320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Magath on oma transferpoliitikaga fännid tagajalgadele ajanud.
    http://www.bild.de/BILD/sport/fussba...n-irrsinn.html
    AILTON

    Kommentaar


      Eks fännid ajavad oma asja. Minu Norra kolleegid kiidavad Annani. Pidi väga hästi mängu lugema ja lõhkuma. Kaitsev poolik siis. Aga no täna on jah suurmäng ja mitte mingi hinna eest ei soovi sellest loobuda.

      Kommentaar


        Nauditav mäng oli BVB-ga, kuigi väravad jäid nägemata. Magath peab pika pai tegema Neuerile, kuna just kapten hoidis meeskonda oma supertõrjetega mängus ja tuleb tõdeda, et tabeliliidrid olid siiski üle eriti arvestades väravavõimalusi, sest Schalke ainukeseks reaalseks võimaluseks oli Jurado löök, mille Dortmundi kaitsja väravasuult minema lõi. Annanilt hea debüüt, kuigi teise poolaja keskel väsis ära ja Magath vahetas ta noore kreeklase vastu. Ghanalasel on vaja veel veidi musklit kasvatada, et suhteliselt jõulises Bundesligas hakkama saada.

        Kommentaar



          Neur ajas Dortmundi eile vist ikka äris kõvasti närvi

          Kommentaar


            FC Bääh ja HSV järel näib ka kolmas tõsisem võimuvõitlus leidvat viimastel päevadel nii tüüpiliseks kujunenud lahenduse: Magath lahkub hooaja lõpus nii treeneritoolilt kui ka muudelt kõrgetelt ametikohtadelt.
            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

            Kommentaar


              Tehke Valenciale palun pähe.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                0:0 on ka piisav
                Loodame, et Schalke suuudab edasi minna!

                Kommentaar


                  Ühinen eelkõnelejate heade soovidega!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mel21 Vaata postitust
                    FC Bääh ja HSV järel näib ka kolmas tõsisem võimuvõitlus leidvat viimastel päevadel nii tüüpiliseks kujunenud lahenduse: Magath lahkub hooaja lõpus nii treeneritoolilt kui ka muudelt kõrgetelt ametikohtadelt.
                    Magath ise polnud sellest uudisest kuulnudki: http://www.skysports.com/story/0,195...803849,00.html

                    Kommentaar


                      Farfan tõeline karistuslööja. Ilus löök ! 1-1 Schalke on mängus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                        Tehke Valenciale palun pähe.
                        Hetkel graafikus,mängida jääb veel 20+
                        Olen see kes olen

                        Kommentaar


                          Ülesanne täidetud. 3-1 kodus Valencia võidetud ja kokkuvõttes jäi seis 4 - 2. Vähemalt üks Saksa klubi on kindlalt edasi saanud.

                          Kommentaar


                            Hurraa!!!
                            Muide, kas kommentaatoril on Rauli pilt ka öökapil või?
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Super!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                                Ülesanne täidetud. 3-1 kodus Valencia võidetud ja kokkuvõttes jäi seis 4 - 2. Vähemalt üks Saksa klubi on kindlalt edasi saanud.
                                Eem emotsioonid on head ja palju õnne FÄNNIUDELE,järgmine nädal loodan sydamest,et sama suudab Bayern.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X