320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    No kuna mul on ARD olemas, siis saab telekast mängu jälgida.

    Wolfsburg juhib igati teenitult. Ründefaasis on nad selgelt stuttgarlastest ohtlikumad. Mis silma torkab, on Stuttgarti äärmiselt mannetu kaitseliin, see käriseb küll igast august. Hullemast on neid seni vaid Lehmanni hea mäng päästnud.
    arvan, et "äärmiselt mannetu" on ikka väga ülepakutud. mehed, kes meie kaitseliinil tegutsesid - graffite, dzeko - pole just need k6ige halvemad, v6ib isegi öelda primad, mida bundesliga pakkuda suudab, ja träsch tegi ikka mitu väga hea kaitset ja tasci oli samuti tugev. hea meel aga siiski lehmannist, kes oma aastate juures ikka vägagi ärkvel veel on!!!!

    träschist on niiii kole kahju, et ta nii 6nnetult oma käeluu murdma pidi. ta meeldis mulle eilses mängus veel k6ige enam meie poistest ja nüüd siis pikk paus....

    kokkuv6tteks olime eile esimesel poolaja täiesti v6rdväärne meeskond meistriga ning mäng oli väga nauditav, vähemalt mulle. teisel poolajal oli v6hm väljas ja pogrebil suur vesivill saapas ja nee edasi ning kaotus oligi käes.

    kuid mäng lubab loota head hooaega.

    Kommentaar


      Algselt postitas fennek4 Vaata postitust
      arvan, et "äärmiselt mannetu" on ikka väga ülepakutud. mehed, kes meie kaitseliinil tegutsesid - graffite, dzeko - pole just need k6ige halvemad, v6ib isegi öelda primad, mida bundesliga pakkuda suudab, ja träsch tegi ikka mitu väga hea kaitset ja tasci oli samuti tugev. hea meel aga siiski lehmannist, kes oma aastate juures ikka vägagi ärkvel veel on!!!!

      träschist on niiii kole kahju, et ta nii 6nnetult oma käeluu murdma pidi. ta meeldis mulle eilses mängus veel k6ige enam meie poistest ja nüüd siis pikk paus....

      kokkuv6tteks olime eile esimesel poolaja täiesti v6rdväärne meeskond meistriga ning mäng oli väga nauditav, vähemalt mulle. teisel poolajal oli v6hm väljas ja pogrebil suur vesivill saapas ja nee edasi ning kaotus oligi käes.

      kuid mäng lubab loota head hooaega.
      ma siiralt loodan,et Funki edutatakse ja Celozzit kasutatakse satside vastu kus pole nn tüüpilisi wingereid. Magnin oskab aint kiirete äärtega mängida. Muidu on ta kasutu.

      Kommentaar


        Algselt postitas fennek4 Vaata postitust
        arvan, et "äärmiselt mannetu" on ikka väga ülepakutud. mehed, kes meie kaitseliinil tegutsesid - graffite, dzeko - pole just need k6ige halvemad, v6ib isegi öelda primad, mida bundesliga pakkuda suudab, ja träsch tegi ikka mitu väga hea kaitset ja tasci oli samuti tugev. hea meel aga siiski lehmannist, kes oma aastate juures ikka vägagi ärkvel veel on!!!!
        No vabandust, aga see kaitse lihtsalt mängiti üle. Ja siin pole tegu sugugi sellega, et huntide ründajad olid nii head, Stuttgarti kaitsjad olid lihtsalt kehvad. Teise värava lõi Grafite lihtsalt jõu ja võimuga Tascist LÄBI minnes. Seda ei saa ükski kaitsja omale lubada sellisel tasemel. Delpierre'i esitus oli samuti nõrk mis nõrk. Mina Stuttgarti fännina tunneks sellist kaitsemängu nähes algaval hooajal end üsna ebakindlalt.

        Lehmanni osas olen nõus, selle mehe reaktsioonitõrjed pole sugugi veel ajalugu.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Lehmanni osas olen nõus, selle mehe reaktsioonitõrjed pole sugugi veel ajalugu.
          midn härib kõige rohkem see, et ta rostitub ehk siis ta ei viitsi hüpata kui pall pole ligilähedal vms.

          Kaitse kaitseks, kuid kui vv ei viitsi end liigutada teatud olukordades kas siis on tal mõtet ?
          Ullreich pane end valmis.

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            No vabandust, aga see kaitse lihtsalt mängiti üle. Ja siin pole tegu sugugi sellega, et huntide ründajad olid nii head, Stuttgarti kaitsjad olid lihtsalt kehvad. Teise värava lõi Grafite lihtsalt jõu ja võimuga Tascist LÄBI minnes. Seda ei saa ükski kaitsja omale lubada sellisel tasemel. Delpierre'i esitus oli samuti nõrk mis nõrk. Mina Stuttgarti fännina tunneks sellist kaitsemängu nähes algaval hooajal end üsna ebakindlalt.
            kui seda tiest väravat veel vaadata siis Grafite tegi ikka väga väga hea pausika ja see ka Tasci seisma pani. Muidugi oleks pidanud Grafitele keha koha äärejoone juures anda, kuid mis olnud see olnud.

