320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kaitz Vaata postitust
    Eem emotsioonid on head ja palju õnne FÄNNIUDELE,järgmine nädal loodan sydamest,et sama suudab Bayern.
    Selle peale võtame!
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      Väga kõva. Poleks uskunud seda.. muide mis Hunteril viga on.. mingi vigastus? Kauaks?

      Kommentaar


        Keegi märkas, kui eile kommentaator ütles, et Magath juhtis Wolfsburgi tiitlini, samas Schalkes on seni kõik suht kohutav olnud?
        Bundesliga hõbe on kohutav küll.
        Maailmameistrid!!

        Kommentaar


          Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
          Keegi märkas, kui eile kommentaator ütles, et Magath juhtis Wolfsburgi tiitlini, samas Schalkes on seni kõik suht kohutav olnud?
          Bundesliga hõbe on kohutav küll.
          No järelikult on. Nagu ka Euroopa tugevaimas klubisarjas 8 parema hulka jõudmine ja kahel järjestikusel aastal Saksamaa liigakarika finaali jõudmine...

          Kommentaar


            Nüüd siis asi ametlik: Magath tagandatakse nii treeneri, mänedžeri kui ka juhatuse liikme kohalt. Huvitav on see, et nõukogu esimees ja Magathi rivaal Tönnies põhjendab seda "finantsiliste ebareeglipärasustega", mitte sportliku keskpärasusega. Oodata on kohtuskäiku.
            http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

            Kommentaar


              Jägmised neli aastat peaks siis see mees pukis olema.

              Mina arvan, et see on päris hea valik aga Magath oleks parem olnud.

              Kommentaar


                Suudaks nüüd pisut kaitses ka mängida oleks täitsa meeldiv resultaat võõrsilt tulemas.

                Kommentaar


                  Super 4:2 võõrsilt ees,mida paremat tahata,ehk saab Bayerni eest tasutud
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    4-2 saab parem olla vaid 5-2. fantastika

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                      Super 4:2 võõrsilt ees,mida paremat tahata,ehk saab Bayerni eest tasutud
                      5:2 noo ikka vga meeldiv jalkaõhtu! Eelkõige Saksamaa jalgaplli , aga jh ka Bayerni eest tasutud ikka valusalt Loodetavasti ei hõiska ma 15 minutit enne õhtut

                      Kommentaar


                        Sellist rõõmu nagu täna pole olnud suvest saati, kui koondis kaks head mängu järjest tegi.

                        Kommentaar


                          Super BVB vihavaenlastele peab õnne soovima Sellist tulemust poleks unes kah osanud ette näha arvestades veel suurt laatsaretti.

                          http://www.last.fm/user/kurat_

                          Kommentaar


                            Rõõm on jh aga mitte nii suur kui oleks enda fänniklubi"Bayern" olnud:d,aga super esitus ja võin üelda,et palju õnne poolfinaalikoha eest.
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              õnnitlused!

                              seda mida lemmikud bayernist ei suutnud, suutsite teie! täisgaas põhja!
                              MIA SAN MIA!

                              Kommentaar


                                I love you Schalke 04.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X