320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

    tänased uudised stuttgartist: meira pikendas 2010ni, stranzl vahetati moskva spartakisse.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

      panin paar pilti eilsest (õigemini nüüd jubaüleeilset) mängust. ei taha saja kehva pildiga rahvast piinata, panin vaid mõned.

      pildid

      Kommentaar


        Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

        täna andis manager heldt teada, et zvonimir soldole uut lepingut ei pakuta, vana lastakse pensionile. nii ja naa, ongi aeg, aga uut tegelast tema kohta asendama pole panna. tahaks näha, keda tuua plaanitakse. juba vana uudis see, et mainzist tuleb suvel antonio da silva, vast see mees asisem kui nt carevic, kes laupa tegi küll berliinis ilusa karistuslöögi, aga mängusituatsioonis pole võimet ümbritsevat tajuda.
        pildid panin zone\'i ümber, sest avastasin, et my.tele2 ei liigu kohe üldse. ja tabeliseis hakkab ka natuke masendavaks muutuma, see on siiani ainuke lohutus nii kehvale mängule olnud.

        hertha-vfb 2:0

        Kommentaar


          Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

          üle pika aja on sport1.de oma vooru sümboolsesse viisikusse üle ühe meie mehe mahutanud - lubo ja hitze seekord. eilne mäng ajas emotsioonid keema, esimene poolaeg oli masendavalt halb, teine mingis osas talutav, aga et viigi ikka kätte saime, see oli suuresti õnnega pooleks. aga hea, et meilgi natuke õnne jagub. tomasson, vana ..., on kahe mänguga meile 4 punkti päästnud..
          da silva leping nüüd vaid allkirjaga palistamata, ootan temalt järgmisel hooajal suurt panust. meissneri lepingut pikendati ka pisut, arvan, et õige tegu, on headel päevadel peaga karistusalas väga kuri.
          huvitav oleks teada, mis teised arminist arvavad, ise loodan kellelegi teisele ; ) kas leping pikendatakse või mitte selgub lähipäevil.

          hakkan jälle uefa-kohta lootma

          Kommentaar


            Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

            viisikusse.. hihii, hea mees! oinas olen..

            Kommentaar


              Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

              vaatasin ka huviga mängu...esimesest poolajast - noh, pehmelt öeldes halb, teisel ei olnud ka mäng väga hea, aga üllatas, et suutsid 3 väravat lüüa...arvestades eelnevat skoorimis \"rekordit\"...mis tomassoni puutub, siis ...ikka maailma-klassi ründaja (enda lemmik mängija kah )

              siiski, selleks et Uefa Cupi kohta saada, tuleb kindlasti laupäeval kodus eintracht alistada...

              Vehi koha pealt...mina olen tema pooldaja...las mees olla ikka ametis
              Pärnu JK Poseidon

              Kommentaar


                Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                veh leping pikendatud 2007 suveni. no pole see mees veel sümpaatseks saanud (nt käitumine paar nädalat tagsi berliinis, kus palli loopides teatrit tegi). jonman võib rahul olla, sest üks asi, mida veh teinud on, on see, et ta tomassoni 100% usub. ma usun vfb\'sse..

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                  Soldo sama süpaatne pensionär nagu meie Reim.
                  Viimane võiks ka õigel ajal lahkuda.
                  Kolm asja millele kindel võib olla, on raha, koer ja vana naine.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                    ...jaa...see on tõsi, et Veh usaldab JDT-id, aga üleeilsest trennist ta teadmata põhjustel puudus... ei ole veel kuskilt midagi täpset puudumise põhjusest lekkinud, aga ajalehed paneb see küll kirjutama
                    http://www.jondt.dk/board/viewtopic.php?t=148

                    sellel lingil allpool on pilt Vehist ja JDT...see on eilne treening...ehk sellest räägivadki?:P
                    Pärnu JK Poseidon

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                      Algselt postitas Karupoeg


                      Soldo sama süpaatne pensionär nagu meie Reim.
                      Viimane võiks ka õigel ajal lahkuda.
                      Soldo ikka tunduvalt vanem..varsti peaks 37 saama. Martin alles 33.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                        kohe-kohe selle hooaja eelviimane kodumäng eintrachtiga algamas. eintracht tabeli järgi kerge vastane, aga mu meelest on see meeskond sel hooajal päris atraktiivset mängu näitanud, mis on palju nauditavam, kui see, mis meie sel hooajal korda oleme saatnud.. ok, eks me lõhu oma mänguga nende ilusa mängu ära aga mis teha, mis teha... amanatidis on mees, keda kõige enam pelgan (tüüpiline näide vennast, kes avanes siis, kui tal lasti avaneda - meil pold ta panus suur, eintrachtis teinud võrratu hooaja). staadion välja müüdud ja loodetvasti tuleb siit 3 punkti. olgu või väheatraktiivse mänguga, meil on neid punkte vaja! näed, beck ka platsil, magin asemel. magnin viimastes mängudes väga nõrk olnud tõesti. hertha ja leverkuseni komistamisel vaid punkt nendega vahet ja uefa cup oleks täiesti reaalne.. edu meile!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                          masendav, lihtsalt masendav... kolme minutiga selline kollaps... ja hüvasti uefa karika koht... paha,paha,paha

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                            Vahe peal on nii mõndaig juhtunud.

