320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hitzl siis läind ja Laziosse ühe milli eest. head teed talle siis.

    Kommentaar


      4-1 siis.

      Dortmund oli väga kehva ikka ja mängu oleks võin teise poolaja alguses otsustada, kuid oli ju vaja asja põnevamaks teha.

      Meeldiv oli näha,et sööt liikus ja mängu oli ilus kohati vaadata.

      Kommentaar


        täielik müstika see meeskond ja mis gross teha suutnud on!!!
        värise, barcelona!

        Kommentaar


          Ei värise me ühti, hoopis mu*ni ajab kõvaks

          Kommentaar


            Kõvaks ei aja, kuid tore näha, et Stutt end käsile on võtnud.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas PraS Vaata postitust
              4-1 siis.

              Dortmund oli väga kehva ikka ja mängu oleks võin teise poolaja alguses otsustada, kuid oli ju vaja asja põnevamaks teha.

              Meeldiv oli näha,et sööt liikus ja mängu oli ilus kohati vaadata.
              Nõustun sellega, et Dortmund oli seekord rabe aga mis mulle hoopis silma torkas oli Stuttgarti mängijate vingumine kohtuniku aadressil, mis andis ka selle Dortmundi värava. Lisaks annaks jumal, et Lehmann ikka mängiks, siis on lootus ka nõrgematel meeskondadel skoorida Stutti vastu Aa ja Pogrebniaki Santana reiest põrkunud palli käega väravasse toimetmine oli tase muidugi

              Üldiselt oli Stutti mäng mõnus kui kogu see pidev vingumine ja käte laiutamine välja arvata.

              http://www.last.fm/user/kurat_

              Kommentaar


                Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                Nõustun sellega, et Dortmund oli seekord rabe aga mis mulle hoopis silma torkas oli Stuttgarti mängijate vingumine kohtuniku aadressil, mis andis ka selle Dortmundi värava. Lisaks annaks jumal, et Lehmann ikka mängiks, siis on lootus ka nõrgematel meeskondadel skoorida Stutti vastu Aa ja Pogrebniaki Santana reiest põrkunud palli käega väravasse toimetmine oli tase muidugi

                Üldiselt oli Stutti mäng mõnus kui kogu see pidev vingumine ja käte laiutamine välja arvata.
                Ma küll ei mäleta mingid laiutamist.

                Sinu lemmiku Barrios jälle tundus väga ebameeldiv sell. Kord laiutas käsi ja siis aeles maas peale mingit imeõrna puudet. Molinaroga oli neil seal päris palju soigumist.

                Jens jah tegi jälle mängu huvitavaks.

                Esimene värav oli ju selge Santana nokuga löödud värav. Kaamera ju näitas seda mitme nurga alt, kuid mina seal kätte küll ei täheldanud.

                Samas võime mina ja sina siin väielda lõpmatuseni.

                Poolkaitseliini puhastamine jätkus siis Elsoni minekuga H96te hooaja lõpuni.

                Kommentaar


                  Algselt postitas PraS Vaata postitust
                  Ma küll ei mäleta mingid laiutamist.

                  Sinu lemmiku Barrios jälle tundus väga ebameeldiv sell. Kord laiutas käsi ja siis aeles maas peale mingit imeõrna puudet. Molinaroga oli neil seal päris palju soigumist.

                  Jens jah tegi jälle mängu huvitavaks.

                  Esimene värav oli ju selge Santana nokuga löödud värav. Kaamera ju näitas seda mitme nurga alt, kuid mina seal kätte küll ei täheldanud.

                  Samas võime mina ja sina siin väielda lõpmatuseni.

                  Poolkaitseliini puhastamine jätkus siis Elsoni minekuga H96te hooaja lõpuni.
                  Dortmundi värav tuli puhtalt kätelaiutamise situatsiooni jätkusituatsioonist. Kätelaiutaja nr. 1 selles olukorras oli Pogrebniak ja sellega läksid kaasa ka teised, pool Stutti keskvälja laiutas käsi, mis lasi ka Dortmundil ilusa söödu Grosskreutzile anda

                  Barrios ongi tipuründaja ja tema püherdamine on aksepteeritav

                  Mis puutub sellesse noksi või käega löödud väravasse, siis see on selline väga segane lugu jah, mis küll oli näha oli see, et Suttile jäi tegelikult 1 penalt andmata Santana mängis käega mingi moment kastis.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Piisavalt hektiline mägu oli, aga tore, et ka õnn meie poolele tagasi on pöördunud. Meeskond suutis kohati väga ilusti Dortmundi tagasi hoida.

                    Aga jah, keskväljapuhastus sai lõpuks hoo sisse. Peale Simaki (Mainz 05), Bastürki (Blackburn Rovers), Hitzlspergeri (Lazio) nüüd siis ka Elson (laenulepinguga H96). Oluline luksusprobleem nüüd lahendatud. Peaks kokkuvõttes ütlema, et Hotte tegi päris head tööd. Hitzlspergeri lahkumine suht kurb, tegemist ikkagi mängijaga, kes oli klubis selge nn Identifikationfigur. Igatahes edu talle. Loodetavasti suudab ka Lazio radikaalsemate fännidega enam-vähem ühise keele leida.

