320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jasper Vaata postitust
    Kolm meistritiitlit annavad tärni?
    Tärnisüsteem BL -is.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Spursi särgist inspireerituna:

      Kommentaar


        Haa, olemas uued! Saame ikka viimases kodumängus uute punastega murule

        Kommentaar


          Ega vist olegi veel siin foorumis keegi kirjutanud sellest, miks meil Energie Cottbus`fännidega juba dekaad pikk sõprus ülal. Selle asemel, et 1997 pärast karikakaotust VfB vastu nukralt koju lonkida, pidutsesid Cottbusi fännid koos meie omadega. 2001/2002 kindlustas Cottbus just meie vastu 31. mängupäeval Bundesligasse püsimajäämise. Aasta hiljem mängis Energie Dortmundiga karukoopas 1:1 viigi ning aitas meid otse Meistrite Liigasse.

          Kommentaar


            Et meie tituleerituim mängija Markus Babbel sel aastal lõpetab oli ammu selge, aga eile kirjutas mees alla lepingule, mille järgi saab tast meie juures abitreener. Mehe kaukas on tänase seisuga kolm Saksamaa meistritiitlit, kaks karikavõitu (Bayerniga), aga ka kaks UEFA-karikavõitu (Liverpooli ja Bayerniga). Veel on mees mänginud Hamburger SV ja Blackburn Roversi eest. Mehe tiitlite arv kipub vägisi suurenema, kuigi sel hooajal on ta väljakul käinud kaks korda, kokku 98 minutit, mille jooksul meie väravavõrk neli korda sahises…

            Kommentaar


              Algselt postitas söör Vaata postitust
              Et meie tituleerituim mängija Markus Babbel sel aastal lõpetab oli ammu selge, aga eile kirjutas mees alla lepingule, mille järgi saab tast meie juures abitreener. Mehe kaukas on tänase seisuga kolm Saksamaa meistritiitlit, kaks karikavõitu (Bayerniga), aga ka kas UEFA-karikavõitu (Liverpooli ja Bayerniga). Veel on mees mänginud Hamburger SV ja Blackburn Roversi eest. Mehe tiitlite arv kipub vägisi suurenema, kuigi sel hooajal on ta väljakul käinud kaks korda, kokku 98 minutit, mille jooksul meie väravavõrk neli korda sahises…
              Räägitud on ka Gerberi tulekust meie klubi juurde kui ta oma mängijakarjääri peaks lõpetama. Nimelt suundub ta siis mängima hooajaks RL-sse. Enda sõnul oleks tal soovi veel kaks aastat palli taga ajada ja siis VfB juurde naasta, et skauditööd teha

              Kommentaar


                Täna tuli huvitav uudis - Hildebrand on küll Valenciaga lepingut sõlmimas, kuid Valencia ei taha pärast Santiago Canizares'i väga head hooaega Hildebrandi põhisse panna (millega Hildebrand aga ilmselt päri pole). Ja nüüd on mees oma esimesel Valencia-aastal laenulepinguga kuhugi X-kohta minemas... Sitt lugu, loodame, et Hilde ikka leiab klubi, mis Meistrite Liigat mängib...

                Kommentaar


                  Algselt postitas söör Vaata postitust
                  Täan tuli huvitav uudis - Hildebrand on küll Valenciaga lepingut sõlmimas, kuid Valencia ei taha pärast Santiago Canizares'i väga head hooaega Hildebrandi põhisse panna (millega Hildebrand aga ilmselt päri pole). Ja nüüd on mees oma esimesel Valencia-aastal laenulepinguga kuhugi X-kohta minemas... Sitt lugu, loodame, et Hilde ikka leiab klubi, mis Meistrite Liigat mängib...
                  Mina nii sõbralik pole. Mingu siis Schalkesse.Saavad Jose ja Keviniga kaarte mängida. Rahaahvid. Mina jälle loodan, et Langer tõestab Veh-le, et hoopis tema väärib esinumbri staatust mitte noormees Nürnbergist

