320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfB Stuttgart

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Stuttgarti treener Armin Veh pani peale eilset kaotust ameti maha.
    Tabeli lõpp on omapärane. Päris mitu aastat tagasi oleks eeldanud, et see on tabeli tipp.

    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Tõsi. Lisaks veel on viimase kümne aasta jooksul neljast pildil olevast klubist Saksamaa meistriks kroonitud kolm. 2004 Werder, 2007 Stuttgart, 2010,2011 Dortmund.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        Dutt saabus klubisse. Erikabanuss on jube kade ma arvan

        Kommentaar


          Miks peaksin? Hetkel olen ma rahul nii Streichi, Saieri, Kelleri kui ka Hartenbachi tööga.

          Kommentaar



            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              Nii on, Ibisevici viimane värav Bundesligas oli Bayerni vastu, aga siis oli kuupäevaks 29.01.14. Koduväljakul on Stuttgart kogunud ka sel hooajal vaid viis punkti ja ainus võit tuli nii ammu kui 27.septembril. Aga vähemalt jaanuaris muretsetud Serey Die peaks ka esimest korda liituma tiimiga nüüd.

              Kommentaar


                Peab pattu tunnistama, et pole sel hooajal kordagi sattunud Stuttgarti mängu nägema. Pole nad vist ka eriti sagedased külalised Eurosport 2-e peal.

                Milles siis probleem seisneb? Meeskond üldise taseme poolest on kehva (koosseisu sirvides päris nii väita ei julgeks) või on Huub end ammendanud? Ibisevici allakäik on ka pisut veider. Eelmistel hooaegadel tegi ikka oma ära aga nüüd tundub püssirohi täiesti otsakorral olevat. Cacauga sarnane lugu paar hooaega tagasi.

                PS. Soovituseks edaspidiseks, et kui saksa keelse (või mis iganes keelse) tekstiga pilte panete, siis võiks minusugustele laiskadele ja keelt mitte mõistvatele mõeldes ka tõlge all olla.

                Kommentaar


                  Ibisevici langus algas vist peamiselt eelmise aasta veebruaris, mil ta sai Augsburgiga mängus punase kaardi, trahvi ja mängukeelu. Hiljem hakkasid teda mingid vigastused segama ja kui Huub tuli klubisse, leidis ta end mitte väga suures soosingus. Stuttgarti lehed rääkisid ta üsna kindlast lahkumisest jaanuaris, aga lõpuks sai järelikult olukord Stevensiga lahendatud, sest nüüd pärast vigastusepausi on ta tagasi algkoosseisus olnud.
                  Viimastes mängudes on nad kaitsemängu korda saanud(ehkki mängitakse ka pisut teisiti kui Vehi all), aga loomingulisust on vähe neil, lisaks on ebastabiilseid esitusi teatud mängijatelt(nt Gentner). Samas ma pole väga palju mänge näinud ka, nii et ei oska täpsemalt öelda.

                  Veh andis veel novembris enne lahkumist intervjuu ka, kus tal oli kindel plaan keegi sisse tuua jaanuaris(üks kaitsja), aga juba 9 päeva pärast intervjuud lahkus ametipostilt. Ta küll mainis erinevust otsuste tegemisel nt Stuttgartis ja Augsburgis. Üldiselt tundus, et ta ei olnud väga rahul juhtkonnaga.
                  Ise kahtlustan, et kui Huub järgnevates mängudes tulemusi ei saa, siis saadetakse tema ka märtsis minema. Stuttgartis arvutatakse hirmuga finantsilisi kahjusid, kui klubi peaks kukkuma 2-bundesligasse.

                  See pilt on üsna suurt populaarsust kogunud Stuttgartis (Tõlge on muidu: kas ma võiksin palun mängida..ma pole kehvem kui Ibisevic)

                  Kommentaar


                    Kas see punane kaart suht random ei olnud? Pead ei anna, äkki mäletan valesti.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                      Kas see punane kaart suht random ei olnud? Pead ei anna, äkki mäletan valesti.
                      Punane tuli toona selle eest: http://www.dailymotion.com/video/x1o...-2014-hd_sport

                      Kommentaar


                        Stuttgart mängib viimase 7 mängu jooksul ka Paderborni, Hamburgi, Mainzi ja Freiburgi vastu, nii et võimalused on suuresti endi kätes. Viimastes mängudes on jäetud Ibisevic pingile ega pole teda ka vahetusest mängu toodud ja eesliinis on olnud Ginczek. Samuti on Sakai jäetud viimases kahes mängus pingile. Tõenäoliselt Ibisevici järgmistes mängudes ei kasutata ka.
                        Vahepeal käinud ka läbi Thomas Tucheli nimi seoses järgmise hooaja treeneriga, ehkki teda seostatakse ka Hamburgi ja Leipzigiga. Leipzig arvatavasti bundesligasse ei tõuse järgmiseks hooajaks ja ma eeldan, et Tuchel suundub ikkagi bundesliga klubi juhendama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mariotti Vaata postitust
                          Vahepeal käinud ka läbi Thomas Tucheli nimi seoses järgmise hooaja treeneriga, ehkki teda seostatakse ka Hamburgi ja Leipzigiga. Leipzig arvatavasti bundesligasse ei tõuse järgmiseks hooajaks ja ma eeldan, et Tuchel suundub ikkagi bundesliga klubi juhendama.
                          Leipzigile ütles juba kindlalt ära. On nõus ainult Bundesliga klubi juhendama.

                          Kommentaar


                            Stuttgart ja Hamburg ei pruugi ka ju järgmine hooaeg bundesligas olla. Mis variandid veel võiks olla? Suurematest Schalke äkki tahab uut hooaega uue treeneriga alustada? Di Matteo on minu arvates veel kehvem olnud, kui Keller. Kuigi jah, päris palju vigastusi on ka sel hooajal Schalket kimbutanud.

                            Kommentaar


                              Sellepärast midagi veel kinnitatud ei olegi ja kõik on suhteliselt vait selles küsimuses. Siin Stuttgarti teemas Tucheli personaalküsimuse arutamine vb veits off-topic, aga neid meeskondi, kes senise treeneriga päris rahul ei pruugi olla on tegelikult mitmeid. Iseasi muidugi, kas neid kohe Tucheliga siduda võiks. Oleneb milliseks lõpp kujuneb, aga näiteks Köln, Hertha ja Hannover võiks variandid olla täiesti. Ei usu, et need kolm kõik järgmist hooaega samade treeneritega alustavad. Lisaks Hamburg ja Stuttgart, aga nende puhul oleneb asi väga otseselt püsimajäämisest. Miks mitte ka Hoffenheim, kui nad Euroopasse ei peaks pääsema.

                              Kommentaar


                                Dárdai hetkel kenasti Herthat tüürinud ju. Vastased pole muidugi kõige tugevamad ka olnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X