320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Werder Bremen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    täna üldse ühepoolsed mängud aga samas ka skkorivaesed, v.a Barca-basel

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Werder hetkel võõrsil Kreeklaste vastu 1:2,kuigi 1:0 mindi juhtima seejärel langesid ikka väga alla ja sealt peale on mängu valitsenud Panathinaikos ja 2:1 vastab mängukäigule kahjuks.
      Mis sa oled siis werderi fänn v?

      Kommentaar


        Algselt postitas Hyypia Vaata postitust
        Mis sa oled siis werderi fänn v?

        Üldiselt,mulle meeldib Saksamaa koondis kui ka Saksa klubid,päris lemmik klubi siiski pole.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas kaitz Vaata postitust
          Üldiselt,mulle meeldib Saksamaa koondis kui ka Saksa klubid,päris lemmik klubi siiski pole.
          Kes siis lemmik klubi on? Bayern v?

          Kommentaar


            Werder päästis endale võõrsilt Almeida 84' väravaga viigipunkti,lõpp läks seda puhku hästi
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algas ka ju kõik toredalt... Ma ei mõista kuidas saab Mike Riley nimeline tola vilet kanda ja veel nii kõvas liigas. Tõesti ei mõista. Werderi esimene värav oli ju selge käsipall. Ja kogu ülejäänud mäng ka selline kehvakene. Selgelt tuli välja, et kui Diego oma perset liigutada ei viitsi siis tulemust ka ei tule. Puhas joppamine oli see viik.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                Kesknädalase meistriteliiga mängu valguses oli selge, et Hannoveris kerget jalutuskäiku loota pole. Erinevatel põhjustel puudusid mitmed algkoosseisu mängijad, mistõttu jagus breemenlaste ‚teenäitajal’ Thomas Schaafil üksjagu mõtteainet mängijatevaliku osas. Raske hooaja alus, iseäranis kaitseraport, annab nii mõnelegi põhjuse kuklatagust sügada ja murekurdu manada. Teab, mis muretum oli seis ka Hannoveri leeris, kui võtta kaalukeeleks nädala tagune väisang Mannheimi, kus ruineeruti soodsas seisus metseeni kauka abil elavale Hoffenheimile.

                Kohtumine algas madalakäiguliselt Werderi kerge ülekaalu tähe all, kuid peagi hakkas kaitseliinis pilvitama. Avaväravat ei tulnud kaua oodata, juba üheksandal mänguminutil jõudis ungarlase Huszti antud nurgalöögile esimesena jaole Christian Schultz, viies Hannoveri 1-0 juhtima. Selgelt oli oma ülesannete madalusel vasakkaitsja Boenisch, kes magas maha markeeritava sööstu ning jäi õhuvõitlusse hiljaks. Klassikaline kaitsepraak, kui kaitsja mahitab ründajat ette posti tulnud pallile esimesena jõudma. Vanderi tutvustatud resümee antud olukorrast oli igati mõistetav.

                Kui mänguajast oli kulunud umbes veerand tundi, algas noorukese Fromlowitzi etteaste. Esmalt lükkas korneriks Rosenbergi terava nurgalt löödud löögi, sellele järgnenud standardolukorral tõrjus lennuka hüppega Naldo peapalli.

                Paar minutit hiljem kontrollis Fromlowitzi valvsust Rosenberg, kuid väravavahi ajastatud väljatulek päästis kodumeeskonna halvimast. Lõviosa publikule pakkus olukorra epiloog üksjagu närvikõdi õnne, kuna väravavahi hädalöök lendas ründaja jalga tabades napilt väravast mööda.

                Mängu tulevases arenguloos viimane kindlalt kaitseketi nõrgim lüli. Avapoolajal toimus mitmeil korral elevust tekitavad aktsioonid just-nimelt ebaõnnesõduri äärel, teisel vaatlusel päästis teda vaid kohtuniku kindlameelsus käsipalli elementide pruukimise eest karistusalas

                Poolaja viimase kolmandiku alustuseks oli suurepärane võimalus Özilil…. Viiv enne poolajavilet tuli teenitud värav, kui karistusala piiril pääses askeldama portugallane Almeida, kelle meisterlikult adresseeritud küünalpall väravavahi võimetuks jätsid.

                Teise poolaja alguses lõi värskelt mängu tulnud Schlaudraff Pinto karistuslöögi jätkuolukorras värava, kuid äärekohtuniku terane silm fikseeris suluseisu.

                Veerandtunni lõpus algas tõeline tulevärk. Mäng muutus avatumaks, keskväljale tekkis tempot, rünnakud ühe värava alt teise, miljoni võimalused korstnasse… Periood, kui Hannoveri kaitsele valmistasid pidevalt probleeme kaitse seljataha suunatud pallid, jäädi hätta kiirete läbisööstudega, samas lasti ennastki nõelata.

