320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Neuer Neuer Neuer, super tõrjed. Suudaks nüüd ees ka natuke teravam olla ja kõik veel võimalik

    Kommentaar


      nojah kaitse on sama vilets kui Interi vastu.

      Kommentaar


        Nagu Interi vastu esimeses mängus , kus pidi üheks osapooleks olema ka Matip. Väike lootus on, et äkki on Magathi vastupidavustrennid ikka tõsi ja kordub Interi mängu stsenaarium, kus Schalke suudab ühe käigu lisada. Millest ka ei piisa, et Manust mööda minna, aga mängu võrdsemaks ehk.

        Kommentaar


          No nii, selleks korraks siis kõik. Seis on 0-2 ja asi on otsustatud. Eks ta õige ka ole, et finaal tuleb suure hispaania gigandi ja Manu vahel.

          Kommentaar


            ˇNjah nii on mingi ime on ju veel võõrsil kui jääb seis nii nagu ta on võis siis suudaks üh e tagasi lüüa

            Aga jh.... tõenäoliselt on manui finaalis ja loodan nende vastas näha Reali M.
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Kahju, et kaitse niiii jube on. Eeslilegi selge, et Neuer üksi mängu ära ei tee.

              Kommentaar


                Sekundeerin Mõmmikut.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Olen küll kibestunud Interi fänn, aga kas seal Schalke tiimis on tõesti midagi, millega nad oleks (olnud) võimelised korralikust tipptiimist (Inter seda kahjuks ei olnud oma olematu mängustiiliga) mööda minema.

                  Neuer, Raul küll... siis on mingid teise järgu üle keskmise mängijad nagu Farfan, Jurado jms, kes teevad kuus üks-kaks head mängu... ja noored mehed, kelle ajad võivad veel ees olla... ning üks vanur ja mõned päris keskpärased mehed (Edu näiteks ei avalda mulle absoluutselt mingit muljet... juba kehaehituselt, ilma mängu nägemata, tundub selline mees, et ei ole ei tehnikat ega kiirust).
                  sigpic

                  Kommentaar


                    Huvitav, mis sellest meeskonnast alles jääb, kui Neuer ära peaks minema suvel...
                    Barcelona.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                      Finaalisaaja otsustatakse kahjuks juba esimese poolajaga ära ja Schalke selleks ei ole.
                      [img]pigilinnupilt[/img]
                      Jälle pole ühtegi põhjust finaali vaadata.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas 05ula Vaata postitust
                        Huvitav, mis sellest meeskonnast alles jääb, kui Neuer ära peaks minema suvel...
                        Mis tast alles jääma peaks siis? Küll Rangnick suvel sobivad täiendused teeb (eriti kaitsesse) ja kindlasti võideldakse järgmine hooaeg taas Meistrite Liiga koha eest.

                        Kommentaar


                          60 - Schalke's Manuel Neuer had more touches (60) v MUFC then strikers Raul (28) & Edu (30) added together (58). Busy
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Tanel Vaata postitust
                            Olen küll kibestunud Interi fänn, aga kas seal Schalke tiimis on tõesti midagi, millega nad oleks (olnud) võimelised korralikust tipptiimist (Inter seda kahjuks ei olnud oma olematu mängustiiliga) mööda minema.

                            Neuer, Raul küll... siis on mingid teise järgu üle keskmise mängijad nagu Farfan, Jurado jms, kes teevad kuus üks-kaks head mängu... ja noored mehed, kelle ajad võivad veel ees olla... ning üks vanur ja mõned päris keskpärased mehed (Edu näiteks ei avalda mulle absoluutselt mingit muljet... juba kehaehituselt, ilma mängu nägemata, tundub selline mees, et ei ole ei tehnikat ega kiirust).
                            No Edu on ka varuründaja. Pakun, et ta pole see aasta Schalkes põhis platsile saanud rohkem kui kaks-kolm korda enne viimast kuud. Ehk siis seal peaks olema Huntelaar. Ja no Höwedes , keda ka täna ei olnud peaks olema Saksa koondise piiri peal olev keskkaitsja. Aga üldiselt - sellise satsiga nagu täna pole mingit santsu tippmeeskonna vastu. Matip ja Papadoupulus on oma 20-21 aastaga liiga kogenematud. Sarpei pole sellel tasemel kunagi olnud. Ja noh, Metzelder on ikka vana juba ja aeglane.
                            Ja täna polnud lihtsalt üks kehv mäng - nad on 10ndad Bundesligas ja ma usun, et Ragnick teeb järgmiseks aastaks korraliku satsi sellest pundist. Väravavahi leidmine pole Saksamaal suur probleem kunagi olnud.

                            Kommentaar


                              Samas sellise mänguga, mida täna United näitas, pole ei Reali ega Barcelona vastu just erilisi väljavaateid väravat lüüa.
                              Maailmameistrid!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
                                Samas sellise mänguga, mida täna United näitas, pole ei Reali ega Barcelona vastu just erilisi väljavaateid väravat lüüa.
                                Oot kas ma nüüd sain sõnastusest valesti aru või mis, aga kellel oleks raske neile lüüa, mankul? Que? Iseküsimus oleks pigem, kui mitu nii lahtiselt mängides endale sisse imetakse.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X