320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    näitasime eile, et enne glasgow'sse sõitmist hakkab meie vorm ülesmäge minema. loodetavasti läks ewerthoni toru kah lahti ja meil on väga muljetavaldavas hoos ründebrigaad.

    Kommentaar


      Algselt postitas söör Vaata postitust
      näitasime eile, et enne glasgow'sse sõitmist hakkab meie vorm ülesmäge minema. loodetavasti läks ewerthoni toru kah lahti ja meil on väga muljetavaldavas hoos ründebrigaad.
      Samas mänguliselt midagi väga proosalist ei olnd. Kaua see kuradi lego terveneb? Oli meil tõesti vaja sellise palgaga meest kees hooajal mingi 15 mängu teeb?

      Kommentaar


        Täna siis alustame Glasgow-s taas.Viimati kui mängisime CL-s siis alustasime ka seal ning kaotasime Rangersivastu 2-1. Tollest meeskonnast on meil tänavugi neli meest(Heldt,Cacau,Meira ja Meissner) alles. Positiivne on see, et klasspoiss türgist on ka meeskonnas tagasi nüüd ning ehk saab isegi mängu. Hitzls paraku vist mängimas täna õhtul ei näe.

        Loodetavasti võideldakse viik vähemasti välja. Marical oleks ka aeg väravaid lööma hakata ning tänane päev oleks selleks sobilik. Loodame parimat

        Kommentaar


          Ma arvan, et esimesed kolm punkti tulevad ära.
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Ja SAT1 näitab otse seda rõõmu...

            Kommentaar


              Algselt postitas boobek Vaata postitust
              Ma arvan, et esimesed kolm punkti tulevad ära.
              Sellise sita mänguga polnud see lihtsalt võimalik, hoopis 0 punkti kahjuks.
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Sellise sita mänguga polnud see lihtsalt võimalik, hoopis 0 punkti kahjuks.
                Just nii Arvamusliider.

                Algul ma mõtlesin, et Veh on mingi hollandlastew taktikaga läind, et mängib kaitseliiniga nii madalal ja üritab vastast ülesse meelitada, kuid hiljem tulin järeldusele - mehed mängivad 1-2 peale. Palju koefid ka olid sellele seisule?

                Ma ei saa aru miks üldse mindi sinna mängima kui absull isu pole. Esimene vastaste värav oli küll kena. Enne seda oli meie keskväli võimsalt super. Isegi Eesti koondises pole nii uimased ja kohmetud keskvälja võlurid kui meie eliit. Pardo mängib nagu mingi uimas mehiklane. Osorio pole ikka söödutäpsust omandanud. Ja lõpuks Cacau on ka lihtsalt fenomen. Saab söödu kellegiilt ja siis ainuke mõte on kuidas saaks palli rahva sekka põrutada.

                Ahjaa Šoti klubi fännid olid ka toredad. Väike rühm fänne vist mäng ei huvitanud ja tulid staadionile lihtsalt sakslasi provotseerima.

                Vehil on igatahes mõtlemisainet kuidas sitakotid ka võitlerma panna keskväljal. Eelmise aasta Bayern meenus. Samas nad vähemalt lõid võimalusi mitte niisama ei passinnud keskväljal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Vehil on igatahes mõtlemisainet kuidas sitakotid ka võitlerma panna keskväljal. Eelmise aasta Bayern meenus. Samas nad vähemalt lõid võimalusi mitte niisama ei passinnud keskväljal.
                  Te mängisite veel sitemini kui Werder eila. Tahaks väga halvasti öelda aga ma veel kannatan kuni kõik paarid on vähemalt korra omavahel läbikõksinud...
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Kuni 1-0 tulekuni oli kõik täiesti ok. See mis tuli peale seda oli kohutav.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Kuni 1-0 tulekuni oli kõik täiesti ok. See mis tuli peale seda oli kohutav.
                      Ei ütleks. Keskväli pole se emis eelmisel hooajal. Pardo on selgelt alavormis. Eelmise hooaja kompaktsest keskväljast on vaid hais järgi. Kindlasit annab tunda ka Delpierre puudumine. See näitab selgelt kumb on meile olulisem keskkaitsja kas Meira või ülimalt rahulik Delpierre. Üks mees mõtleb enne kui teeb teine aga on selline nagu Piiroja kes kui vaja jookseb peaega vastu hiina müüri ka.

                      Samas Bastürgi sissetulek tõi kaasa mõnegi mõtestatud söödu ning kui klaas suudab end tervena hoida siis mine tea ehk suudab Veh keskvälja ka toimima saada.

                      Ahjaa Tasci oli ka eile üks suur komöödia. Lausa imeline, et tema veast väravat ei tulnd.

                      Kommentaar


                        Sunnitöölaager hakake mängima. Cacau ja palgaahv Magnin palun välja. Meira õpi õhu ska võitlema. 188cm vedn ei suud aühtegi õhuvõitlust võita ja on pikk 188cm on häbiväärne:S

                        Pardole palun Siberi koonduslaagrit

                        Langer väravasse.

                        Sitakotid olete ja ei vääri meid 42 000 -t

                        Kommentaar


                          No nii on. Viimane võimalus end rehabiliteerida tuleb pea ja me näeme lives Viasati pealt, kuidas Barcelona vastu üritatakse hakkama saada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            No nii on. Viimane võimalus end rehabiliteerida tuleb pea ja me näeme lives Viasati pealt, kuidas Barcelona vastu üritatakse hakkama saada.
                            Sellised südameta vennad jäävad isegi barcale alla. Mulle kui poolehoidjale aastast 99st on pettumus kuidas Hansa treener nii sitta tööd on teind. Heldt on ka väga lahjad ostud teind. Sellise raha eest mis tal kulutada oli oleks palju toredamaid poisse saand osta

                            Kommentaar


                              Mario Gomez on tegemas suurepärast mängu Barca vastu. Loodame et tuleb värav ka.
                              Glooory glooory ManUnited!!!

                              Kommentaar


                                Kahjuks see värav tuli. Poleks Mario läinud palli ära lööma, oleks vv selle kätte saanud.Ka teine tuli rikosetist ja tundus, et muidu oleks tõrjuda võinud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X