320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Ei tohiks see Ba saamine olla utoopiline, sest Hoffenhaim on endale ostnud suht asjalikke täiendusi ja minu meelest oli üks neist korralik brasiilia ründestaar.
    Ma pigem mõtlesin,et ideaalne oleks saada hoopis Ibisevic'i. Aga eks näis kelle Heldt sebib Babbelile.

    Kommentaar


      Saksa meedia väidab, et mullu Barcelonas pallinud Hleb on keeldunud Interisse minemast ja on huvitatud pigem Stuttgarti naasmisest. Nii teoorias see on täitsa võimalik, vaatamata sellele, et mees oli esialgu Eto`o ja Ibrahimovici tehingusse külge kleebitud. Tõenäolisemalt asi saab ametlikuks paari nädala sees, kuid heal juhul valgevenelane on juba nädalavahetuseks olemas.

      Lisaks mainigem, et staadioni korrastustöödel on esimene etapp, mis mahutas endasse väljaku madaldamise ja otsatribüünide toomise väljakule lähemale, valmis saadud. Selle protseduuri abil Adolf-Hitler-Kampfbahnile mahub tulevikus 2800 silmapaari rohkem. Järgmiseks võetakse päevakorda otsa- ja küljetribüünide vahel eksisteerivad kurvid.

      Kommentaar


        usun, et saksa liigas võib see mees väga suuri tegusi teha.
        peaks ju ometigi sobima see stiil talle.

        Kommentaar


          Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
          Saksa meedia väidab, et mullu Barcelonas pallinud Hleb on keeldunud Interisse minemast ja on huvitatud pigem Stuttgarti naasmisest. Nii teoorias see on täitsa võimalik, vaatamata sellele, et mees oli esialgu Eto`o ja Ibrahimovici tehingusse külge kleebitud. Tõenäolisemalt asi saab ametlikuks paari nädala sees, kuid heal juhul valgevenelane on juba nädalavahetuseks olemas.
          See oli ausalt öeldes tõsine luuavarrepauk. Mai kuus oli see veel tõsine VfB-fänni märg unenägu, aga siis rahunes asi nii maha, et keegi ei osanud enam loota, et Hleb naaseb (Ibrahimovici-diili tuules veel eriti). Kell 2 Eesti aja järgi on pressikonverents välja kuulutatud ja suure tõenosusega hõigatakse siis Hlebi tulek ametlikult välja. Loodetavasti pole see ainus uudis. Tasci lepingul pole ju tegelikult allkirja veel all ja uue ründajaga ikka asjad segased. Aga ma vist siis ikka saan selle ründava keskvälja tugevduse mida lootsin ja seda kiiremini kui oleks arvanud

          Kommentaar


            Hleb laenuga aastaks Stuttgarti http://uk.eurosport.yahoo.com/300720...stuttgart.html

            Kommentaar


              Kaks võimalust siis kas hakatakse mängima ühe ründajaga või pannakse Hleb vasakule äärele kus ta ka meil särama hakkas.

              Hleb tuleku juures on ka teine suur kasutegur. Meie vasturünnakute ja ootamatute lahenduste osakaal tõuseb kõvasti. Ma iseenesest väga pettunud poleks ka kui me ühtegi tipuründajat ei värba.

              Väidetavalt siis laen läks maksma 2 milli euri.

              Kui veel tipuründajatest rääkida siis mina paneks panused kindlasti kahele vennale, kes vast oleks praegu tunduvalt odavamad kui pilvedes elav hollandlane.

              Pavel Pogrebnyak ja Milan Jovanovic oleksid täiesti sobivad poisid.

