320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
    Aga nüüd...minu õnnitlused - Saksamaa Bundesliga klubi VfB Stuttgart lisas oma ridadesse Peterburi Zeniidi ja Venemaa koondise ründaja Pavel Pogrebnyaki.
    Super!!!
    Hoiame nüüd pöialt, et homme meditsiinilisel ülevaatusel midagi ei leita ja leping saab allkirja. Hotte on ennast viimase nädalaga 100-kordselt rehabiliteerinud, sest veel mõni aeg tagasi tundus, et tal ja ta abilisetel ei kuku kohe kuidagi asjad välja.. Müts maha!!

    Karikamängus ei läinud esiti vedama, pärast ei saanud pidama. Simak tahab vist öelda, et leiva koht on laual (st pingil) mitte platsil - geniaalsed väravad!

    Kommentaar


      Liikuvat pilti eilsest mängust.

      Kommentaar


        VfB Stuttgart sel hooajal taas tugevas tiitliheitluses.

        Kommentaar


          Mida asja 4 ja pool milli sellise venna eest. Geniaalne Heldt. Rohkem nagu poleks vajagi :P

          Kommentaar


            Eks see rahasumma vst seotud venna peatse lepingu lppemis tähtajaga, kui ma õigesti mäletan.

            Kommentaar


              Kuna Ateena Panathinaikos ja Lissaboni Sporting edenesid Meistrite Liigas järgmisse ringi, siis täna õhtuse Šahtjori edu korral langeksime Play-Off ringis nõrgemasse kopsikusse. See oleks suhteliselt valus.

              Kommentaar


                Algselt postitas undusk22 Vaata postitust
                Kuna Ateena Panathinaikos ja Lissaboni Sporting edenesid Meistrite Liigas järgmisse ringi, siis täna õhtuse Šahtjori edu korral langeksime Play-Off ringis nõrgemasse kopsikusse. See oleks suhteliselt valus.
                Timişoarale võite mõlemale õlale patsutada, kõigepealt lülitavad Šahtari välja ja siis veel oskavad end loosikausis teie vastu sättida.
                http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                Kommentaar


                  niisiis ootamine hakkab otsakorrale j6udma...

                  soovin k6igile fännidele ilusat hooaega ja vfb stuttgardile taldrikut selle hooaja l6puks!!!

                  Kommentaar


                    Mingil määral meil vedas, kuid kahjuks Ventspilsi ei saadud.

                    Simaki vastu tunneb huvi ta üks endistest klbuidest ehk siis H96. Minna ta ju võiks. Rudy vajab ka rohket mänguaega.

                    Meeldiv oli Babbeli intekast lugeda,et võrdsete meeste puhul annab nooremale võimalusi. Rudy vajab sel hooajal väga palju mänguaega. Meenutab vägagi palju Samit. Algul topitakse kindlasti palju äärele ning siis peaks suunduma keskele.

                    Kapteni lepingu osas ootaks ka lähiajal selgust.
                    Last edited by PraS; 07.08.09, 18:12.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Mingil määral meil vedas, kuid kahjuks Ventspilsi ei saadud.
                      Valik oli:
                      Anderlecht
                      Fiorentina
                      Celtic
                      Atletico Madrid
                      Timisoara

                      (võistluse formaat pole vist kuigi populaarne lektüür siin foorumis)
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Valik oli:
                        Anderlecht
                        Fiorentina
                        Celtic
                        Atletico Madrid
                        Timisoara

                        (võistluse formaat pole vist kuigi populaarne lektüür siin foorumis)
                        sry ei uurinud eelnevalt. kuid ma olen jõledalt nrävs nende striimi vendade pärast. jõle lahe on mingeid limiite panna ja värki. jobid.

                        Kommentaar


                          Jah striim striimiks, aga Stuti sai eluhea loosi.
                          Ta ei sattunud paari Arsenal-Celtic või Sporting-Fiorentina. Ja ülejäänud kaks ka samasugused.
                          Momendil mängitakse võrdselt ja isegi tiba paremini valitseva meistri kodus.

                          Kommentaar


                            No kuna mul on ARD olemas, siis saab telekast mängu jälgida.

                            Wolfsburg juhib igati teenitult. Ründefaasis on nad selgelt stuttgarlastest ohtlikumad. Mis silma torkab, on Stuttgarti äärmiselt mannetu kaitseliin, see käriseb küll igast august. Hullemast on neid seni vaid Lehmanni hea mäng päästnud.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              No kuna mul on ARD olemas, siis saab telekast mängu jälgida.

                              Wolfsburg juhib igati teenitult. Ründefaasis on nad selgelt stuttgarlastest ohtlikumad. Mis silma torkab, on Stuttgarti äärmiselt mannetu kaitseliin, see käriseb küll igast august. Hullemast on neid seni vaid Lehmanni hea mäng päästnud.

                              mulle meenub zeniidi mäng kus kõik on naised ja lehmann ei viitsi hüpata eriti.
                              mis mind kõige rohkem häriib on meie keskpoolikud ja mu co kes olid nagu naised. Babbel kui sa oled mees siis paned naised vähemalt kuuendale kohale mängima vähemalt.

                              puhta eitede sats praegu.

                              Kommentaar


                                Nii hommik on ilus ja päikseline ja minagi olen rahunenud.

                                Natuke mõeldud mängu peale ja arusaadud, et liialt vara uute poiste jaoks. Loodetavasti suudetakse antud mängu analüüsida ja edasi paremini rühkida.

                                Loodame kõige paremat

                                Kommentaar

                                Working...
                                X