                    Nüüd, pärast Dortmundi 12-mägulise kaotusetaseeria lõpetamist, võib juba julgemalt rääkida sellest, et Grossi-efekt võib vabalt kujunda sama edukaks, kui seda oli Babbeli-efekt. Nii mõnigi tema valik tundub suhteliselt kummaline (Gebharti rohke mänguaeg), kuid peamine on see, et mängitab järjekindlalt umbes 15 meest ja neil hakkab kokkumäng sujuma. Et Pogre ja Marica tõesti väravaid löövad, sellega pole ma siiani harjunud, aga hea meelga harjun tulevikus.

                    Üle pika aja on Bundesliga tabeli eesots üllatustevaene. OK, meie muudume sealt Aga Euroopa püüdmine (-10 punkti) on väga raske, ainus võimalus jätkata nii nagu alustanud oleme – tabelis eespoololevatelt klubidelt tuleb punktid võtta. Muidu pole muud võimalust kui see Meistrite Liiga ära võita.

                    Kommentaar


                      Ma näen küll selget võimalust, et Dortmundil või HSV saavutab oma tavapärase vormi ja siis pole mõned kaotused väga üllatavad ning kuues koht on aint ju kolme punni kaugusel.

                      Meil ka peaks olema siis võimalus kui karikavõitja oleks esimese kolme seast. Sellisel juhul peame lõpetama kindlasti kuuenda kohaga. Olen ma vist õigel teel?

                      Muideks Sami vist muidu lepingut ka ei pikenda kui me euroopa järgmiseks hooajaks ei küündi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Meil ka peaks olema siis võimalus kui karikavõitja oleks esimese kolme seast. Sellisel juhul peame lõpetama kindlasti kuuenda kohaga. Olen ma vist õigel teel?
                        Kuues koht tagab europileti vaid siis, kui mõlemad karikafinalistid lõpetavad BuLi esiviisikus.
                        http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mel21 Vaata postitust
                          Kuues koht tagab europileti vaid siis, kui mõlemad karikafinalistid lõpetavad BuLi esiviisikus.
                          Kas julgeme avalikult välja öelda, et hoiame pöialt, et Bayern ja Schalke finaali jõuaks? Võimalused Euroopa Liigasse jõuda ikka suht kesised, aga jah, teoreetiliselt olemas.

                          Kommentaar


                            Timo ja Rob!

                            Üldiselt üldse kohe rahule ei jää selle dauni kohtunikuga. Esmalt jalg ees sissesõit ja hoiatus. See ju pole norm ja siis näkku tõuklemine ja aint kollane ning siis Mintali teesklus ja ei mingit kaarti. Kuigi Timo teeskles suht ja vea vilistasid Stutti kasuks ja tagant taklamine ning ei mingit kaarti. Palun prille vms.

                            Üldiselt siis mängust pole eriti midagi rõõmustavad. Tehti omad asjad ära alguses ja siis järjekordselt vajuti ning võimalusi ei realiseeritud, kuid õnneks Sami andis hea söödu Hilbertile ja selle ta ka realiseeris.

                            Kas Barca on mingi 60 min. veto peale pand või mis asi selle "Leivaga " siis on?
                            Ta ju pole nii kehv,et peaks peale tunni möödumist välja vahetama.

                            Siinkohal tervitaks ka Elvist !

                            4-5 koht pole enam utoopia!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PraS Vaata postitust
                              Timo ja Rob!

                              Üldiselt üldse kohe rahule ei jää selle dauni kohtunikuga. Esmalt jalg ees sissesõit ja hoiatus. See ju pole norm ja siis näkku tõuklemine ja aint kollane ning siis Mintali teesklus ja ei mingit kaarti. Kuigi Timo teeskles suht ja vea vilistasid Stutti kasuks ja tagant taklamine ning ei mingit kaarti. Palun prille vms.

                              Üldiselt siis mängust pole eriti midagi rõõmustavad. Tehti omad asjad ära alguses ja siis järjekordselt vajuti ning võimalusi ei realiseeritud, kuid õnneks Sami andis hea söödu Hilbertile ja selle ta ka realiseeris.

                              Kas Barca on mingi 60 min. veto peale pand või mis asi selle "Leivaga " siis on?
                              Ta ju pole nii kehv,et peaks peale tunni möödumist välja vahetama.

                              Siinkohal tervitaks ka Elvist !

                              4-5 koht pole enam utoopia!
                              Valusalt intensiivne mäng oli. Hea, et punktid koju tulid, Nürnberg on väga ebameeldiv vastane. Kui HSV-lt samuti punkte võtta, on elu juba päris kena, st 2 Bundesligasse vast enam ei lange

                              Leib läheb kõvaks, kui kauem mängib!

                              Kommentaar


                                Krt tahaks ükskord ka järjepidevust !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X