320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

    mulle tiffert istub, ja väga, aga veh süsteemi ta kahjuks ei mahu....

    Kommentaar


      Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

      Nii!!!

      Meie koosseisus on muutusi toimunud.
      Minema läksid Tiffert, Hinkel, Gronkjaer

      Tiffert lahkus Trapa punti Red Bull Salzburg
      Hinkel läks Sevillasse
      Gronkjaer suundus kodukamarale FC K-sse

      Väga kahju, et minu kaks lemmikut(hinkel ja tiffert) maha müüdi.

      Osteti klubisse: mehiklased Pardo ja Osorio.

      Pardoga koos saame me nüüd kaitsva keskvälja mehe ja Osorio toob tugevdust kaitseliini.
      Veel on juttu olnud eelmisel hooajal Kaiserslauternis mänginud ründajast Boubacar Sanogost.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

        Aga Stranzl. Kas tema ei lahkunud? Ja muidugi ka vanameister Zvonimir Soldo. Niipalju kui mina aru sain, siis oli Veh oma uute meestega äärmiselt rahul.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

          Algselt postitas Saarlane


          Aga Stranzl. Kas tema ei lahkunud? Ja muidugi ka vanameister Zvonimir Soldo. Niipalju kui mina aru sain, siis oli Veh oma uute meestega äärmiselt rahul.
          Stranzl lahkus juba talvel
          Õigus jah Soldogi lahkundu ning vist siiamaani pole ta omale \"kodu\" leidnud.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

            Kuule jah. Stranzli kohta ma ei teadnud. Stuttgarti kodukal nimetas Veh lihtsalt Stranzlit, Soldot ning Hinkelit suurimateks kaotusteks ning Osorio ja Pardo peaksid neid hästi asendama. Minu sisetunne ütleb millegipärast, et selle hooaja lõpuks on Stuttgart esinelikus.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

              väga tore kui sul õigus oleks...soldo lõpetas kärjaari ära, niiet temal \"uut kodu\" enam ei tule...peale mehhiklaste uued ostud farnerud, hilbert on sõpruskohtumistes hästi esinenud...
              ja sellel hooajal lööb JDT ka kindlasti rohkem väravaid...niiet 4 koht ei ole sugugi võimatu...
              Hildebrand
              Osorio - Meira - Delpierre- Magnin
              Hitzlsperger - Pardo
              Da Silva Bierofka

              Tomasson
              Gomez

              täitsa hea koosseis peaks olema...ja see on lihtsalt minu nägemus...sellise koosseisu juures jääksid paljud võimalikud esi-11-mne mängijad välja..aga igaljuhul konkurentsivõimeline koosseis
              Pärnu JK Poseidon

              Kommentaar


                Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                Algselt postitas Saarlane


                Kuule jah. Stranzli kohta ma ei teadnud. Stuttgarti kodukal nimetas Veh lihtsalt Stranzlit, Soldot ning Hinkelit suurimateks kaotusteks ning Osorio ja Pardo peaksid neid hästi asendama. Minu sisetunne ütleb millegipärast, et selle hooaja lõpuks on Stuttgart esinelikus.
                Mina nii optimistlik pole. Olen siiamaani arvamusel, et Veh on meile väga halb lahendus. Ise oleks oodanud, et uuest hooajast oleks meie peatreeneriks \" vana loots\" Ralf.

                Ja jonman25 mul on siuke tunne, et me mängime ühe ründajaga algaval hooajal ja see ainuke peaks vast olema siis Tomasson ja tema taga vast siis Silva või Farnerud. Hitzlspergerit kasutaks ma vasakkaitses(näitas ta ju mingil ajal koonidses ka sel positsioonil väga pädevalt).