                            Esmalt on sisi värbamisel Roberto Hilbert. Kiidetakse poissi, kuid hetkel mul tem akohta arvamus puudub. Lisaks sellele tunneme me jälle huvi Alexander Farnerudi vastu.

                            Ahjaa Jon Dahl vingub, et ta ei sobi meie nn süsteemi ning eks siis suvi toob selgust, et kas ta lahkub meie meeskonnast või ikka mängib edasi

                            Loodame et tulev hooaeg on väheken roosilisem kui eelnev.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                              18 punkti 17ne mänguga! huvitav, kuna viimati selline asi juhtus? 00/01, minu teine \"VfB\" hooaeg, kui oleksime peaaegu teise bundesligasse kukkunud, saime kevadel 21 punkti! trapiga poleks me niimoodi lõpetanud.
                              minejaid-tulijaid päris ohtrasti. veh ehitab nagu trap 4-4-2 süsteemi, mulle meelib, et hlebi asemele on nüüd vääriline mees leitud (da silva), aga siia süsteemi ei mahu olilisematest mängijatest enam tiffert (tehke mis tahate, mulle meeldib - sümpaatne töörügaja, middlesborough temast huvitatud), grönkjaer (head teed! mu poolt. räägitakse, et ateena panathinaikos on huvitet). carevic oli muidu mõttetu ost, tema võiks samuti müüa.. tulevad siis veel roberto hilbert ja alexander farnerud - noored ja andekad Kõige rohkem on ikka kahju sellest, et meie hooaja parim ründaja ljuboja jääda ei taha, üks sümpaatsemaid kaadris (nüüd ta veh\'ga nii kehvas läbisaamises, et ei usu kuidagi, et juhtkond teda väga hoidma hakkab). tomasson suure tõenäosusega jääb, kuigi ma ei viitsi väga tema \"tõelist potentsiaali\" oodata ja annaks võimaluse gomez\'ile ja cacau\'le (või kellelegi, kes tuuakse selle suure vabanenud raha eest....). loodetavasti mängib magnin terve järgmise hooaja sama tugevalt kui sel hooaja esimese poole. veh süsteemist siiski natuke kõrvalehiilides järgmiseks hooajaks selline sats (kahjuks siis ljubojata ning gentner/gomez võiksid olla tugevad vahtusmehed):

                              -------------hildebrand---------------
                              --hinkel--meira--delpierre--magnin-
                              --hilbert---farneraud---hitzlsperger--
                              --------------da silva------------------
                              -----------cacau----tomasson--------

                              ahjaa, stuttgart\'is räägiti seoses meistrite liiga finaaliga palju sellest, et hleb\'i lepingus olla punkt, mis näinuks arsenali võidu korral meile 1 m € suurust \"erfolgsprämie\'t\"....

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                                Algselt postitas söör


                                -------------hildebrand---------------
                                --hinkel--meira--delpierre--magnin-
                                --hilbert---farneraud---hitzlsperger--
                                --------------da silva------------------
                                -----------cacau----tomasson--------
                                Ma kahtlen kas just selline keskpoolik meil tuleval hooajal on. Ma pigem asuunaks rootsi staari ründaja taha. Mina sisnust erinevalt väga tahaks, et Tiffert meil põhis ringi vudiks. Samas nagu näha minu eeldatav koosseis ei sisalda Tiffertit, kuid loodan et Veh talle mingi koha vähemalt pooltes mängude sikka leiab. Mäletame ju kõik kui kenasti ta vudis meil kui Hleb veel klubis oli. Nüüd ootaks ma meie juhtidelt ühte korralikku keskkaitsjat, et me saaks Meira aktiivsust keskväljal kasutada. Kindlasti ootan meie noortelt suuremat esile tõusu. Beck, Tasci, Khedira oleksid need noored siis. Oli meil ju kõige edukamad amatöörid, kui Regionaalliga lõpptabeleid jälgida.

                                -------------hildebrand---------------
                                --hinkel--meira--delpierre--magnin-
                                ----------------Gentner----------------
                                Hilbert--------------------hitzlsperger
                                --------Da Silva------farneraud------
                                ------------tomasson-----------------

                                Kommentaar

                                Working...
                                X