320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfL Wolfsburg

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Pints
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Leipzig ei saanud esimesed 35 minutit pmst kordagi Wolkswageni väljakupoolele. Teine poolaeg Leipzigi poolt kontrolliti, aga võimalusi ei loodud. Suht viisakas mäng oli Wolfsburgi poolt.
    Mulle on jäänud silma üsnagi kesine võimaluste loomine huntide poolt (pole kontrollinud kas data seda kinnitab või mitte) ja viimast mängu MuruPallimängude vastu ma ei näinud.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kaitsta nad muidugi mõistavad ja pink on ka nüüd piisavalt pikk aga Mark van Bommel veel suht kogenematu treener - ma muidugi pole neid üleliia palju samas tema käe all mängimas näinud ning minu kartus võib olla ennatlik. Loodetavasti tehakse teine korralik hooaeg otsa ja Volkswagen avab taas oma rahakotirauad.
    Leipzig ei saanud esimesed 35 minutit pmst kordagi Wolkswageni väljakupoolele. Teine poolaeg Leipzigi poolt kontrolliti, aga võimalusi ei loodud. Suht viisakas mäng oli Wolfsburgi poolt.

Leave a comment:

• Pints
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Nagu Pints mainis, siis Lukebakio liitus ka laenuga. Wolfsburgi jaoks on kõva suvi olnud. Sügavust on mehiselt juurde toodud. CL'i alagrupp on üpris ühtse tasemega vastased. Bundesligat on ideaalselt alustatud.
    Kuigi me ilmselt, kes hooaja lõpus tiitli võidab aga kas hea õnne korral võiksid nemad tiitlimängu sekkuda?
    Kaitsta nad muidugi mõistavad ja pink on ka nüüd piisavalt pikk aga Mark van Bommel veel suht kogenematu treener - ma muidugi pole neid üleliia palju samas tema käe all mängimas näinud ning minu kartus võib olla ennatlik. Loodetavasti tehakse teine korralik hooaeg otsa ja Volkswagen avab taas oma rahakotirauad.

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Nagu Pints mainis, siis Lukebakio liitus ka laenuga. Wolfsburgi jaoks on kõva suvi olnud. Sügavust on mehiselt juurde toodud. CL'i alagrupp on üpris ühtse tasemega vastased. Bundesligat on ideaalselt alustatud.
    Kuigi me ilmselt, kes hooaja lõpus tiitli võidab aga kas hea õnne korral võiksid nemad tiitlimängu sekkuda?

Leave a comment:

• Saarlane
    replied
    Kas DFB Pokalis lisaajal siis lisavahetus lubatud ei ole? Wolfsburgi koduleht ise raporteerib viit vahetust, aga Flashscore'is on kuus tükki kirjas, neist kolm lisaajal: üks 98. minutil, kaks 102. minutil.

Leave a comment:

• cannuman
    replied
    Roma saadab tervisi. Huntide värk noh.

Leave a comment:

• JuriM
    replied

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Pakutakse Mark van Bommelit potentsiaalseks uueks treeneriks, kui praegune peaks lahkuma.

Leave a comment:

• Pints
    replied

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Päris häid vendi saab laenuga Dinamost (viide Phillipi avaväravale).

Leave a comment:

• Pints
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Läheb vist Poola tagasi tasuta mängima?
    Wisla Krakow väidetavalt tema järgmiseks sihtkohaks.

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
    Jakub Blaszkowski leping lõpetati kahepoolselt.
    Läheb vist Poola tagasi tasuta mängima?

Leave a comment:

• Ibanez
    replied
    Jakub Blaszkowski leping lõpetati kahepoolselt.

Leave a comment:

• Pints
    replied
    Martin Schmidt quits as coach of struggling Wolfsburg

Leave a comment:

• JuriM
    replied

Leave a comment:

Working...
X