320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Schalke 04

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Minu arust on lihtsaim grupp Bremenil. Mängides oma mängu on Bremen siin selgelt teine sats. Paraku momendil pole oma mängu veel näha a Lazio on selgelt tõusuteel. Vahepeal oli Serie A selgelt alla kesktabeli, aga eelmine hooaeg näidati uut kvaliteeti.

    Kommentaar


      #77
      nuh schalke sai kodus tappa eriti masendavalt ja ei ühtegi drunkenblodi siin seletamas?

      Kommentaar


        #78
        No mina olen oma arvamuse juba kaks posti ülalpool välja öelnud ja esimene ring on seda juba natuke ka kinnitanud.
        Hello! I´m mentaly ill.

        Kommentaar


          #79
          samas olevat ikka surunud ja rohkem võimalusi omanud, nii, et päris maha ei kannaks neid ja ega gazprom kah mingi papist ettevõte pole ju

          Kommentaar


            #80
            schalke juba liigas 2# kohal...eile pandi siis võõrsil dusiburg 2-0 kotti...kollid altintop ja kuryani

            Kommentaar


              #81
              No mina arvan, et palju oleneb sellest et kuidas Halil oma kiirusega vormi saab. Ta on ikka üsna osav ja kiire ja kui vigatsust ei ole, siis on ta ideaalne täiendus Kevin poisile, kes siis annaks oma osa peaga mängides.

              Kommentaar


                #82
                gaspromi poisid mängivad ikka väga inetult
                väga hea meel, et karlsruhe võitis, 5 minutit peale 1-0 väravat oleks võinud schalke poistele 3 korda punast kaarti näidata
                üks olukord oli see, kui mingi vend tuli käega kuklasse karlsruhe mängijale, või siis see kui julmalt tuldi tagant sisse, aga isegi kollast ei näidatud
                2-0 oli super kombinatsioon, ja ilus löök timmi poolt
                aga ikka väga negatiivse mulje jättis schalke, tra osake õppida kaotama
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  #83
                  Albert Streit järgmisest suvest alates Schalke pallur.

                  Kommentaar


                    #84
                    Schalke on...Veeeeeeeerandfinaaaaaaaaaaalis!!!!
                    slimm.ee

                    Kommentaar


                      #85
                      Loodame et Manu endale Schalket vastu ei saa eks

                      Kommentaar


                        #86
                        Niipalju kui pärast Liverpool - West Ham mängu lõppu näha võis (ehk siis lisaajal), oli Schalke ikka ülimasendav. Eriti kui arvestada fakti, et mängiti ühe mehega enamuses. Ainuke päiksekiir tundus olevat Manuel Neuer, kes tegi lisaks mängus tehtule ka päris kobedad penaltitõrjed...

                        Kommentaar


                          #87
                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Loodame et Manu endale Schalket vastu ei saa eks
                          Noo, Saksa klubidega pole ammu mänginud, eriti.
                          Noo Romat ka ei tahaks, sest juba nii palju nendega mängitud.
                          Ma sooviks....FENERBAHCE!!!!!!!!
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            #88
                            jah Neuer tegi mängus tõenäoliselt selle hooaja ühe kõvema tõrje. Ja millegipärast olin suht kindel, et kui pennaldeks läheb, siis Schalke võtab oma, sest on ju üldine tõde see, et maailma ühed kehvemad pendlalööjad on inglased ja portugaalid/hispaanlased. Miks horvaatlane nii hilja sisse tuli, oli katki?

                            Kommentaar


                              #89
                              Algselt postitas skint Vaata postitust
                              Niipalju kui pärast Liverpool - West Ham mängu lõppu näha võis (ehk siis lisaajal), oli Schalke ikka ülimasendav. Eriti kui arvestada fakti, et mängiti ühe mehega enamuses. Ainuke päiksekiir tundus olevat Manuel Neuer, kes tegi lisaks mängus tehtule ka päris kobedad penaltitõrjed...
                              Schalke mängis terve mängu ülimasendavalt. Esimesed 90. minuti jooksul suudeti ainult 1 ohtlik olukord Porto värava all tekitada. Rünnakut neil polnud üldse.
                              Jaa see Neuer, see kiiper viskas mul juba alagruppides Valencia mängu ajal üle . Ainult tõrjuks, Porto omad tampisid mitu korda ohtlikult peale, ja ikka tõrjus. Lisaajal võttis veel Quaresma 1-1 olukorra ka ära ja penaltid.
                              Neueris on taset, kõva väravavaht igatahes. Igatahes edu Schalke'le edaspidi, lööge veel mõni sats auti.

                              Kommentaar


                                #90
                                jõudu gazpromi poistele...aga torusi peavad nad küll rohkem lahti keerama, sest sellise mänguga on neil suured pakid tulekul veerandfinaalis. Kiiper pani hullu ja on ära teeninud vähemalt bratwursti!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X