                Esmalt jäi karistusala keskvasakus punktis vabalt tegutsema Özil, kuid oskab lörtsida Hunti suurepärase püstsöödu ebaõnnestunud tõste näol. Väravavaht nopib selge kergendustundega palli. Kohe järgmisel rünnakul pääses karistusalas löögile Hunt, kuid tema löögitäpsus…

                Seejärel tuli Hannoveri üks esimesi loogilisi rünnakuid, kui läbijooksul Pinto pääses Vanderiga silmitsi, viimase rutakas väljatulek hoidis seisu muutumatuna.

                70. leidis Fringsi mõõdetud ristsööt karistusalas Özili, kes nurjab hetkelise viivitusega väljavaated, saates palli kõigest küljevõrku

                Et vähe poleks, saabus minutid hiljem Werderi mängule SURM. Tänane ebaõnnesõdur Rosenberg ei suutnud mõnelt meetrilt lõpetada ladusalt kulgenud kontrarünnakut. Ründaja lohaka löögi taustal, tegi Fromlowitz jalaga fenomenaalse reaktsioonitõrje. Selline lahendus mõjus Werderile laostavalt, edasine oli kui nürinenud inimloomus.

                Mängu lõppfaasis oli selgelt aktiivsem pool Hannover. Kuid peale distantslöökide midagi ohtlikku.


                Mängu süžee ja kontseptsioon oli täpselt minu maitsele. Kuigi pallimurul ei heidelnud arütmilist pulssi tekitavad meeskonnad, sai mulle taaskord ilmseks Saksa jalgpalli lumm, mis aetab korduvalt ja korduvalt seda jälgima.

                Kommentaar


                  Bayeril 6nnestus murdehetkel värav lüüa ja oligi läinud. Krt miks see Vander pidi sinna susima minema, Mertesackeril oli k6ik kontrolli all, loodetavasti vigastus on tühine. Tsendertused Özililt olid pasad ja üldse tema esitus andis soovida. Schaafil on nuputamist kuidas vaatamata paljudele löödud väravatele, oma värav pidama saada. Ilma Diego magicuta ei tule midagi.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Tänane Hertha ja Werder on LIVE-ülekandes!

                    Kommentaar


                      Luuserid. Nii kui Diego kinni võetakse on ülejäänd punt nagu lambad karjamaal. Ainult keskelt ja ainult seinasöötudega. Muidugi ei lähe need läbi 10 rohesärgi kes siis rahulikult kontraid teevad ja fritsude rahvuskoondise peamist keskkaitsjat lollitavad. Hale!

                      Edit: Keegi võiks Karagounise värava siia ülesse sokutada. Ülivinge.
                      Hello! I´m mentaly ill.

                      Kommentaar




                        aga palun
                        Algselt postitas JT8055
                        Olge aktiivsemad!

                        Kommentaar


                          Selle hooaja meistrite liiga parimale väravale vist praegu põhilaureaat. Kui Captevila värav Aalborgi vastu just kandadele ei astu.
                          Maailmameistrid!!

                          Kommentaar


                            tõesti ikka väga kõva värav, werderilt taas lahja esitus, kahjuks mängu ei näinud täpsemalt ei tea öelda.

                            Kommentaar


                              Ega see mäng Werderi poolt ilus polnud, kuigi peab ütlema, et nad nii sitasti ka ei mänginud, et nüüd järeldada numbritest.Ok, esimese järel oli sunnitud Werder ründama aga no teise värava puhul väga ei saa süüdistada konkreetset olukorda, sest sealt oleks see sisse löödud oleks vastas olnud ükspuha mis mansa, pigem sellele eelnev lohakus ,kus kaitsja mõtles üle ja jättis lahenduse Wiesele,kes ka just kõige paremini ei lahendanud. Ka kolmas (värav) oli selline õnnega pooleks lahendus (mitte et ma oleksin selle vastu , et õnn soosib tugevamaid). Idee poolest oleks saanud Werder ka värava kui telepildist oli selgelt näha kuidas Gilberto kahe käega hoidis ühe olukorra ajal Claudiot kinni aga noh läks läbi ( see on minu nägemus ) .See Diego jutt ka õige, liiga mängivad läbi tema, noh nagu Riqu ja Villareali suhe omalajal.
                              Felix: Oh, bollocks!
                              Elmo: Dog's bollocks?
                              Felix: No, just plain fucking bollocks!
                              Elmo: No dog involved?

                              Kommentaar


                                Hea esitus werderilt ja v6it teenitud. Almeida bullet oli super.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X