320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Werder Bremen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mida Sampdoria endast tänavu kujutab? Kas tuleb selline 50/50 mäng või on siin paaris selge soosik?

    Kommentaar


      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
      Ma just loodan sellele faktile, et Bremen on pikalt ühe sama tuumikuga mänginud ja neil ei tohiks palju aega võtta, et kokkumäng peale pausi tagasi saada.
      Samuti ei tohiks MMi väsimust teistel peale Saksa kolmiku Özil-Marin-Mertesacker olla.


      Kui nüüd nokkida, siis ega Marin ka MM-st väga väsinud ei tohiks olla. Aga see selleks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Samuti ei tohiks MMi väsimust teistel peale Saksa kolmiku Özil-Marin-Mertesacker olla.
        Päris korraliku pähkli Schaafi hoolealused igatahes said. Ajalugu on näidanud, et MM-i järel koondise meestega maitsestatud puntidel on raskusi. Merte, Özil ja Marin on siiski sedavõrd tähtsas rollis meeskonnas ning kahtlemata oleks üllatav, kui suurturniiri väsimust enam tunda ei annaks. Ja no, Jensenil ja Almeidal olid samuti suvel Aafrikas, ehkki nende panus terviklikkusest oli ja on tunduvalt väiksem.

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          Kui nüüd nokkida, siis ega Marin ka MM-st väga väsinud ei tohiks olla. Aga see selleks.
          Kas sa ise ka jalgpalli mängid???
          Arvad, et Wiese ja Marin istusid kogu MMi hotellis ja tagusid kaarte?
          Kokkuvõttes ma arvan, et sa eksid, kui arvad, et ainult mäng väsitab. Isegi kui nad oleks ka kaarte mänginud, siis on ikkagi kuu aega väga vajalikust hooajavahelisest puhkusest luhta läinud ja pead vaimu väsitama olles koos kaardilaua taga samade nägudega , kellega kogu hooaeg koos oldud.

          Kommentaar


            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            Kas sa ise ka jalgpalli mängid???
            Arvad, et Wiese ja Marin istusid kogu MMi hotellis ja tagusid kaarte?
            Fakt on see, et nende koormus polnud võrreldav Özili ja Mertesackeri omaga. Puhka jalga hetkekes!

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Fakt on see, et nende koormus polnud võrreldav Özili ja Mertesackeri omaga. Puhka jalga hetkekes!
              Ära nüüd närvi mine.(kui mu sõnadest/küsimärkidest tundus, et ma läksin , siis sorry)
              Kuu aja jooksul oli põhimeeste koormus jah suurem, aga kogu hooaeg enne seda oli neil kõigil ühtlane ja sellest välja puhkamiseks suvepaus on tehtud ja seda ei teinud neist keegi. Ei usu, et Per või Mesut end olulisemalt väsinuna tunnevad kui ülejäänud kaks - küll aga on kogu nelik ettevalmistuse osas ülejäänud meeskonnast kõvasti maas.

              Kommentaar


                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                Ära nüüd närvi mine.(kui mu sõnadest/küsimärkidest tundus, et ma läksin , siis sorry)
                Kuu aja jooksul oli põhimeeste koormus jah suurem, aga kogu hooaeg enne seda oli neil kõigil ühtlane ja sellest välja puhkamiseks suvepaus on tehtud ja seda ei teinud neist keegi. Ei usu, et Per või Mesut end olulisemalt väsinuna tunnevad kui ülejäänud kaks - küll aga on kogu nelik ettevalmistuse osas ülejäänud meeskonnast kõvasti maas.

                Samas mina ei saa väga aru nendest treeneritest, kes suhtuvad oma klubi mängijatesse koondisetasemel lootusega, et nende teekond jääb lühikeseks. Nii oli näiteks kindlasti Bayerni ja van Gaaliga ja ka ilmselt Bremeniga. Okei, puhkuse aeg jääb neil küll lühemaks kui teistel, aga samas ei treeni mitte ükski jooksutrenn ja treeninglaager paremini kui 90. minutit kõrgetasemelist mängu. Minu isiklik arvamus on see, et eriti noorele Özilile tulid ülitugevad mängud Hispaania, Argentiina ja Inglismaaga igatahes kasuks. Küsimus on ainult sellest, kas mees jõudis ennast pärast seda korralikult välja puhata, sest see ei tohiks küll probleem olla, et mees hooaja alguseks vormi ei jõua.

                Kommentaar


                  No vähemalt psühholoogiliselt annavad need "suured mängud" sellise asja, mida ükski treeninglaager anda ei suuda. Ehk siis ilma selleta meistreid ei sünni. Selles osas on haige millise kogemusepagasi lühikese ajaga on saanud nooruke Müller - kogu Meistrite Liiga ja MM lõpuni välja täisturniirid ja kogu aeg platsil ka. Aga kindlasti ka Özil - tema jaoks oli see nüüd lõpliku enesetõestamise koht ja kena on, kui ta peale seda selget tõestamist Bremenist ära ei jaluta.

                  Kommentaar


                    Vaatasin, et Bremeni eurovastane, Sampdoria, mängib hetkel Kölni vastu ning on kaotusseisus 2:0. Koosseisudest küll aimu ei ole, aga tundub, et Itaalia neljanda meeskonna vorm pole päris see, mis eelmise hooaja lõpus.

                    Kommentaar


                      Teoorias nad ei tohiks väga maas olla oma ettevalmistusel, sest Serie A hakkab kõigest nädal aega hiljem kui Bundesliga.

                      Kommentaar


                        No võib-olla on lihtsalt psühholoogiliselt raske kokku võtta ennast pärast väga edukat hooaega. Füüsiliselt nad vaevalt maas on jah.

                        Kommentaar


                          Samas, kellegil pole kerge - Werder on Fulhamilt 1-4 sauna saanud. Pizarro tegi 1-0, aga edasi on tegemist kurbmänguga.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                            Samas, kellegil pole kerge - Werder on Fulhamilt 1-4 sauna saanud. Pizarro tegi 1-0, aga edasi on tegemist kurbmänguga.
                            Pisar silmis tuleb tunnistada, et siiski oli lõppseis 1:5...
                            "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                            Kommentaar


                              Ja ongi vist sakslasest türklane läinud. Ma kahtlen, et kas need 15 milli tugrikut klubihooajale kasuks tulevad.
                              Hello! I´m mentaly ill.

                              Kommentaar


                                Mina olen kahte aspekti arvestades ülimalt pettunud selles üleminekus. Esiteks see, et Bremen Özili 15 miljoni euroga minema lasi. Vaadates viimase aja üleminekute hindu, mis taevasse läinud, väärinuks Özil ümbes kümmet miljonit veel. Igasugused Bebed ostetakse kokku 8 miljoni naela eest ja ennast tõestanud talent mitte oluliselt suurema summa eest. Teine asi on see, et teised klubid nii loiult suhtusid sellesse üleminekusse. Oleks oodanud Bayerni ja Barca suuremat huvi. Aga noh, eks nad ise hiljem kahetsevad, et suurepärasest mängijast ilma jäid.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X