320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Kahjuks see värav tuli. Poleks Mario läinud palli ära lööma, oleks vv selle kätte saanud.Ka teine tuli rikosetist ja tundus, et muidu oleks tõrjuda võinud.
    Viimaste mängude väravad näitavad selgelt, et meeskonnas pole kõik korras. algus oli paljutõtav, kuid siis unustati mis ül. treener mõnele mehele andis ning nii ka nood kaks väravat tulid.

    Aga ikka ma imestan kuidas Farnerud üldse enam trikitada ei oska. Tänagi hakkas tal küljejoone juures pea ringi käima kui msikit üritas teha.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Aga ikka ma imestan kuidas Farnerud üldse enam trikitada ei oska. Tänagi hakkas tal küljejoone juures pea ringi käima kui msikit üritas teha.
      farnerud suudab umbes 15 minutit mängu kohta head mängu näidata.. vahetusest sekkub mees hästi mängu, aga kui algusest sisse panna, siis on mõistus otsas.
      mulle ei meeldi meie mängujoonis, üritatakse pea ees keskelt läbi murda, kuigi oskuseid selleks natuke vähevõitu. tsenderdustega oli näha, et barca haavatav, sama käib muidugi ka bundesliga kohta, kus samuti nii mängime. kui vasakult midagi tuleb, siis paremalt mitte midagi - kivi hilberti kapsaaeda!
      kahju on schäferist, kes tegi parima etteaste meie särgis ja pidi ikkagi kahe kolliga väljakult lahkuma.. no mida tegid hilbert ja gomez seal värava ees?
      tabeliseis on nüüd väga nutune. aga küll me jõuame end ka heast küljest näidata, las tulevad delpierre ja hitzlsperger tagasi, teeme veel paar ilusat mängu cl'is.

      Kommentaar


        Tublid poisid. Jätkake samas vaimus. Kukume äkki hoopis välja vahelduseks. Veh mine sitale oma kuradi Cacau poputamisega.Ma ei saa aru miks oli vaja raha raista pea kümme milli euri, et cacaule vahetusme osta. Isegi Weis võ Fischer oleks seda tummahammast suutnud asendada.

        Veh palun ole mees ja mine ise.
        Last edited by PraS; 06.10.07, 20:12.

        Kommentaar


          Kuigi meie proffid mängida ei oska siis see eest on meil tasemel amatöörid. Nimelt siis seljatati Bayerni amatöörid, kus ka endine porff Linke 90 min. mängis ning ka sel hooajal Bayerni põhirivistust aidanud Wagner.

          Mängu võitis VfB Amatööride sats 1-0. Ainsa värava autoriks oli linalakk Pischorn.

          Ahjaa Hannoveri mängus sai Boka ka kenasti vigastada ning viibib nüüd tükk aega eemal palliväljakutelt.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Kuigi meie proffid mängida ei oska siis see eest on meil tasemel amatöörid. Nimelt siis seljatati Bayerni amatöörid, kus ka endine porff Linke 90 min. mängis ning ka sel hooajal Bayerni põhirivistust aidanud Wagner.

            Mängu võitis VfB Amatööride sats 1-0. Ainsa värava autoriks oli linalakk Pischorn.
            Kui...huvitav...
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              Tublid poisid. Jätkake samas vaimus. Kukume äkki hoopis välja vahelduseks. Veh mine sitale oma kuradi Cacau poputamisega.Ma ei saa aru miks oli vaja raha raista pea kümme milli euri, et cacaule vahetusme osta. Isegi Weis võ Fischer oleks seda tummahammast suutnud asendada.

              Veh palun ole mees ja mine ise.

              Mõistagi, pettumust on vast kamaluga. Aga veel paari kuu eest keskpärase meeskonna meistritiitlini viinud Veh lahkumist nõuda on vähemalt sama absurdne kui Cottbusis roojast saia teinud ja seejärel rosinaist ilma jäetud Petrik Sanderi vallandamine.
              http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

              Kommentaar


                Algselt postitas mel21 Vaata postitust
                Mõistagi, pettumust on vast kamaluga. Aga veel paari kuu eest keskpärase meeskonna meistritiitlini viinud Veh lahkumist nõuda on vähemalt sama absurdne kui Cottbusis roojast saia teinud ja seejärel rosinaist ilma jäetud Petrik Sanderi vallandamine.
                Mina ei tähtsustaks üle Vehi rolli. Pigem oli selle tiitli taga Timo,Matthieu ning Pardo vapustavad esitused. Nüüd aga kus On meil keskpärane väravavaht ning kaitseliinis pole meest kes teisel korrusel asjad paika paneks ja niisama kastis ei rahmeldaks pole ka tulemit. Muidugi veel ka pole enam sellist Pardot mis keskväljal lihtsalt teiste satside poolikut "tappis".

                Nagu sa ka mäletad siis polnud ma ka eelmise hooaja eel vaimustuses Vehist. Loodetavasti on paremad ajad veel ees.

