320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui ta suudab oma vormi taastada peale pikka-pikka vigastuspausi. Väike risk on siin kindlasti olemas, eriti selle taustal, et Bayer teda ei üritanud kinni hoida.

    Kommentaar


      schalke loositi siis B: gruppi koos
      Arsenali, Olympiakose ja Montebellieriga, edasipääs peaks täiesti realne olema.

      Kommentaar


        Väga normaalne loos...üks vähe pikem reis, aga õnneks soojale maale. Vaja ainult normaalselt mängida.

        Kommentaar


          Ibrahim Affelay Schalkesse aastaks laenule.

          Kommentaar


            Ibrahim Afellay will wear shirt number 11. Afellay: "I had a good chat with my new coach. He believes in me. I would play around Huntelaar, I like that." Afellay saab nüüd korralikult mänguminuteid vähemalt Schalke särgis ja loodan, et ta teeb hea hooaja!
            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

            Kommentaar


              Ilus!

              Kommentaar


                Sama vastane, kellega Dortmund eelmine aasta raskustes oli.

                Unnerstall
                Fuchs, Matip, Papadopoulos, Höwedes
                Holtby, Barnetta, Jones, Neustädter
                Huntelaar, Farfan

                Vast asetus ikka muutub mängu jooksul. Pingil ka kohe silm puhkab võrreldes eelmise
                hooajaga, eelseisev Afellay, Uchida, Draxler jne. Obasi vigastatud või jäeti tiimist välja?

                Kommentaar


                  v66rsilt v6eti 2:1 v6it,selle mängu strem oli kehva seega vääga mängu ei 6nnestunud näha kui II poolajast 25 min,aga siis oli juba 2:1
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Üli norm. 3 punkti olemas ja ega seal Kreekas lihtne ei saagi olla.

                    Kommentaar


                      Kas ma eksin või oli Papadopoulos´se lugemata jäänud värav täiesti määrustepärane?

                      Kommentaar


                        Vaatasin tervet mängu ja tuleb rahule jääda. Schalke oli parem ja tekitas ka natuke enam survet kui vastane. Kui tuua võrdlus Borussiaga, siis sama mänguskeemi juures on sinistel palju ohtlikum mees tipus, ennekõike just õhus. Et kui ei suuda kombineerida end kasti, siis saab ka proovida tsenderdust ja ikka on ohtlik. Kui Borussial on kõva kolmik ründaja taga loomas teravusi ja vahetuses ka neile veel paar meest konkurentsi pakkumas, siis Schalke ei jää pea üldse maha - Holtby-Farfan ja eilne üllatusvalik Barnetta olid päris teravad kogu aeg ja jätsid Draxleri ja Affelay pingile. Jones ja Neustattder olid väga head ka tagasi kaitsesse liikudes ja Fuchs ja Höwedes äärtel olid väga teravad - austerlase pommi järgsest tõrjest tekkis Barnettale 3-4 meetri tap inni tühja mis paraku üle läks ja Höwedes lõi cornerist peaga ära. Keskkaitse paar võiks otses võrdluses tunda kogenematum kui kollastel, aga kreeka poiss on nii motiveeritud ja eriti eile ja Matipit ma ei pannudki tähele. Ehk, siis Kreekas võita ja eksida pennal ning vele mitu head võimalust - Schalke on kogenud euroklubi ja oskab seal alati oma kõrgel tasemel mängida. Erinevalt kollastest naabritest.

                        Kommentaar


                          Unnerstall
                          Uchida, Papadopoulos, Höwedes, Fuchs
                          Höger, Neustädter, Holtby, Draxler
                          Pukki, Huntelaar

                          Saab soomlane ka oma võimaluse lisaks Uchidale, kes see hooaeg varju jäänud. Raske,
                          aga võidetav vastane. Pingilt kõvasti lisa tuua ebaõnnestumiste korral. Kodus 3p palun.

                          Kommentaar


                            Töö käib. Prantslased keerutasid ilusti taha üles ühe ra, aga Schalke surve tõi siiski viigi. Eksida ei tohi, tuleb ära võtta. Pratnsusmaa klubid on tihti karistanud ära väiksemad eksimused ja Schalke sugune kogenud sats peaks selles aru saama.

                            Kommentaar


                              Norm tuleb ära kindlalt!!
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Tundub nii, Kaitz.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X