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Mina nii sõbralik pole. Mingu siis Schalkesse.Saavad Jose ja Keviniga kaarte mängida. Rahaahvid. Mina jälle loodan, et Langer tõestab Veh-le, et hoopis tema väärib esinumbri staatust mitte noormees Nürnbergist
                    Ma olin talvel mehe peale ikka väga kuri, nüüd on tast juba hale. Pealegi on ta hooaja teises pooles olnud parem. Aga mees võiks enda peale natuke pahane olla küll

                    Kommentaar


                      Algselt postitas söör Vaata postitust
                      Ma olin talvel mehe peale ikka väga kuri, nüüd on tast juba hale. Pealegi on ta hooaja teises pooles olnud parem.
                      Hea on ta jah ning viimases mängus päästis ka kolm punkti, kuid ma olen tüdinud sellest jamast mis temaga seotud. Pea iga aasta on ta sarnaselt Keviniga ähvardanud, et läheb ära. Mingu siis sinna Hispaania ning joogu õlut koos Andreasega.

                      Energie kotti!

                      Kommentaar


                        Viimased uudised räägivad seda, et Meissner pöördub laenult tagasi. Ma ei kujuta ette, mis temaga peale hakata. Teise satsi? Mainzi Zidani seostatakse ikka veel meiega, aga mees ise pole meiega liitumisest väga soojalt rääkinud. Ja Hannover pakub ta eest juba 5 mio€. CL’i jaoks võiks ka midagi kobedamat vaadata.
                        Energie’ read aga järjest hõrenevad. Eile tuli uudis, et ka meeskonna kapten, Kanada nationalspieler Kevin McKenna jääb hooajafinaalist eemale. Peale McKenna ei saa põhirivistuse meestest kaasa teha ka Vragel da Silva (8-mänguline keeld küünarnukiga vehkimise eest. Sama oleks pidanud juhtuma ka van-fiat-punto-clio-cup-Bommeliga, aga Bayerni sõsarorganisatsioon DFL jättis karistuse määramata…), Steffen Baumgart ja Timo Rost (5 kollast). Meil on õnneks lood palju kenamad, ainus mainimist väärt puuduja on vaene Boka, kes samuti ühelt organisatsioonilt 5 mängu sai…
                        Särgipedendusest nii palju, et käivad kõlakad nagu me ei saa meistritärnidega särke enne 2008/2009 hooaega. Ise loodan, et kui esimesed tellitud partiid läbi saavad, saabuvad uued partiid tärnidega. Edust joovastatutena võisid muidugi marketingimehed neid nii palju tellida, et müüb neid läbi kevadeni (mõni nädal tagasi oli juttu, et sel hooajal on müüdud juba 30 000 fännisärki, mis jääb vaid pisut alla 2003/2004, ehk Meistrite Liiga hooaja tulemusele). Ja seda kah, et ilmselt oma ebausust kantuna ei tule Veh-poisid ka viimases mängus uue särgiga platsile ning teevad seda hoopis karikafinaalis (kui siiski…) Aga see selleks.
                        Wir packen Schalke!

                        Kommentaar


                          Palju õnne Stutti fännidele!!!!!
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            Palju õnne meile!!!! Ropendan ja rõõmustan üheskoos.

                            Kommentaar


                              DEUTSCHER MEISTER 2007 - VfB Stuttgart

                              Imeline hooaeg sai siis läbi. Mäng ise oli kui eelmise laupäeva koopia. Esimesed 25 minutit magame ja siis ärkame. Aga krt milline värav jälle Pardolt ja Hitzlspergerilt. Tervitaks siis ka rahajõmme Jose-d ja Kevinit.

                              Kogu hooaja lõikes oli meelidv see, et meie satsis andsid tooni ikka noored saksa poisid va. mõne erandiga. Enamuses ka meie kasvandikud.

                              Hooaja parim mängija: Pavel Pardo
                              Parim noor: Sami Khedira

                              Kommentaar


                                Tuligi ära! Õnne Stutti tõelistele fännidele

                                Kommentaar

                                Working...
                                X