320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfL Wolfsburg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Mask
    replied
    Uued vormid koos uudisega ,et MM-il head vormi näitav Arne Friedrich on klubiga liitunud järgmiseks kolmeks aastaks.

    Kodu-, treeneri-ja võõrsilvorm.

    Leave a comment:


  • Bob_Loblaw
    replied
    no eelmine aasta samal ajal oli see kamp jobusi saksa meistrid, pole ju väga palju lahkujaid ja aega ka möödas ning Twentes oli Schtiivi edu saladus Rutteni laotud vundamendi peale ehitamine, mitte lammatamine ja uuesti alustamine, aga mida mina ka tean, edu Schtiivile !

    Leave a comment:


  • boobek
    replied
    Mul on seuke tunne, et vaene Stiiv astus jälle ämbrisse. Kõik sõltub nüüd sellest keda üks Höönesi (sry kirjapildi pärast) nimeline vend osta tahab ja kui palju Rahvaauto va krabisevat viitsib visata. Ja kui poole hooaja pealt jälle kõik untsus on siis saab vaene Stiiv saapaga kuigi tal selles suurt süüd ei ole, et kätte antud veiderdajad mängida ei oska.

    Leave a comment:


  • mel21
    replied
    Houllier jäi tulemata, nüüd siis Steve McLaren. Olevat esimene inglise treener BuLi ajaloos. Teist aastat järjest meelitavad sakslased Hollandi meistermeeskonna juhendaja enda sekka.

    Leave a comment:


  • AaviK
    replied
    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    1:2 jäädi Boltonile alla esimeses voorus, mängu kommenteerida kahjuks ei oska, ehk keegi vaatas ja jagab muljeid? Väravaid küll nägin.
    tegemist on siiski Fulhamiga.

    Leave a comment:


  • Mõmmik
    replied
    1:2 jäädi Boltonile alla esimeses voorus, mängu kommenteerida kahjuks ei oska, ehk keegi vaatas ja jagab muljeid? Väravaid küll nägin.

    Leave a comment:


  • midfielder
    replied
    Die Wölfe pääses EL 8 hulka (mis peaks vist klubi parim tulemus eurosarjades läbi aegade olema) lisaaja viimase minuti väravast kui Christian Gentneri löök täpselt Rubini värava alanurka maandus. Teenitud võit ja edasipääs.

    Märkimisväärne saavutus Wolkswagen Grupi omanduses olevalt kõigest 120 000-lise elanike arvuga linna klubilt.

    Leave a comment:


  • undusk22
    replied
    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Minu arust on see Veh ikka nii ülehinnatud,et kohe juba. Ka mina leidsin tiitli hooajal,et ta on geenius. Pikemalt analüüsides oli see edu peapõhjuseks siiski paar teist meest. Põhisüüdlaseks olid siis Da Silva, Pardo ning ka Hitzls.

    Pardo vist oli ka tol hooajal liiga parim kaitsev poolik. Järgmine hooaeg nätias selgelt tema taset treenerina. Ehk siis Vehi oma.
    Ma julgeks Veh kohta ka paar head sõna öelda. Tõsi, ega ainult treener midagi ära ei tee, aga Veh ehitas meistriks saanud meeskonna ikkagi pm oma kätega üles - integreeris noori ja tõi mehhiklased jne. Ja nagu kordi varem, sellise - kokkuvõttes suht keskpärase - satsiga edu korrata ikka väga keeruline. Magath teab omast käest. Loodan, et Veh'l tekib veel võimalusi üks ägeda keemiaga sats kokku panna.

    Leave a comment:


  • PraS
    replied
    Minu arust on see Veh ikka nii ülehinnatud,et kohe juba. Ka mina leidsin tiitli hooajal,et ta on geenius. Pikemalt analüüsides oli see edu peapõhjuseks siiski paar teist meest. Põhisüüdlaseks olid siis Da Silva, Pardo ning ka Hitzls.

    Pardo vist oli ka tol hooajal liiga parim kaitsev poolik. Järgmine hooaeg nätias selgelt tema taset treenerina. Ehk siis Vehi oma.

    Leave a comment:


  • Beaver
    replied
    Ma ei jõua ära oodata millal hakkab edasi minema Champions League ja Europa League.hojan pöjalt huntidele villarreali vastu.

    Leave a comment:


  • Blue Rock
    replied
    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Eeldati ehk eelmise hooaja põhjal liiga palju? Meistriks tulla on palju kergem kui meistriks tulekut korrata.
    Päris seda nüüd vaevalt, et kuigi paljud reaalselt ootasid. Kuid tihadat heitlust ML ja EL piletitest seevastu küll. Praegune 10. koht (-10 punkti viimasest Euroopasse õigustavast positsioonist) on ikka parajalt suur pettumus võrreldes sellega, milleks eeldusi oleks.

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Algselt postitas Blue Rock Vaata postitust
    Wolfsburgis tal oli praktiliselt muutumatu põhi olemas, kuid poole hooaja jooksul ei suutnud kaugeltki mitte seda välja pigistada, mida võinuks eeldada.
    Eeldati ehk eelmise hooaja põhjal liiga palju? Meistriks tulla on palju kergem kui meistriks tulekut korrata.

    Wolfsburg ei ole meeskonnana parim BL-is, see mida Magath teha suutis, seda võib nimetada kergeks imeks. Imed juhtuvad vaid korra.

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
    Ei julgeks nii päris väita. Felix teeb ju hetkel Schalkes sitast saia.
    Üks asi on teha seda erinevate klubidega ja hoopis teine asi luua klubi, kes on stabiilselt ka järgnevatel aastatel edukas. Need on kaks täiesti iseasja.

    Leave a comment:


  • Blue Rock
    replied
    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
    Noh, kui see hetkeline sooneke on kõigest Saksamaa meistritiitel ja karikafinaalipääs, siis...
    Egas neid saavutusi pole keegi eitanudki. Vihjasin pigem sellele, et erilist stabiilsust ei ole suutnud näidata. Meistritiitlile järgnes võrdlemisi vedel kuues koht ning alamägi lõppes sellega, et järgmisel hooajal oli juba kolissi pilt tagumikus. Wolfsburgis tal oli praktiliselt muutumatu põhi olemas, kuid poole hooaja jooksul ei suutnud kaugeltki mitte seda välja pigistada, mida võinuks eeldada.

    Leave a comment:


  • Ibanez
    replied
    Ei julgeks nii päris väita. Felix teeb ju hetkel Schalkes sitast saia.

    Leave a comment:

Working...
X