            Mina meie kaitse pärast eriti ei muretse. Delpierre on top 3 keskkaitsja BL-s. Ikka juhtub halvemaid ja paremaid päevi sisse.

            Kommentaar


              hommik! jõudsin kah nüüd mängu ära vaadata ja ei näinud nii tapvalt paha pilti kui paljud otse-vaatajad emotsiooni pealt nägid. kuigi..

              kaitse polnud põrmugi parem kui karikamängus grossasbachi vastu, ainus vahe oli see, et puudus see osorio-faktor ja träsch oli päris tubli (nüüd siis teada, et vend vähemalt neljaks nädalaks väljas ) just tasci peab oma esitusi parandama, aga seda ta kindalsti ka teeb.

              lehmann endale vanas eas sõpru ei otsi, aga olgem ausad, meie parim mees platsil.

              keskis peale khedira küll kedagi esile tõsta ei saaks, hlebi mängitamine algusest peale oli mu meelest babbeli suurim kala. pogrebnjaki liigutused olid pärois heada vaadata, positiivne kuju.

              et siis ei maksa pead norgu lasta, saaks selle parema äärega kudgi asjad korda, oleks tegemist päris valusa satsiga.

              Kommentaar


                http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=341839

                Kommentaar


                  vähe selles, et see toimetaja peaks veel eesti keelt õppima ei saa ta aru,et saksas ongi nii kombeks.

                  kas eestis tehakse nii ju

                  Aga täna siis freiburg.

                  Loodan Pasalt head mängu ja leib võiks ka mõne lükata.

                  Kommentaar


                    Eilne mäng oli täitsa tore. Lanigist kahju, oli ju vana suht heasse vormi end saand ja nüüd tõenäoliselt enne märtsi või vebr. vana ei mängi.

                    Hleb hakkab ka vormi kenasti jõudma. Esimene suuresti tema heale söödule Bokale tuli. Paša aga on super. Ees olles oli alati ohtlik ning teenis mitmeid karistuslööke ning ka pennu mille eilne imelaps Elson sisse kõmmutas.

                    Tasci on ikka liimist veel lahti. Vastaste esimene värav olis uuresti tingitud tema markeerimisest kastis.

                    Kommentaar


                      uskumatu, aga hleb lõi värava

                      Kommentaar


                        Algselt postitas tarmuhha Vaata postitust
                        uskumatu, aga hleb lõi värava
                        ei ole seal midagi uskumatut. hleb pole ma oskusi unustanud!!!! lihtsalt vapustav vaadata sellist meisterlikku pallikasutust! talle on vaja vaid 6iget meeskonda - ja seda VfB kindlasti on!

                        ja j6udsin just teiseks poolajaks koju - et rahulikult seda 0-2 seisu püsimist jälgida!

                        järgmise nädala kodumänguks on meil väga hea positsioon.

                        ja rahul olen ma seekord t6esti k6igiga, kes mängisid.

                        Kommentaar


                          Ma arvan sama, et kuigi Arsenali stiil sobis Hlebile hästi, siis koduklubi on ikka kõige südamelähedaseim ja siin suudab ta ennast kõige paremast küljest näidata. Selgelt on see asi väga sobivalt välja kukkunud, et Hleb tuli just tagasi ja saab teisel slaavi kolleegil Pogrebnjakkil aidata sisse elada Bundesligasse.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            Ma arvan sama, et kuigi Arsenali stiil sobis Hlebile hästi, siis koduklubi on ikka kõige südamelähedaseim ja siin suudab ta ennast kõige paremast küljest näidata. Selgelt on see asi väga sobivalt välja kukkunud, et Hleb tuli just tagasi ja saab teisel slaavi kolleegil Pogrebnjakkil aidata sisse elada Bundesligasse.
                            Usun et läheb veel nii kuukene aega kui mõlemad sisse sulavad. Hlebi värav oli tõesti see mille pärast ta siia toodi.

                            Teisestküljest joppas meil kühjaga, et meile esimesel poolajal võrku täis ei löödud.

                            Aga jah paistab,et grupifaas hakkab juba vaikselt paistma.

                            Kommentaar


                              Üsna kindel palliveeretamine. Prooviti, mis prooviti - 100% väravavõimalusi ei olnud. Post tuli ka vastasmängija rikošetist. Aga igatahes peaeesmärgiga saadi hakkama ning üks rahapotike kingiti klubile juurde. Taustajõud on juba lubanud selle eest ka rivistust täiendada. Pingi pikendamine paha mõte polekski.

                              Kommentaar


                                Võimalikud vastased grupifaasis:

                                FC Barcelona
                                FC Liverpool
                                FC Chelsea
                                Manchester United
                                AC Mailand
                                FC Arsenal
                                FC Sevilla
                                /
                                Olympique Lyon
                                Inter Mailand
                                Real Madrid
                                ZSKA Moskau
                                FC Porto
                                AZ Alkmaar
                                Juventus Turin
                                Glasgow Rangers
                                /
                                Standard Lüttich
                                Maccabi Haifa
                                FC Zürich
                                Rubin Kazan
                                Unirea Urziceni
                                FC Apoel Nikosia
                                VSC Debrecen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X