320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Werder Bremen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas tzempion Vaata postitust
    Sisutühi või mitte, aga nii f365 kirjutab:
    Golden Boot winner Miroslav Klose is set to join Bayern Munich from Werder Bremen this summer..
    ja siit saad seda oma silmaga näha - http://www.football365.com/story/0,1...088120,00.html
    Ma ei saa aru mis mõttetusi siia topitakse. Klose läheb kas Barcasse või Madridi. Seda, et ta Bayernis kunagi mängima ei hakka on ta juba mitu korda jõudnud tuututada.
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Mnjah ehk järgmine aasta on rohkem õnne...
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        Häh. Luuserid. Ei tea mis nipiga siit edasi pääsetakse? Eriti veel nii manetu mänguga.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          'boro pääses, pääseb ka Werder.

          Kommentaar


            ei taha siin kiidelda ega parastada, aga Barcelona on teile ikka uks onnetu koht
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Ma ei ütleks et Werder supermannetu oli, aga Espanyol tegi kodutöö (loe standardolukorrad väga hästi ära. Wiese punane kaart oli ka kurb, aga kohtunikul polnd ka muud anda. Wiese hiljaksjäämine oli liiga selge. Ainuke pluss on Werderile, et Moises ja de la Pena järgmises mängus ei osale. Kuid raskeks läheb
              Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

              Kommentaar


                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                Ma ei saa aru mis mõttetusi siia topitakse. Klose läheb kas Barcasse või Madridi. Seda, et ta Bayernis kunagi mängima ei hakka on ta juba mitu korda jõudnud tuututada.
                ..seda muidugi, aga hoenessi ja hitzfeldiga on ikka tore kuskil lennujaama hotellis kohvitada ja päevauudiseid veeretada. ja sellega fännide pahameel endale tõmmata. schalke tuleb kotti panna. werder või meie, aga schalkele kott pähe...

                Kommentaar


                  Ma ei tea kas see nüüd just kõge õigem koht küsimiseks on, aga... On jäänud mulje, et Schalket vihkavad kõik saksa jalgpalli huvilised kõvasti rohkem kui näiteks Bayerni rahatuusasaid. Et millest selline fenomen?
                  Hello! I´m mentaly ill.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas boobek Vaata postitust
                    Ma ei tea kas see nüüd just kõge õigem koht küsimiseks on, aga... On jäänud mulje, et Schalket vihkavad kõik saksa jalgpalli huvilised kõvasti rohkem kui näiteks Bayerni rahatuusasaid. Et millest selline fenomen?
                    Isiklikult ei salli ma neid kumbagi, kuid vast Schalke on sarnaselt Bayerniga oma pahameele tekitanud sellega, et kui vähegi tõsisem pallivõlur kusagil väiksemas klubis mehetegusi teeb siis nõrgetatakse kohe konkurenti ning värvatakse antud mängija. Schalkel on kombeks ka jõledat poppi palka maksta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Isiklikult ei salli ma neid kumbagi, kuid vast Schalke on sarnaselt Bayerniga oma pahameele tekitanud sellega, et kui vähegi tõsisem pallivõlur kusagil väiksemas klubis mehetegusi teeb siis nõrgetatakse kohe konkurenti ning värvatakse antud mängija. Schalkel on kombeks ka jõledat poppi palka maksta.
                      jap, mul polnud enne bordoni ja kuranyi minekut schalkega mingit kana kitkuda. bayern on veel hullem, aga 8 p. rückstand ei anna põhjust nendest palju rääkida. (noh, kui tihti seda ikka öelda saab )

                      Kommentaar


                        Täna loodame kõik Werderi võitu. Peaasi, et Schalke tiitlit ei saaks

                        Kommentaar


                          Super, poisid.

                          Kommentaar


                            Bundesligas ellujäämise eest võitlevad meeskonnad näitavad, kui raskeks nad esiotsa klubide elu teevad. Frankfurt ja Wolfsburg on kindlasti keerulisemad vastased kui Hertha. Meie vastaseisud Bochumi ja Energiega (mis on küll meie nn sõprussats...) tõotavad sama rasked tulla. Jõudu!

                            Kommentaar


                              Pilti ka õnnelikest Bielefeldi mängijatest:





                              Kommentaar


                                Ebameeldiv, kui moderaator järsku avastab, et ta on fänn ja siis topib muuseas valesse teemasse ülbeid väljendeid ja koledaid pilte.

                                Aga ma ei allu provokatsioonidele. Nutan patja parem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X