320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Werder Bremen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
    Twente hetkel juhtimas ka. Väga närune lugu.
    tänks, kuid ma avastasin täna enda jaoks lehe soccerstand.com. kui tänud juhtimas mulle tähelepanu, et seis selline

    Kommentaar


      Werderil polnud täna mittemingitki teravust. Põhiliselt tiirutati ümber karistusala või tegeleti söötmisega. Kui esimene poolaeg oli kehva siis Schaafi vahetused muutsid teise poolajal mängupildi veelgi kehvemaks. Twente hoidis kaitses kõva ja kui kontral sulgu ei satutud siis alati lõppes rünnak ohtliku pealelöögiga. Üldiselt ma saan aru, et Özil on hetkel puhas haip aga tal on veel terve kajäär ees ning võimalus paremaks muutuda. Aga Almeida mõttekusest ma küll aru ei saa...nu joptvõ... Kasutatud kondoom oleks ka Werderile kasulikum kui see Portugali kolge.
      Hello! I´m mentaly ill.

      Kommentaar


        Algselt postitas PraS Vaata postitust
        tänks, kuid ma avastasin täna enda jaoks lehe soccerstand.com. kui tänud juhtimas mulle tähelepanu, et seis selline
        Järgmine hakkab kasvama... Ostke omale elu või midagi.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
          Järgmine hakkab kasvama... Ostke omale elu või midagi.
          vähemalt on sul head vanemad. teieta mind teinekordki

          Kommentaar


            Olks. Teiega on siin foorumis üsna kerge kahekõnesse sattuda. :P Ja vanemad on mul ka tõesti head, selles suhtes ei maksa sul muretseda.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Mõneti olin ma selleks tulemuseks valmis. Weseril saabki huvitavam olema
              Boobekile: Kindlasti ei saa pidevalt heas vormis olla, tulevad tõusud ja mõõnad. Eelmine hooaeg oli siiski veenev ja sellega sai ka koondisekutsed lunastatud. See hooaeg on ta meeskonna parim söödu jagaja nagu ka eelmine hooaeg.
              Mis Almeidasse puutub, siis ohtlik on ta siis kui ruumi jäätakse. Meeste vahel ta eriline kunn ei ole. Mulle Almeida meeldib, kuna tema "vasak" on üllatusi täis ja see pärast on alati võimalus midagi oodata. Samas ei ole ta stabiilne mängija.

              Aga siis täna!

              Statistika poolelt võib esile tõsta, et siiani pole Heynckes treenerina Schaafi vastu võitu saanud.
              Järgnevad härrased on koosseisu arvatud: Wiese, Vander, Pasanen, Naldo, Borowski, Fritz, Rosenberg, Marin, Özil, Ayik, Prödl, Abdennour, Husejinovic, Frings, Almeida, Pizarro, Niemeyer, Mertesacker

              Vahepeal on 3nda valikuga väravas Sebastian Mielitziga lepingut pikendatud, aastani 2012.
              AILTON

              Kommentaar


                2:2 Tähendab, et Heynckesi seeria jätkub.
                Väravaid vaadates, siis Adleri pirukas oli mega. Ja Neverkuseni väravad olid ilusad
                Keegi mängu nägi, kuidas oli?
                AILTON

                Kommentaar


                  Vaatasin mängu .
                  Werder oli suht hambutu , Kroosilt superb värav , šveitslase koll oli ka päris magus . Adlerilt kena pirn ikka , teine koll Mertesackerilt Marini supersöödust . Ühesõnaga me suhteliselt sakkisime ning ega ka Neverkusen imemängu ei teinud , aga Marin oli täna väga särav ja hästi mängis , Özil veits kahvatu . Kaitses mingit praaki ei olnud . See Pizarro värav tuli pärast mõnusat Naldo pommi , mis läks aga otse keskele ning Adler seal oma kujundeid tegi .
                  Mõlemad olid kokkuvõttes suht kahvatud ning 2:2 suht õiglane seis vast .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    Vaatasin mängu .
                    Werder oli suht hambutu , Kroosilt superb värav , šveitslase koll oli ka päris magus . Adlerilt kena pirn ikka , teine koll Mertesackerilt Marini supersöödust . Ühesõnaga me suhteliselt sakkisime ning ega ka Neverkusen imemängu ei teinud , aga Marin oli täna väga särav ja hästi mängis , Özil veits kahvatu . Kaitses mingit praaki ei olnud . See Pizarro värav tuli pärast mõnusat Naldo pommi , mis läks aga otse keskele ning Adler seal oma kujundeid tegi .
                    Mõlemad olid kokkuvõttes suht kahvatud ning 2:2 suht õiglane seis vast .
                    Ma üritasin oma nigela netiga mingit striimi kaeda, aga eriti hästi ei näinud. Esimene poolaeg midagi nägin, siis tegi Özil küll päris kenasid liigutusi. Omas suht hästi vasakul äärel.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      Neverkuseni vastu tegi oma profikarjääri debüüdi noor türklane Onur Ayik.
                      Tema õhinast jms saab lugeda siit http://www.werder.de/aktuelles/news/...oetzlich-Profi

                      Lisaks on kindlustatud väravavahtide tagalat ja sõlmitud profileping 19-aastase Felix Wiedwaldiga, mis kestab aastani 2012.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Algul ta hakkis seda äärt seal päris kõvasti jah , aga hiljem sai vähe palli ja üldse see mäng oli hambutu . Marin paistis igatahes kõige rohkem silma julgeks öelda .
                        Ühtegi reaalselt head väravavõimalust ei olnudki vist , peale nende kollide muidugi .

                        Kommentaar


                          Hunt siis lepingut 2014. suveni pikendanud. Järgmine peaks vast olema Özil, kuid kuuldavasti poisil soov vähe atraktiivsema klubi eest mängida.

                          Kommentaar


                            Loodame, et ta Bayerni kasuks ei otsusta , Bayern keerab kõik võimalikud saksa superstaarid pucci .

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                              Loodame, et ta Bayerni kasuks ei otsusta , Bayern keerab kõik võimalikud saksa superstaarid pucci .
                              Ja millised siis Bayern nö. p***i on kah keeranud?
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas boobek Vaata postitust
                                Ja millised siis Bayern nö. p***i on kah keeranud?
                                Ismael, Frings, Borowski, Podolski, Görlitz, Rau, Jansen, Schlaudraff.

                                Need mängijad küll pole olnud mingid superstaarid, kuid eelneval hooajal kui Bayern on neid klubist röövinud siis on nad eelnevalt super hooajad teind ja Bayernisse minnes minetanud oma sära.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X