320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Werder Bremen

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    OFFICIAL: Werder Bremen have signed centre-back Niklas Moisander from Sampdoria for €1.7million.
    Ohoh

    Kommentaar


      Tänud ericbana hea ülevaate eest! Diagne ja Moisanderi ostudega tunneb süda kohe kergendust! Silmas tuleb siiski pidada, et Moisander alles taastub operatsioonist ja treenib individuaalkava järgi ning võtab kindlasti aega enne, kui mees vormi leiab.

      Natuke äktsionit ka. Lorentzen sai nii vahvalt ühel öösel molli, et pidi operatsioonile minema ja liitub treeningutega alles mõne nädala pärast.
      AILTON

      Kommentaar


        Hooaja esimene sõpruskohtumine 2:1. Väravad Diagne ja Hajrovic. Väravad ja olukorrad videos.

        AILTON

        Kommentaar


          Ärajäetud (minuarust absurdsel põhjusel aga no las ta on..) Lazio mängu asemel võetakse 7. augustil kodus vastu Chelsea. Päris huvitav.

          Kommentaar


            Werder väidetavalt ei ole Klose palkamisest huvitatud. Küll aga olevat Kaiserslautern ja isegi Müncheni Bayern.

            Kommentaar


              Maximilian "Max" Kruse jõudis ringiga meile tagasi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Hawthrone Vaata postitust
                Maximilian "Max" Kruse jõudis ringiga meile tagasi.
                Ehk toovad hundid endale nüüd mõne korraliku ründaja ka veel lisaks, ma ei varjagi seda et pole Kruse suurim fänn.
                Selline pingile paras istuma ka Bremenisse.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Pints Vaata postitust
                  Ehk toovad hundid endale nüüd mõne korraliku ründaja ka veel lisaks, ma ei varjagi seda et pole Kruse suurim fänn.
                  Selline pingile paras istuma ka Bremenisse.
                  Vaevalt. Ma usun, et Werderi poolt 6 miljonit letti laduda on korralik summa ning teist samaväärset täiendust ründesse nad enam tegema ei hakka. Ilmselt loodetakse, et Kruse hakkab näitma oma Freiburgi aegseid esitusi ning arvestades, et Pizarro saab sügisel 38, siis põhirolli saab tema ning Pizza hakkab vahetusest värskust andma koos noore Eggesteini, Johanssoni või St. Paulist toodud Thyga.

                  Kommentaar


                    Kruse on suurepärane ründaja, kes tasemelt võinuks ka EM-il Saksamaa koondises olla. Paraku on ta platsi kõrval teinud mitmeid lolle otsuseid, mis ta karjääri halvasti mõjutanud on. Kui peas asjad korda saab, siis on tegemist kindlasti hea täiendusega.

                    Ja noh, ega minagi Wolfsburgis vabal ajal muud teha ei osanud kui et juua. Bremen on vähe kultuursem koht

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      Kruse on suurepärane ründaja, kes tasemelt võinuks ka EM-il Saksamaa koondises olla. Paraku on ta platsi kõrval teinud mitmeid lolle otsuseid, mis ta karjääri halvasti mõjutanud on. Kui peas asjad korda saab, siis on tegemist kindlasti hea täiendusega.

                      Ja noh, ega minagi Wolfsburgis vabal ajal muud teha ei osanud kui et juua. Bremen on vähe kultuursem koht
                      jaaa... see juhtus... vist esimene kord, kui meie arvamused ei ühti ericbanaga.
                      Nähtu põhjal on Kruse suurepärasusest juba 2 hooaega üsna kaugel, siiralt loodan, et enam koondises teda ei pea nägema.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        jaaa... see juhtus... vist esimene kord, kui meie arvamused ei ühti ericbanaga.
                        Nähtu põhjal on Kruse suurepärasusest juba 2 hooaega üsna kaugel, siiralt loodan, et enam koondises teda ei pea nägema.
                        Vb olla vaatan ma Kruse esitusi veidi erapoolikumalt, mõeldes heldinult tagasi tema Freiburgi aegadele. Aga ikkagi. Statistika ei valeta. Kruse puhul saab sitast hooajast rääkida ainult eelmise hooaja kontekstis ja Wolfsburgi särgis.

