320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfL Wolfsburg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pealtvaatajaid ca 20 000. Märkimisväärne on aga see, et Wolfsburg kindlustas tänasega endale triple. Varasemalt oli liiga ja karikavõit juba kindlustatud. Vägev saavutus igatahes.

    Kommentaar


      Kui ma õigesti sain aru kommentaatoritest mängu lõpus, siis Wolfsburgi jaoks oli üldse sel hooajal kõik 3 tiitlit esimesed..
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Jee. Õnnitlused. Wolfsburg sai ka ühest klounist lahti (loe: Kjaer liitus Lille-ga)

        Kommentaar


          BREAKING: Wolfsburg have signed Bayern's Luiz Gustavo on a long-term deal. (Source: Die Welt)

          http://www.welt.de/sport/fussball/bu...Wolfsburg.html
          "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

          Kommentaar


            Algselt postitas dontastik Vaata postitust
            BREAKING: Wolfsburg have signed Bayern's Luiz Gustavo on a long-term deal. (Source: Die Welt)
            hahahahahahaharsenalhaha

            Kommentaar


              BREAKING - Bild confirms that Wolfsburg have signed Luiz Gustavo for €15M.

              http://www.bild.de/sport/fussball/lu...6366.bild.html

              Kui see kõik peaks tõele vastama ja Gustavo tõesti liitub Wolfsburgiga, siis jään huviga ootama, et miks just Wolfsburg kuna €15M (juhul kui just nii palju Gustavo eest Wolfsburg välja käis) oleksid nõus olnud väga paljud klubid tema eest välja käima.
              "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

              Kommentaar


                Raha pärast loomulikult. Wolfsburg saab teda lubada, sest on rikas klubi tegelikult. Ilmselt pakuti teised klubid lihtsalt üle, mis korvab asjaolu, et ei mängita Euroopas. Teine, aga ilmselt siiski väiksem põhjus on pere, kes eluga Saksamaal kuuldavasti väga rahul.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                  Raha pärast loomulikult. Wolfsburg saab teda lubada, sest on rikas klubi tegelikult. Ilmselt pakuti teised klubid lihtsalt üle, mis korvab asjaolu, et ei mängita Euroopas. Teine, aga ilmselt siiski väiksem põhjus on pere, kes eluga Saksamaal kuuldavasti väga rahul.
                  Kui ma õigesti mäletan siis paar aastat tagasi lükkas Wolkswagen klubisse 30-40 milli euri. Praegust summat ei tea.

                  Kommentaar


                    Pole ta veel ei Wolfsburgiga, ega mõne muu klubiga liitunud. Bildi palun ärge uskuge ja kasutage allikana, see on puhas pask.



                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Raha pärast loomulikult. Wolfsburg saab teda lubada, sest on rikas klubi tegelikult. Ilmselt pakuti teised klubid lihtsalt üle, mis korvab asjaolu, et ei mängita Euroopas. Teine, aga ilmselt siiski väiksem põhjus on pere, kes eluga Saksamaal kuuldavasti väga rahul.
                    Jah, Gustavo nädalapalk Bayernis on (juttude järgi) €115k ja samaväärset palka suudab pigem maksta Wolfsburg kui Arsenal. Arsenal maksab ainult tähtmängijatele üle 100k nädalas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas petteri Vaata postitust
                      Pole ta veel ei Wolfsburgiga, ega mõne muu klubiga liitunud. Bildi palun ärge uskuge ja kasutage allikana, see on puhas pask.
                      Nüüd on kindlamast kindel, et Gustavo on Wolfsburgi mängija.

                      Aga mis puutub allikasse, siis mina Bildi nii kriitiliselt ei suhtu. Mingit totaalset häma päris välja ei mõelda ning inglise tabloididega võrrelda ei saa. Lewandowski saaga oli ehk erand, aga selle puhul ei teadnud mitte keegi tegelikult lõpuni, mis juhtub ning asi ise oli totaalselt segane juba. Gustavo üleminekust kirjutati aga juba päevi tagasi ning isiklikult olin juba siis kindel, et nii see asi ka lõppeb.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Nüüd on kindlamast kindel, et Gustavo on Wolfsburgi mängija.

                        Aga mis puutub allikasse, siis mina Bildi nii kriitiliselt ei suhtu. Mingit totaalset häma päris välja ei mõelda ning inglise tabloididega võrrelda ei saa. Lewandowski saaga oli ehk erand, aga selle puhul ei teadnud mitte keegi tegelikult lõpuni, mis juhtub ning asi ise oli totaalselt segane juba. Gustavo üleminekust kirjutati aga juba päevi tagasi ning isiklikult olin juba siis kindel, et nii see asi ka lõppeb.
                        Üldiselt Bild teab Bayernit puudutavat väga hästi. Olid ju nemad esimesed, kes teatasid Guardiola tulekust, Götze ostust, Fiorentina huvist Gomeze vastu ja nüüd siis ka Gustavost.

                        Gustavo osteti siisi 15-20 miljoni eest (täpne summa pole teada) ja ta pidavat saama samaväärset või isegi kõrgemat palka kui Bayernis. Mul on muidugi kahju Gustavo minekust, aga no mis teha kui Guardiola teda ei tahtnud. On ta üks väheseid brasiillasi, kes mulle meldinud on.
                        Wolfsburgile on temast kindlasti suurt kasu kaitse stabiliseerimisel.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas KID Vaata postitust
                          Üldiselt Bild teab Bayernit puudutavat väga hästi. Olid ju nemad esimesed, kes teatasid Guardiola tulekust, Götze ostust, Fiorentina huvist Gomeze vastu ja nüüd siis ka Gustavost.

                          Gustavo osteti siisi 15-20 miljoni eest (täpne summa pole teada) ja ta pidavat saama samaväärset või isegi kõrgemat palka kui Bayernis. Mul on muidugi kahju Gustavo minekust, aga no mis teha kui Guardiola teda ei tahtnud. On ta üks väheseid brasiillasi, kes mulle meldinud on.
                          Wolfsburgile on temast kindlasti suurt kasu kaitse stabiliseerimisel.
                          Ulme. Aga võib-olla tõesti Bayerni asjadega paneb Bild pihta rohkem kui muude asjadega, pole sellele tendentsile tähelepanu eriti pööranud. Meenuvad igasugu Podolski, Draxler, Özil Dortmundisse jne jne jutud, mis olid ikka täiesti lambist võetud.

                          Kommentaar




                            Wolfsburg Euroopasse.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jürks Vaata postitust
                              Wolfsburg Euroopasse.
                              Wolfsburg 4-0 Schalke. Ops

                              Kommentaar


                                Kolmapäeval on võimalus näha Lillekülas oma meeskolleegidest märksa edukamat Wolfsburgi naistetiimi. Emahundid võitsid kevadel alles oma esimese meistritiitli, kuid lisasid kohemaid sinna otsa ka DFB-Pokali ja Meistrite liiga karika. Millegipärast on just pärnakatele saanud osaks jõukatsumised Saksa klubidega: kui nüüd Pärnu JK naised, siis 1995. aasta Intertotos sai Pärnu Tervis kodus 1:6 Leverkuseni paremust tunda.
                                http://et.wikipedia.org/wiki/Eesti_jalgpallikoondis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X