320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

    suurepärane mäng oli pühapäeval! sellega on vaibunud ka spekulatsioonid, et ailton stuttgarti tuleb. kohtuniku tegutsemine oli väga mannetu. rikkus meie järgmise kodumängu dortmundi vastu ära. loodan, et farnerud suudab da silvat vääriliselt asendada.

    minu loodetav kooseis:

    --------nehrig v streller------cacau----------

    ----bierofka---farnerud----pardo---hilbert--

    ----magnin----delpierre----meira----tasci--

    ------------------hildebrand------------------

    Kommentaar


      Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

      Algselt postitas söör


      suurepärane mäng oli pühapäeval! sellega on vaibunud ka spekulatsioonid, et ailton stuttgarti tuleb. kohtuniku tegutsemine oli väga mannetu. rikkus meie järgmise kodumängu dortmundi vastu ära. loodan, et farnerud suudab da silvat vääriliselt asendada.

      minu loodetav kooseis:

      --------nehrig v streller------cacau----------

      ----bierofka---farnerud----pardo---hilbert--

      ----magnin----delpierre----meira----tasci--

      ------------------hildebrand------------------
      Selles voorus eksisid ka teised kohtunikud peale Manueli. Osorio sai siis punase seepärast, et mängis kastis palli õlaga. Hildebrand oli päris vihane ning palju ei puudunud, et oleks kohtunikule kätega kallale läind, kuid õnneks omad suutsid ta eemale peletada. Aga krt Cacau on vahest ikka eriliselt täkk
      Pani siis krt kas 30mlt mnus kaarpalli risti ning päästis nukra pühapeäva.

      Ühes laupäevases mängus kui HSV pallur Jarolim mängis kenasti käega joonel ning antud tegevusele järgnes ainutl penalt. Kusjuures see oli selline olukord, ku spigem pall otsis kätt, kuid aru ma ei saa kui kohtunik vea käega mängu joonel ja selle eest punast ei anna. Müstika!

      Ise kahtlen kas Tascit usaldatakse peale sellist prohmakat. Söötis ta ju nii täpselt vanameistri Böhme jalale, millest ka Arminia viigivärav sündis. Mis seisus on Meissner? Või hoopis lükkab Veh Babbeli keskkaitsesse ja proovib 352-e

      Kommentaar


        Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

        mul oli tasci\'ist lihtsalt kahju... babbelit loodan platsil mitte näha. aga väga muhe kuulujutt on lahti lastud - vfb huvitub mikael forssellist! see meeldiks mulle juba oluliselt rohkem

        Kommentaar


          Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

          Algselt postitas söör


          mul oli tasci\'ist lihtsalt kahju... babbelit loodan platsil mitte näha. aga väga muhe kuulujutt on lahti lastud - vfb huvitub mikael forssellist! see meeldiks mulle juba oluliselt rohkem
          Mul ka isiklikult kahju Tasci-st, kuid praegu oleks väga tore kui Beck oleks mänguvalmis.
          Ise loodan, et meie noortest sel hooajal mõni pead tõstaks.

          Charisteast on ka juttu olnud.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

            VfB-Dortmund
            Kurva lõpuga, aga rohkete võimalustega mäng.
            Magnin tegi mitu koledat viga, sealhulgas õnnetu omavärav. Farnerud, kelle alg11sse pakkusin, oli masendavalt nõrk. Cacaul mitu väga head võimalust, ära lüüa ei suutnud, aga oli väravaohtlik. Streller tegi päris kõvasti tööd, Hilbert palnud ka paha. Kaitseliinist ei saa siiani aru.. Kas on viga Meiras või toimiks Babbeliga asi tõesti paremini.. Kaheksa kolli kolme mänguga on ikka masendavalt palju. Olgugi et ees mängime oluliselt huvitavamalt kui eelmisel hooajal.
            Omaette teema on vastaste handjob..
            43. min. Bierofka mängib ilusasti vasakult läbi, üritab lüüa Strellerile, kuid pall leiab lõpuks Hilberti, kes väravale põrutab.. Nii, ja kes on vahel? Dede! Käe või peaga? Minu arvates käega. Ja sellest said aru nii Dede ise - kes endal kahe käega peast kinni hoidis ja härdalt kohtuniku vilet ootas – kui ka Weidenfeller...
            68. min. Wörns mängib käega. Hea küll, tahtmatult, aga väike elfmeter sobiks küll.
            82. min. Jälle Dede. Hilbert tsenderdab ja Dede käega vahel. Kindel 11, aga ei midagi. Masendav. Neist kohtunikest saab niimoodi veel väga palju pesuvahendit. No läheb hinge, kui mängus Bielefeldiga kohtunik just nii käitus nagu ta käitus...
            Kolmest mängust 3 punkti, kipub jälle 17 punkti peale jõuludeks minema. Mäng on aga huvitavam ja vaatamata kõigele kannatan Veh’d veel mõnda aega välja. Loodetavasti tulevad ka tulemused. Aga on mille üle nüüd pikal pausil mõelda. Rasked mängud on ees, aga tulemused võiks tulla ikkagi hiljemalt oktoobri keskel Wolfsburgi vastu, kui ma loodan dabei sein...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

              krt mina ei saa ikkagi aru mis Stuttgarti bossud Jesperi ära saatsid, seletage mulle lahti. Miks mees lahkus? Kas leping lõppes?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'VfB Stuttgart\'

