320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Gräfe tappis esimese poolajal mängu ära ja nii see primadonnade sats selle võidu saigi.

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Gräfe tappis esimese poolajal mängu ära ja nii see primadonnade sats selle võidu saigi.
      Nu ma ei syydistaks kuidagi kohtuniku,sest kollased+punane oli ju õigustatud ja mängust kuni 75' oli koduvõistkond igasmõttes iseenda vari,minuarust hakkas koduv6istkond mängima 75' ,vastupidiselt meile kus viimase 15 min mitte s....gi ei suutnud,kesväli kadus täielikult ja nii koduvõistkond oma mängu peale surus,õnneks ei suutnud Cacao ära lüüa.Lõppes k6ik hästi meile,seega .....
      Olen see kes olen

      Kommentaar


        Algselt postitas kaitz Vaata postitust
        Nu ma ei syydistaks kuidagi kohtuniku,sest kollased+punane oli ju õigustatud ja mängust kuni 75' oli koduvõistkond igasmõttes iseenda vari,minuarust hakkas koduv6istkond mängima 75' ,vastupidiselt meile kus viimase 15 min mitte s....gi ei suutnud,kesväli kadus täielikult ja nii koduvõistkond oma mängu peale surus,õnneks ei suutnud Cacao ära lüüa.Lõppes k6ik hästi meile,seega .....
        Ma saan aru,et sa kirjutada väga ei oska, kuid nimed võiksid ikka õigesti kirjutada.

        Seni kuni sai 11vs11 mängida mängiti vägagi teravalt. Arusaadavalt tõmmati tempo madalaks kui vähemusse jäädi. Ulreich tõestas jälle, et ta kohavalik annab ikka sügavalt soovida. Eriti kurb on see,et Leno on nüüd maha parseldatud ka. Tascist ei hakka rääkimagi.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS
          Ma saan aru,et sa kirjutada väga ei oska, kuid nimed võiksid ikka õigesti kirjutada.

          Seni kuni sai 11vs11 mängida mängiti vägagi teravalt. Arusaadavalt tõmmati tempo madalaks kui vähemusse jäädi. Ulreich tõestas jälle, et ta kohavalik annab ikka sügavalt soovida. Eriti kurb on see,et Leno on nüüd maha parseldatud ka. Tascist ei hakka rääkimagi.
          Topelt postitus on mahe asi
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            DFB-karika veerandfinaalis on vastaseks taas rahajõmmid Baierimaalt. Kuigi, ons nad ikka mingid rahajõmmid, kui Gomez käib MTVs uudiseid lugemas ja Robben peab nr 128 särgiga mängima? Edu meile!

            Kommentaar


              Värvati siis 5.5 milli euri eest Ibisevic. See tähedab kindlasti seda, et Pogrebnyak-ga lepingut ei pikendata või parseldatakse sootuks lähipäevil ära.

              Kommentaar


                Labbadia, masendav mees oled.

                Kui ikka 60% väravatest sunnib kahevõitluste kaotusest siis on ikka midagi väga mäda. Nii nunnu ja tore on tõesti palli sööta omavahel, kuid oli täna mõni väravavõimalus? Mis teeb BL satsis selline mees nagu Cacau? Võtan palli jooksen vastu kaitsjat ja kogu lugu. Kaaslastele ühtegi passi ei anna, milleks selline loll neeger peab mängima? Kvist ehitas täna kaks väravat ja sa hoiad seda sitakotti ikka väljakul? Miks?

                See on ka kõige hämmastav, et kui on kiirrünnaku võimalus siis on vist eriti Kvistile käsk antud,et tuleb tempo maha võtta ja panna pass läbi alumise neliku. Ajuvaba.

                Ainuke tore lüke oli täna Rüdigeri kaasamine satsi.

                Kommentaar


                  Mis värk selle Kvistiga on? Numbrite järgi oli sügisringi üks paremaid švaabe. Ülehinnatud? Vormikõvera langus?
                  http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mel21 Vaata postitust
                    Mis värk selle Kvistiga on? Numbrite järgi oli sügisringi üks paremaid švaabe. Ülehinnatud? Vormikõvera langus?
                    no kui ta on keskvälja keskel siis täidab rolli eeskujulikult, kuid anda talle üks parimaid mängijaid kastis katta nurgalöökide ajal oli laus lollus.

                    Keegi võiks selle lolli türgi totruse kaitsest ka ära osta.

                    Kommentaar


                      Pogrebnyak saadi siis lahti ning summaks oli 500k euri. Täitsa asjalik müük.

                      Kommentaar


                        Ibisevic oli ikka jumal. Palun tulevikus ka seda puust tehtud neegrit mitte koosseisu panna ja siis tulevad ka tulemused. Vähemalt mitte enne kui asi selge.

                        Kommentaar


                          Olete endale jumala ostnud. Tubli töö. Keegi Pavlik sai ka Inglismaal jala veerandtunnise mängu järel valgeks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            Olete endale jumala ostnud. Tubli töö. Keegi Pavlik sai ka Inglismaal jala veerandtunnise mängu järel valgeks.
                            See esimene kott oli imeline, kuigi oleks võind Bosnia poiss selle lihtsamalt teha. Loodetavasti Ibisevic saab vormi ja hakkas kenasti skoorima

                            Kommentaar


                              Imeline sats ikka, jälle kaks kotti standardist.
                              Vittu laske see jobi Bruno lahti ja toogu üks kuradi diktaator neile lastele pukki. Muud moodi nende eitedega ju ei saa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                Imeline sats ikka, jälle kaks kotti standardist.
                                Vittu laske see jobi Bruno lahti ja toogu üks kuradi diktaator neile lastele pukki. Muud moodi nende eitedega ju ei saa.
                                Hästi õeldud,aga minuarust on viga ikkagi mängijates endis kinni kui lastekse esimese kolli koopija teha
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X