320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Põhjust on vaadata ka mitte fännidel,kuna õigusemõistja on hr Hannes Kaasik
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      Algselt postitas kaitz Vaata postitust
      Põhjust on vaadata ka mitte fännidel,kuna õigusemõistja on hr Hannes Kaasik
      Kes tal abilised on?

      Kommentaar


        Algselt postitas ROVERFAN Vaata postitust
        Kes tal abilised on?
        Vinogradov ühel äärel tv poolelt vasakul vv taga Jaan Roos ,vahetuste näitaja Roomer Tarajev rohkem pole lähemalt näinud.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Kui mängust rääkida siis Schalkelt oli ikka ääretult nõrk esitus võõrsil suutsid 5-0 võita nyyd kodus 0-0 viiki.
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            Teemu Pukkilt Schalke eest ilus debüütmäng.

            Kommentaar


              Algselt postitas difender Vaata postitust
              Teemu Pukkilt Schalke eest ilus debüütmäng.
              2 väravat, täitsa osav jap
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas difender Vaata postitust
                Teemu Pukkilt Schalke eest ilus debüütmäng.
                Debüütmäng see siiski ei ole. Pukki on varasemalt küll kaks korda vahetusest mängu sekkunud, aga põhikoosseisus on see küll temale Schalke eest esimene kord mängida Bundesligas.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                  Debüütmäng see siiski ei ole. Pukki on varasemalt küll kaks korda vahetusest mängu sekkunud, aga põhikoosseisus on see küll temale Schalke eest esimene kord mängida Bundesligas.
                  Ja nagu näha oli vääga edukalt,nagu komentaatorid ütlesid kas lendav Holladlane peaks oma koha eest algkoosseisus muret tundma
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Pukki t6i ida Saksamaalt v6idu oma meeskonnale 2:1 ja hooajal 3 värav 5 mängust 3 nendest algkoosseisus pole paha. Paha on see,et hetkel t6usti tabeli tippu:S
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Tahtsin ka just kiita soomlast, kes omal ajal veel Sevilla eest mängis! Olen kutti oma silmaga näinud ning nähes teda HJK särgis oli juba tunne, et sellest vennast saab veel asja
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Puhun elu Schalke teemasse ka. Nimelt on nemad valitud mul ohvriks minu igaastase Bundesliga mängu vaatamiseks. Ikkagi kõige uhkem staadion, mis mul seal külastamata. Ja veebruari teises pooles Wolfsburgi vastu peaks see toimuma. Varuvariant on Bayarena külastus, kus Bayer võtab tabeli punast laternat Augsburgi vastu,

                        Kommentaar


                          Ja poolajal 0:1 taga olles juba lootsin, et Schalke kaotab punkte, kuid ei... lõppskoor 4:1 Kölni vastu. Maricalt 2, Huntelaar, Höger 1.

                          Kommentaar


                            Kommentaatori jutu järgi olid tänased tabamused Marica esimesed, üle nii pika aja kui üks aasta.
                            Hull õun tegelikult.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Mõnda aega pole siia teemasse midagi kirjutatud - annan siis teada, et pühapäeval viibin VeltinsArenal, et näha, kuidas Magath oma Wolfsburgiga kohalikele peavalu püüab valmistada.

                              Kommentaar


                                Schalke hetkel Euroopa Liigat mängimas Viktoria Plzeni vastu. Poolaeg ja ollakse 1-0 taga võõrsil.

                                Huntelaar skooris 75. minutil ja selle seisuga mäng ka lõppes. Kodus tuleb end maksma panna, hetkel on tubli võõrsil värav olemas.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X