320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Miks teda nüüd vaja oli?Kas tõesti CL 13 lisamängu vajavad teda. Samas on ju meil väga head kolm CB olemas(Tasci,Meira ja Delpierre) või keegi müüakse ära?
    Või plaanib Veh hoopis Tascit äärel kasutada. Ise loodan vaikselt, et Kölnist tooksime me ära Helmese. Muidugi oleks super kui saaksime mõne väga hea AMC-i ka, kuid see pole nii primaarne.
    Kui teda kellegi asemele vaja oleks, siis see mees oleks lõpetav Babbel. Keegi ei vaja teda põhisse. Aga 34 + 13 (sic!) + 6 karikamängu on päris kobe koormus , miks ei võiks olla tagalas pikem pink? Ja veekord - kui Heldt ja Veh ta tõid, ju siis nad on teadlikud mehe kvaliteedis ja et meil teisest satsist midagi kobedat võtta pole. Olen isegi äraootaval seisukohal, kuid arvan, et keskkaitse vajas lisajõude.

    Kommentaar


      Üks nooruk tuleb meie ründeliini abistama. Kena torn paistab olevat.
      Im offiziellen Webauftritt des VfB Stuttgart gibt es alle News und Infos zum fünffachen Deutschen Meister, den Shop, Tickets und alles zur Mercedes-Benz Arena.

      Kommentaar


        Samas kui nüüd Saarlane küsis ametliku kinnitust Timo lahkumisele Valenciasse ja see oli selge juba eelmine aasta, aga mis mulle on kahe silma vahele jäänud, et kes see siis väravas seisma hakkab?

        Kommentaar


          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Samas kui nüüd Saarlane küsis ametliku kinnitust Timo lahkumisele Valenciasse ja see oli selge juba eelmine aasta, aga mis mulle on kahe silma vahele jäänud, et kes see siis väravas seisma hakkab?
          Loodan, et sain sellest postitusest õigesti aru - tahetakse teada, kes meie uus väravavaht on? 24. jaanuaril käis sellest foorumist läbi, et Raphael Schäfer on meie uus nr 1. Peale selle on meil veel väga tubli noor Michael Langer, kes märtsis oma Bundesliga debüüdi tegi. Hildebrandist ja Valenciast on räägitud väga kaua, aga ühtegi paberit alla kirjutatud pole, nii et väga kindel ei maksa selles veel olla.

          Kommentaar


            oi raisk! punased tulevad meistriks!!

            Kommentaar


              Raske mäng VfL Bochumi vastu: kaks korda kaotusseisust välja tulla ja võita 3:2. Seitsmes järjestikune võit ja mis eriti magus - liidrikoht tabelis...
              Palju õnne poolehoidjatele!

              Kommentaar


                Mis ma ütlesin teile
                Nüüd on vaja vähemalt viiki pühapäeval ning tuleb loota, et Schalke on kobista üle kolme värava.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Mis ma ütlesin teile
                  Nüüd on vaja vähemalt viiki pühapäeval ning tuleb loota, et Schalke on kobista üle kolme värava.
                  Ära lase mul nii pikalt kannatada - juba laupäeval saab selgeks, et VfB Stuttgart on 5 korda Saksamaa meister .

                  Mängust nii palju, et Bochum oli enamuse mängust vaid kontratel väljas (esimesel poolajal, kui ma õigesti mäletan, jäid väravalöögid 17:3 meile, Bochumi meestel siis kolmest kaks väravas), alles pärast meie kolmandat väravat tulid vastased koletult peale ja lõpp kuulus kodumeeskonnale. Energie vastu tuleb ilus spass-fussball ja salatitaldrik ongi kotis.

                  Kommentaar


                    Vabandan koleda sinise värvi pärast, aga üks kohane pilt kah siia (küll mitte tänasest mängust):

                    Kommentaar


                      Natuke toredaid ja punaseid pilte ka siis:


                      Oolee, oolee - Hitzl tegi just seisuks 1:1...

                      ...ja Cacau 3:2

                      Tegijad - Schalke löödi esikohalt minema.

                      Kommentaar


                        Tavaliselt esitletakse viimases liigamängus järgmise hooaja särki, tahaks näha, kas meil seda näha õnnestub, sest suure tõenäosusega tuleb meil sel hooajal vaid uus kodusärk. Vaevalt tahab Veh vaid sellepärast, et fännidele uut särki näidata, oma ebausust lahti öelda. Saab näha. Aga uue hooaja särgile tuleb (tõenäoliselt) toredaid atribuute, millede pärast ma ikkagi pean ilmselt jälle särgi muretsema. Nimelt saame (tõenäoliselt) me oma esimese meistritärni kolmanda meistritiitli eest Bundesligas (kaks varasemat tiitlit ei lähe arvesse). Peale selle tuleb (tõenäoliselt) tavalise Bundesliga-patch’i asemel meistri-patch, mis näeb välja selline:



                        Ja loomulikult saab särgile ka Champions League'i patch'i. Muhe.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas söör Vaata postitust
                          Plagiaat!
                          Hello! I´m mentaly ill.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas boobek Vaata postitust
                            Plagiaat!


                            No võib ka nii.

                            Kommentaar


                              Pumal on sel aastal koletult palju erinevaid disaine. Mulle sümpatiseerib kõige enam selline kaelus nagu sellel Spursi särgil:



                              Oleks väike vaheldus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas söör Vaata postitust
                                Nimelt saame (tõenäoliselt) me oma esimese meistritärni kolmanda meistritiitli eest Bundesligas (kaks varasemat tiitlit ei lähe arvesse).
                                Kolm meistritiitlit annavad tärni?
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X