              Kommentaar


                Kui selle venelase saaks, siis oioioioi
                Stuti oleks kohe tõsiseim Bayerniohustaja ja saaks ka UCLi alagrupist edasi.
                Samas kui Bremen saab sarnase ründaja, siis on ka tema kohe sarnaselt kõva tegija. Mngi ründajate põud on. Ka Schalke edurivi pole mingi etalon.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Hleb tuleku juures on ka teine suur kasutegur. Meie vasturünnakute ja ootamatute lahenduste osakaal tõuseb kõvasti. Ma iseenesest väga pettunud poleks ka kui me ühtegi tipuründajat ei värba.
                  Njah, tõenäoliselt see tähendab nüüd Hilberti vajumist kaitsesse või pingile. Iseenesest Su poolt spekuleeritud ühe ründaja taktika võib üsnagi heaks osutuda, kuna Stuttgartil on neid ründavaid keskväljamehi näib olevat rohkem, kui piisavalt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
                    Njah, tõenäoliselt see tähendab nüüd Hilberti vajumist kaitsesse või pingile. Iseenesest Su poolt spekuleeritud ühe ründaja taktika võib üsnagi heaks osutuda, kuna Stuttgartil on neid ründavaid keskväljamehi näib olevat rohkem, kui piisavalt.
                    Just Just. Bastürk ka ju. Ta teeb max 10 mängu hooajal. Muul ajal on katki. Samas Khedira on kõikvõimas, kes võib poolikus ka igasuguseid huvitavaid posit. mängida. Kõige rohkem ma muretsen meie LB koha pärast. Kui Babbel hoiab seal kahte tohmakat siis pole head nahka hoida. Samas Bayerni vastu tuleks mängitada Magnini.

                    Eks näis mis Horst teeb

                    Kommentaar


                      See teema on imelik. Hooaja algul taotakse vastu oma karvast õllekõhtu, arutatakse kes kuhu sobib ja lubatakse siis kõik ära "õuwnida." Peale paari liigamängu, kui selgub, et olukord on sama "same old s..t" järgneb vaikus. Elavnemine toimub alles hooaja lõpus kui selgub, et mingi Euroopa koht terendab silmapiiril. Mnjah...
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas boobek Vaata postitust
                        See teema on imelik. Hooaja algul taotakse vastu oma karvast õllekõhtu, arutatakse kes kuhu sobib ja lubatakse siis kõik ära "õuwnida." Peale paari liigamängu, kui selgub, et olukord on sama "same old s..t" järgneb vaikus. Elavnemine toimub alles hooaja lõpus kui selgub, et mingi Euroopa koht terendab silmapiiril. Mnjah...
                        Ja siis ? f

                        Kommentaar


                          Algselt postitas boobek Vaata postitust
                          See teema on imelik. Hooaja algul taotakse vastu oma karvast õllekõhtu, arutatakse kes kuhu sobib ja lubatakse siis kõik ära "õuwnida." Peale paari liigamängu, kui selgub, et olukord on sama "same old s..t" järgneb vaikus. Elavnemine toimub alles hooaja lõpus kui selgub, et mingi Euroopa koht terendab silmapiiril. Mnjah...
                          boobek, wtf?!

                          Kommentaar


                            No aga meie oma Bayerni teemas kirume terve hooaja vältel üsna aktiivselt nii treenerit kui laiskvorste,kes platsil ringi jalutavad. Kui selgub, et mingisugusegi Euroopa koha eest on veel võimalik võidelda, siis hakkame ka natuke meeskonda ergutama.

                            Mina loodan küll, et Stuttgart algaval hooajal tiitliheitluses koguaegsees on, sest eelminehooaeg näitas, kui põnev on hooaega jälgida, kui palju meeskondi koguaeg ühe kuni kolme punkti sees püsivad.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Ma loodan sama ..esikuuik võiks olla 4-5 punkti sees jõuludeks.

                              Kommentaar


                                Aga nüüd...minu õnnitlused - Saksamaa Bundesliga klubi VfB Stuttgart lisas oma ridadesse Peterburi Zeniidi ja Venemaa koondise ründaja Pavel Pogrebnyaki.
                                Super!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X