                Kommentaar


                  Kedap siis kah uueks peatreeneriks pakutakse?
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    Kedap siis kah uueks peatreeneriks pakutakse?
                    Sellisele keskpärasele meeskonnale oleks sobilik üks kuulus ja sõnakas poiss püreneelt. Lisaks see mees ka tähelepanu BL-le Ja oi kui palju feimi sellele teemale

                    Samas oleks ma ka Ralfi naasmisega päri

                    Kommentaar


                      Saadi siis eile ka ma ei tea läbi mille 1-0 võit. Ise nägin mängu viimased pool tundi. Kuna Amatööre oli mitu väljakul siis oli ka mängukvaliteet vähe teine, kuid võitlust oli jälle palju rohkem. Pischorn oli minu arust eriti tubli keskkaitses. Abistas Samit kui see eksis ning tuli mitmel puhul hästi kaitseliinist vastu. Beck värav oli ere näide mis seisus me oleme Samas mulle endale tundus, et enne viimast Mario koperdamist oli ka Beck sulus. Järjest enam hakkan ma arvama, et Meirat me keskkaitsesse ei vaja. tema energilisus ja plahvatus oleks märksa kasulikum tagumise pooliku kohal. Kui vaid nüüd mõned vennad oma eelmise hooaja vormi taastaks ja osad vigastusest taastuks siis vb võiksime euroopa kohast isegi unistada.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Sunnitöölaager hakake mängima. Cacau ja palgaahv Magnin palun välja. Meira õpi õhu ska võitlema. 188cm vedn ei suud aühtegi õhuvõitlust võita ja on pikk 188cm on häbiväärne:S

                        Pardole palun Siberi koonduslaagrit

                        Langer väravasse.

                        Sitakotid olete ja ei vääri meid 42 000 -t

                        Olen küll kohutavalt hiljaks jäänud ja ka vabandan selle eest,kuid kas teid Gottlieb-Daimlerile mitte 53 000 ei mahu?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ixproff Vaata postitust
                          Olen küll kohutavalt hiljaks jäänud ja ka vabandan selle eest,kuid kas teid Gottlieb-Daimlerile mitte 53 000 ei mahu?
                          55896 on number.


                          Täna siis võideti teist heidikut Nürnbergi.Meeldiv, et Delpierre on tagasi ning loodetavasti taastatakse ka eelmise hooaja leivanumber ehk siis kaitsemäng. Meira täitsa võikski poolikus edaspidi mängida.

                          Kommentaar


                            1. FC Nürnberg - VfB Stuttgart

                            Selle aasta esimene võit võõral väljakul. Eelmisel aastal tõusime pärast 12. vooru BL liidriteks, sel aastal tõusime esikümne piirimaile… Pärast eelmist hooaega on Nürnbergi väga magus võita, nii kõva per.seaukudeks sõimamist pole kah tükk aega lugupeet’ vastaste fännide poolt kuulda olnud. Aga peale Delpierre’i tagasituleku saab rõõmustada ka selle üle, et Hitze ja Bastürk paistavad omavahel hästi klappivat. Bastürk tegi eile meie eest oma teise korraliku etteaste Bundesligas. Hilbert on vigastusega väljas, aga tema etteasted on valmistanud kõige suurema pettumuse, loodetavasti taastab ta pärast vigastust eelmise aasta vormi. Schäfer on samuti viimastes mängudes väga head tööd teinud. Beck on viimastes mängudes päris hea olnud ning Gomez tegi eile individuaalse sooritusega mängu ära. See, kas keskkaitsepaar Delpierre-Tasci toimima hakkab, loodan näha paaris järgmises mängus, aga F. Meirat polnud tõesti Pardo kohal võõristav näha.
                            Järgmisel nädalal on meil siis kaks tagasihoidlikku ülesannet – võtta Cl’is 3 punkti ning olla sel aastal esimene meeskond Bl’is, kes alistab Bayerni.

                            Kommentaar


                              olin minagi nürnbergis... meeldis, kuidas bastürk mängu on leidnud, beck v6itleb, hitzl vahel oma haamri välja v6tab, mario jälle väravaid lööb. näib, et kriisist hakkame tasa-tasa üle saama. meeldib, et fännid on v6istkonna taga - väga tugev toetus (kuigi oli isteplats mul, istuda sai ainult kahe poolaja vahepeal). kritiseerida v6ib ju mitmeti, aga mulle just see meeldibki vfb juures, et edukurv käib üles-alla, tiitliv6it ikka suur-suur sündmus ja r66m (kui ainult edu peal väljas olla, siis oleks ju bayerni fänniks olemine paaalju kergem).

                              Kommentaar


                                Peale Gomesi polegi,kes kolle lööks 16' mängitud ja 1:2 Stuttgardi mäng on nagu tegu oleks Amatöör satsiga uskumatu kaitseliin

                                Vaatame ehk võtavad kokku( Mitte muhvigi) 2:4
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X