                Minu tagasihoidliku arvamuse järgi oli Grönkjaer väga mõttetu tegelane. Bierofka on samal positsioonil mõne mänguga palju rohkem teravust loonud, kui G. terve eelmise hooaja jooksul. Leping muidugi kehtis, 2008ni. Ent peamiseks põhjuseks oli ikka see, et G. oleks tahtnud rohkem üles liikuda, mis polnud aga Veh plaanidega seotud. Palju rohkem tunnen ma puudust teisel tiival Tiffertist. Üks rahapõletamine oli see Grõnkjaer.

                Kommentaar


                  Veh on end selle hooaja algusega minu silmis palju positiivsemaks kujuks muutunud. Meeskond mängib ilusat ja atraktiivset mängu. Ilmselt julgevad seda ka konkurentide sõbrad öelda. 3:0 Leverkuseni vastu oli võimas.
                  Tomasson ilmselt lahkub talvel, noored meie enda kasvandikud on jõuliselt esile kerkinud (Khedira, Tasci ja loomulikult Gomez - resultatiivne puujalg)
                  WV-Arenal oleme Meirata, aga oleme temata varemgi ilusasti hakkama saanud.
                  Ennustan: 3:1 meile.

                  Kommentaar


                    teine ilus koduvõit järjest! 3:0 schalkega! kaks väravat khediralt + üks tascilt. lihtsalt suurepärane!

                    Kommentaar


                      Schalke staarid sai kotitud siis 3-0

                      Eriti meeldiv et väravatega said maha veel eelmisel hooajal amatööride seas mänginud poisid. Sami Khedria kõmmutas kaks palli ja Serdar Tasci suutis ühe palli F.Rosti selja taha kõmmutada.

                      Tore oli ka see kuidas Kevin "tahan CL ja suuremat palka" Kuranyi välja vilistati, kui ta sisse vahetati. Marcelo "jutupliiats" Bordon oli ka teisel poolajal nii masenduses, et võttis nõuks meie kaks ründajat ära vigastada, kuid tal ei õnnestunud see.

                      Ahjaa Schalke võistkonnas oli üks tore lokkis juustega näitlejanna, kes ka Khedirale kollase välja võlus.

                      Tore oleks ka see kui nüüd Timo ja Sami lepinguid pikendaks.

                      Kommentaar


                        Jajaa. Mäng oli ilus. Sinistel poistel polnud šanssigi. Khedira on täkk...... Nagu ka Gomez.

                        Kommentaar


                          Esimene nooruk on lepingut pikendanud. Nüüd jääb oodata, et seda ka "vanameister" Timo ja siis teine noor täkk Khedira teevad.

                          Tasci signs until 2010

                          VfB defender Serdar Tasci has extended his contract at VfB Stuttgart for an extra year, until 30.06.2010. The youngster is the next name from VfB's own youth programme after Andreas Beck, Christian Gentner and Mario Gomez to pledge his future to the club. The 19 year old proved the potential he has during Stuttgart's 3:0 over Schalke and has made the spring from Regional to Bundesliga. Manager Horst Heldt: "Serdar identifies totally with the club and sees his future here. We have seen his ability and extended his contract as we have with other players from our own youth teams. That is our philosophy and it will continue into the future."

                          Kommentaar


                            Täna siis kotiti Aachen-t 4-2. Nüüd asutakse kuni homse õhtuni teisel tabelireal. Eriti meeldiv on Strelleri väravate üle.

                            Issand kui tore ma olen nagu Eston juba postitan postituse postituse järel

                            Kommentaar


                              Veel ei ole. Sul on liiga pikad postid.

                              Mäng oli aga täielikut Stuttgarti käes ning õiglane tulemus. Tabelis olete ka teised. Peris hää.

                              Kommentaar


                                eilne mäng teeb vaid rõõmu. kahju, et otsepilti ei näinud, leppisin bundesliga.de raadioga. väravad gomezilt, hitzlspergerilt ja 2x strellerilt. cacaul ilmnes soojendusel kerge reievigastus, seepärast satsis streller. miks hitzlsperger khedira vastu vahetati, seda teab ilmselt vaid veh. aga mis peamine, hitze on kindluse tagasi saanud ja veh mängitab võimalikult palju heas hoos mängumehi, ta on osanud meeskonna moraali tohutult tõsta ja kõik ühe eesmärgi nimel tööle panna. andke tomassoni sõbrad andeks, aga veh suurim teene on torlossoni pingil hoidmine. veh jõudis selle mänguga statistikas nii mõnelegi uuele künnisele jõuda - võite nüüd rohkem kui kaotusi (9-7-8) ja väravatevahe nullis (37-37). fussball macht spass!!
                                praegu seis gelsenkirchenis 2:1 schalkele, st meie live-tabelis 3. pole paha!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X