                Igatahes ootaksin veel ühte või kahte ostu, kes meie taset ülesse viiks.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                  Ma arvan, et oleeks vaja paremat keskkaitsjat kui prantslane ja tundub, et kiiret ääreründajat võiks ka otsida.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                    kui Veh tuleb nüüd välja mingi ühe ründaja süsteemiga, siis olen ma täielikult tema vallandamise poolt ...treener peaks ikkagi mängitama mängijaid nende kohtade peal, kus nad parimad on...isegi kui see tähendab, et mõned nö.staarid jäävad pingile ...või tahab VfB veel ühte viikide hooaega?
                    Pärnu JK Poseidon

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                      Algselt postitas 17


                      Tegelt pole Kuranyil häda midagi.CM-is on ta näiteks Saksamaa koondise põhiründaja... vähemalt aastal 2006...
                      Ja seda ta ongi Päriselus.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                        Algselt postitas Saarlane


                        Algselt postitas 17


                        Tegelt pole Kuranyil häda midagi.CM-is on ta näiteks Saksamaa koondise põhiründaja... vähemalt aastal 2006...
                        Ja seda ta ongi Päriselus.
                        Kusjuures on häda küll.
                        Mäletan eelmist suve kus pandi kokku Kuranyi \"ilusamad hetked\" VfB Stuttgarti fännide poolt. Ehk siis tema kõige tragikoomilised mööda löögid. Panin ka video lingi Schalke teemasse, kuid see link on paraku nüüdseks nn aegunud.




                        Asjast kah.
                        Elson on nüüd järgmise hooaja lõpuni laenatud Cruzeiro-sse. Cruzeiros ootab teda ees meie endine ründetuus Elber.

                        SG Sonnenhof Großaspach on ka 1-1 viiki mängitud. Värava lõi meie poolelt Streller 67. minutil.
                        Stolz – Osorio (46. Beck), Babbel (C) (46. Zivkovic), Tasci (46. Delpierre), Schaschko (46. Magnin) – Hilbert (46. Ikeng), Pardo (46. Schuon), Tomasson (46. Gentner), da Silva (46. Gerber) – Cacau (46. Streller), Gomez (46. Ljuboja)

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                          No Pras , tõesti! Tsiteerid siin mingit Grossbachi mängu, kui eile DSF näitas üle sõprusmängu Stuttgart-Besiktas.
                          Ma vaatasin kahjuks Herta euromängu samal ajal, aga lootsin, et ehk mõni meie stuttgartlastest leiab võimaluse ka seda teist kaeda.
                          Ja täna sama kanali pealt Hamburg-Blackburn friendly

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                            Algselt postitas Aramis


                            No Pras , tõesti! Tsiteerid siin mingit Grossbachi mängu, kui eile DSF näitas üle sõprusmängu Stuttgart-Besiktas.
                            Ma vaatasin kahjuks Herta euromängu samal ajal, aga lootsin, et ehk mõni meie stuttgartlastest leiab võimaluse ka seda teist kaeda.
                            Ja täna sama kanali pealt Hamburg-Blackburn friendly
                            Andestust et me nii mittetoredad oleme ja räägime kas särgist või mõnest teisest sõpakast.
                            Vabandust.

                            Siiski Aramis see oli Stutt-Freiburg.

                            Meie poolelt oli täpsed kogenud Tomasson ja nooruke Tasci.

                            SC Freiburg: Walke (75. Nulle) – Sanou (46. Baltes), Mohamad (46. Khizaneishvili), Olajengbesi (46. Bührer), Ibertsberger (46. Konrad), - Hansen (46. Cafu), Coulibaly (C) (46. Antar), Aogo (46. Riether) – Matmour (46. Iashvili), Bencik (46. Ampomah (78. Schutzbach)), Pitroipa (46. Kruppke)

                            VfB Stuttgart: Langer – Osorio (83. Nehrig), Babbel (C) (46. Gentner), Delpierre (83. Zivkovic), Magnin (46. Schaschko) – Hilbert (58. Beck), Tasci, Pardo (83. Gerber), da Silva (46. Bierofka) – Gomez (58. Streller), Tomasson (46. Cacau)

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                              Just - tahtsin küsida, et miks Stuttgarti selle aasta vormi pole siin eksponeeriitud

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                                Algselt postitas Aramis


                                Just - tahtsin küsida, et miks Stuttgarti selle aasta vormi pole siin eksponeeriitud
                                Me pole siin vb nii aktiivsed foorumlased
                                Ma pakuks teile hoopis sellist pilti



                                Kommentaar

                                Working...
                                X