                        Eelmise aasta saldoks jäi kokku 43 mängu 9 väravat ja 12 söötu kõigi sarjade peale. See on tõesti kehvapoolne, arvestades summat, mille eest ta Wolfsburgi toodi. Nagu ma aga ka mainisin, siis eelmine aasta oli tal palju platsiväliseid probleeme ja tema enda poolt tehtud lolle otsuseid. KUI ta need peas ära lahendab, siis Bremenile on temast kindlasti palju kasu. Koondis on teine teema, see selleks. Üks hooaeg enne seda Gladbachi särgis oli jällegi täitsa okei. Bundesliga saldoks jäi 11 väravat ja 9 söötu. Ma arvan, et kui ta Bremenis midagi sellist näitab, siis nemad on ülirahul, et 6 miljoni eest sellise statistikaga mängija saavad.

                        Ennustan, et Kruse lõpetab hooaja duubliga. Ehk siis XX arv väravaid ja XX arv sööte.

                        Kommentaar


                          Ma pean siin siiski ericbana paati astuma. Minu arvates on Kruse samuti hea ründaja, tema näiliselt kehvad hooajad on tegelikult põhjustatud tema imelistest seiklustest eraelus, mille tulemusena mingil põhjusel on otsustanud klubide treenerid teda omalviisil ümberkasvatama hakata. Samas niipalju kui mina saksamaa meedias olen tähele pannud on need seiklused sellised sporti mitte puutuvad ehk on mulje jäänud, et on otsustatud järsku täiskasvanud meest hakata ümber kasvatama, mis teadupärast ei õnnestu isegi naistel mitte. Arvestades, mis tsirkust Premmi mängijad korraldavad koguaeg tundub mulle kogu see eraelu trall ausaltöeldes veidi pastakast välja imetuna kollase ajakirjanduse poolt. Andke mehele elamiseks ruumi ja teeb tööd nagu vaja.

                          NB! Ma ei pruugi muidugi kõikide tema seiklustega kursis olla aga eredamalt meenub see legendaarne rahapakk, mis taksosse unenes vms.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Teil võib olla õigus. Minu sapisus on tingitud tema esituste pärast koondises ja Wolfsburgis, kus ta luhtas ikka meeletult võimalusi või langetas liiga tihti rumalaid otsuseid. Vaatasin ka statistikat enne postitamist, pole midagi hullu aga mitte ka põhiründaja klubile, kes kuue hulka soovib pääseda. Samas pean tunnistama, et Freiburgi eest ma tema mänge palju ei näinud, sel perioodil vaatasin ainult "suurte" madistamisi.
                            Mina annaks ennem võimaluse Jóhannssonile ja vaevalt Justin Eilers ka oluliselt kehvem on + Pizarro ja J. Eggestein.
                            Eggesteini suhtes on minu ootused ikka väga kõrged, jätnud oluliselt töökama mulje kui näiteks Selke või Werner.
                            Ilmselt lähen liiale aga sama tüüpi (mitte kõige nutikam mängija) tundub olevat Kevin Volland, keda ma koondises väga näha ei soovi. Tehnikaga kõik korras, kiirust on aga intelligentseks mängijaks teda pidada ei saa... ma ei pretendeeri siin absoluutsele tõele. Noorteklassides pani end jõuga maksma aga Hoffenheimi eest oli teda lausa piin vaadata. Kahjuks/Õnneks olen viimased 2 aastat ka kõiki Hoffenheimi mänge sunnitud vaatama...

                            Kommentaar


                              Minu meelest on Kruse suurimaks tugevuseks just see, et lisaks sellele, et ta suudab väravaid lüüa, annab ta ründaja kohta päris arvestatava hulga sööte. Ta ei pruugi kõige kliinilisem ründaja olla, kuid seejuures leiab ta täitsa hästi ka kaaslasi üles. Bundesliga statistika on heaks näiteks. Eelmisest neljast hooajast kolmel on ta teinud söötude ja väravate mõttes duubli. Isegi eelmisel hooajal sai ta kokku 13 resultatiivsuspunkti, millega jäi Wolfsburgis alla ainult Schürrlele (ühe punktiga). Arvestades, et Ujah on Bremenist läinud ja Pizarro on aasta vanem, siis on tema resultatiivsuspunkte hädasti vaja.

                              Kommentaar


                                Teen teile mõlemale õlle pubis Highlander, kui Kruse ka sel hooajal mõlemas arvestuses duubli peaks tegema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X