320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Werder Bremen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    salvestame
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      DRAAMA !! ootan penalteid, ROSENBERG FTW !

      Kommentaar


        Nu jah...suht huvitav lugu. 3-1 ja 1-3
        Samdorial koduväljaku eelis lisaajaks. samas nad tegid siin vahetusi, et ega nad liiga kaitsvaks end ei vahetanud -ma neid mehi nii hästi ei tunne. Werderil on päris ründav koosseis peal - kui keskel Frings ja Bargfrede enam ei jaksa, siis poleekdagi, kes kaitset aitaks ja siis on jama majas.

        Kommentaar


          Enne mõtlesin, et olen erapooletu, aga natuke mängu näinud muutus kohe ka erapooletus. Naljakas vaadata kohe mis moodi need Sampdoria mängijad mitte millegi pärast maha viskavad. Mees mehe kõrval joostes ise hakkatakse pikali hüppama ja visatakse siis kukkudes oma jalg vastase jalgadesse ja nõutakse viga ning siis ka saavad selle. Werderi mängijatel isegi head närvid, et seda nii hästi on talunud.

          Kommentaar


            Olemas, Pizarro!!!!!!

            Kommentaar


              Noh , affid - võtsite välja , mis?
              Feels gooooood!

              Kommentaar


                Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                Noh , affid - võtsite välja , mis?
                Feels gooooood!
                salvestame

                vaevalt, et enam 2 väravat dorialt tuleb, kuid

                huvitav, kui Werder nüüd 3-3 ka lööks, kas siis Sampdoria saab koefitsentidesse võidu või viigipunktid?
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Marko tegi...see tribling oli magic. Hetk tagasi oli mees just lasknud palli äärt mööda minema ja väga vaikselt lonkis tagasi. Ja siis esimest korda äärele mineku või söödu asemel tõmmas keskele ja kahe vahelt läbi...Tubli poiss!
                  See, et Piza sealt lüüa oskab see polnud uudis.

                  Kommentaar


                    Koefitsiendi asi töötab ikka 90 minuti tulemuse peale.
                    Teine asi on Moneyline panus , aga seal polegi viiki võimalik panna.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                      Üldiselt pakun teise mängu 35ndaks minutiks seisuks tablool 2-0 ... Edasi ei tea.
                      Ah jaa - see läks mul pihta. Teen siin endale postitusi juurde...BTW - mäng pole veel läbi. Kui Doria ühe lööb tagasi - ma ei taha näha, mis siis saama hakkab.

                      Kommentaar


                        armas fail minu poolt.

                        Aramis, 9 aastat foorumis, aeg "edit" nupp ära õppida
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Mul on kaks eesmärki aasta lõpuks - 5K postitust saada kätte ja Tofoast mööda minna.

                          Kommentaar


                            Ära loodagi Aramis, Tofoal on 40-aastane kogemus.

                            Ma arvan, et kui poleks nädalavahetusel sauna saadud Hoffenheimi käest, poleks ka täna nii ebakindlalt alustatud. Lõpp hea, kõik hea!

                            Kommentaar


                              Hell yeah!
                              Hea mäng oli. Väga hea meel Werderi üle. Südamest lootsin Werderi pääsu CL'i alagrupiturniirile!

                              btw, Tofoa poolt jah, hea feil (Y)
                              Ela ja tunne, et elad
                              see on kõige lihtsam
                              filosoofia, mis toimib
                              sule silmad ära vaata
                              tagasi, hinga sügavalt ja
                              hüppa üle iseenda varju
                              tule koos minuga.

                              Kommentaar


                                Magus, isegi väga magus!!!

                                Arnautovic on ülbe vend, heas mõttes. Võrdluses Wagneriga on tal väga hea töövõime pika mehe kohta ja on hästi meeskonda sulandunud. Viimase oleks muidugi võinud ära lüüa.
                                Bargfrede oli väga hea, Marin sai ka hoo ülesse ning muidugi Piza koll 5+.

                                Kõige suurem mure on vasak kaitse, Pasanen oli ikka väga omas mullis.
                                Aga noh sitta kah, sellest seisust väljatulek oli juba hea saavutus.
                                AILTON

                                Kommentaar

                                Working...
                                X