning kui Cacau eesliini naaseb on oodata ka meie eesliinilt ehk midagi. Sügavalt loodan, et Stranzl terveneb kiirelt ning Babbel tagantatakse amatööride satsi

        Kommentaar


          Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

          kuidas nähtamatu mees ka on?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

            hmmhmmm, viimane postitus juba kaua, kaua aega tagasi kirjutatud.....

            mul on tunne, et see hooaeg saab karm olema. oleme tabeli tagumises pooles, liigas pole veel ühtki v6itu...

            karm ,kui tänase 2-0 v6idu järel fännid staadionil meeskonna väljavilistasid, ja sellist rahulolematut tunnet peale ühte v6itu pole mul veel olnud.

            öeldi, et staadionil oli 8 tuhat inimest, igal juhul oli vääääga h6re, aga ju see ka kummalisest algusajast tingitud, kusjuures ma eriti pole aru saanud, miks ei v6i mängud paralleelselt toimuda, vaadatakse ju ikkagi vaid \"oma\" meeskonda ju.

            traagilises mängus laupäeval arminia vastu oli minu jaoks väike lootusekiir - ründaja ljuboja, kes teisel poolajal sissevahetati täieliku kobakäpa gomezi asemel. tema t6i mängu särtsu ja veidigi liikumist, see napilt väravavahi pareeritud värav oleks muidugi sisse v6inud minna. aga täna oli ka tema üks suuuuur null teiste suurte nullide keskel, ja need tema maandumised värava ees oleksid m6ne teise kohtuniku silmis küll kollase kaardi ärateeninud. ainus, kes täna midagigi proovis teha, oli meira ja kuigi ma mitmest trapi ideest aru ei saa, ei saa ma sellele üldse pihta, miks ta meiral niiv6rd taga laseb mängida. ta on end nii mitmel korral heast küljest näidanud, kui talle veidigi rohkem mänguruumi on antud keskväljakul ja tänagi jooksis ta tagajoonelt vastase värava ette, et keegigi seal oleks, kellele palli sööta. minu meelest oleks temast vääriline asemik soldole, kes küll mängib ok, kuid ei suuda ikkagi mängujuhi rolli sajaprotsendiliselt täita, aga no eks ta vana ka juba, uhhh 37 vist. loodan, et carevic peagi paraneb, v.-o. paraneb ses suhtes siis ka midagi meie mängus.

            aga momendil vaid niipalju, et ootused - lootused tuleb ikka k6vasti allakruttida. ja kui siis veidi paremini läheb, siis sellest r66mu tunda.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

              ahjaa, kolm positiivset asja ka meie tänasest mängust domzale vastu - leidsin just klubi lehel foorumist, arvan, et peaks need ka siin äramainima:

              1. tomasson - kolm väravat kolmest mängust
              2. ei ühtegi kolli timo väravas
              3. noor gentner l6i värava

              Kommentaar


                Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                tomassonil üks juures ja esimene võit ka BL saavutatud.
                edu
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                  valus kaotus hsv vastu... kui täna ka publik mängu järel vfb peale vilistab, siis peab küll midagi katki olema. bitter! sellist vangerdust nagu trap täna tegi (kohe pärast 0:1 kaotusseisu jäämist hitzlspergeri asemel gomez kolmandaks tippu sisse), poleks temast küll uskunud. ja et grönkjaer alustas vasakul, hitze paremal... mäng oli ju lõpuks märk edasiminekust. bitter!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                    ei, eile ei vilistatud. meie mäng oli päris korralik, vbl saab veel asja meeskonnast sel aastal. kahju muidugi, et kaotasime.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                      täiesti kobe mäng täna, lõpuni rahul olla ma aga ei suuda, sest 1:0 eduseisus lasti viimasel veerandtunnil kaiserslauternil liialt palli vallata. vabalt oleksime võinud jälle viigiga platsilt lahkuda. aga võimalusi oli meil rohkem, mängu muidu kontrollisime, nii et pole hullu. ljubojal, tomassonil ja gomezil oli hea võimalus teha kenam seis, aga macho pani korra hullu ja gomez käkkis oma võimaluse ˛ongeerides ära. mulle jäid hea mänguga silma magnin, meira ja hilde, kehvalt vaid stranzl - oli mitmeid kordi ebakindel. aga tomassoni värav oli kolme mehe töö: hilde lõi värava eest lahtilöögi, mille ljuboja peaga pikendas ning t. suurepäraselt üle macho lõi. aint et t. sai ebaprofessionaalse kollase särgi seljast rebimise eest, hea vähemalt, et ta see oli võiduvärav.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                        mulle jällegi mäng lauterniga kohe üldse jälle ei meeldinud, kolmapäeval mängisime hästi ja kaotasime, eile mäng oli päris kehva mu meelest - peaasi aga, et v6itsime. meil vedas, et vastane millekski suuteline polnd. meie keskväljak on ikka suur korralagedus.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                          ilmselt võib sinuga nõustuda, sest mul lihtsalt puubub sel hooajal võrdlusmoment. vaid hea meel sellest, kui oleme mänguliselt paremaidki mängu näitanud.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                            loodan, et kellegi pole midagi selle vastu, et siia kuulutuse panen, mis asjakohases atribuutika threadis kellegi tähelepanu pälvinud pole. et pakun vfb selle hooaja kodusärki suurus S. särk uus ja kandmata. hinda võib pakkuda aadressile undusk21@hot.ee

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                              JDT on näidanud oma taset aga kolme mänguline keeld on ikka palju...VfB-le suur löök. Aga homme on Uefa Cupi mäng Rennesiga ja seal saab Jon osaleda.
                              9 koht liigas ei ole hea aga loodame et hakkame tõusma...Pöidlad pihku.
                              Pärnu JK Poseidon

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                                Countdown \"Trapattoni - Ciao\" kipub tasapisi 0 peale jõudma....
                                http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X