320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

VfL Wolfsburg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Pints Vaata postitust
    Kaitsta nad muidugi mõistavad ja pink on ka nüüd piisavalt pikk aga Mark van Bommel veel suht kogenematu treener - ma muidugi pole neid üleliia palju samas tema käe all mängimas näinud ning minu kartus võib olla ennatlik. Loodetavasti tehakse teine korralik hooaeg otsa ja Volkswagen avab taas oma rahakotirauad.
    Leipzig ei saanud esimesed 35 minutit pmst kordagi Wolkswageni väljakupoolele. Teine poolaeg Leipzigi poolt kontrolliti, aga võimalusi ei loodud. Suht viisakas mäng oli Wolfsburgi poolt.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Leipzig ei saanud esimesed 35 minutit pmst kordagi Wolkswageni väljakupoolele. Teine poolaeg Leipzigi poolt kontrolliti, aga võimalusi ei loodud. Suht viisakas mäng oli Wolfsburgi poolt.
      Mulle on jäänud silma üsnagi kesine võimaluste loomine huntide poolt (pole kontrollinud kas data seda kinnitab või mitte) ja viimast mängu MuruPallimängude vastu ma ei näinud.

      Kommentaar


        Algselt postitas Pints Vaata postitust
        Mulle on jäänud silma üsnagi kesine võimaluste loomine huntide poolt (pole kontrollinud kas data seda kinnitab või mitte) ja viimast mängu MuruPallimängude vastu ma ei näinud.
        Weghorst on üsna aeglane ja puine. Esimese puutega jääb tihti pallist ilma. Wolfsburg ründab peamiselt läbi parema ääre Mbabu ja Baku. Mbabu autidest on see hooaeg juba 2 väravat sündinud. Eelmine hooaeg saadi autisest terve Bundesliga peale kokku 3 väravat. Vasak äär on suht tuim. Aga kaitsest tullakse enesekindlalt lühikeste söötudega üles ja mingit paanikat pole.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Weghorst on üsna aeglane ja puine. Esimese puutega jääb tihti pallist ilma. Wolfsburg ründab peamiselt läbi parema ääre Mbabu ja Baku. Mbabu autidest on see hooaeg juba 2 väravat sündinud. Eelmine hooaeg saadi autisest terve Bundesliga peale kokku 3 väravat. Vasak äär on suht tuim. Aga kaitsest tullakse enesekindlalt lühikeste söötudega üles ja mingit paanikat pole.
          Kõlab sarnaselt nagu toimetati eelmisel hooajal. Minu arvates, mis muidugi ei pretendeeri absoluutsele tõele on neil puudu loovatest mängijatest, kes suudaksid olukordi tekitada à la Götze/Brandt/Grifo.
          FootyStats ja Understat andmed ilmestavad hästi seda puudujääki aga samas kui kaitses kõik korras püsib siis piisab ka 1:0 võitudest. Valim pole muidugi veel piisav aga kinnitab sinu poolt kirjutatut, huntide data hetkel.

          Kommentaar


            Puhas röövimine, ei saa aru miks selliseid penalteid antakse.
            "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

            Kommentaar


              Algselt postitas -21- Vaata postitust
              Puhas röövimine, ei saa aru miks selliseid penalteid antakse.
              Idiootsus. Kui Var asja üle vaatas, olin suht kindel, et siit ei tule midagi. Haige kui selliseid asju haktakse tulevikus ära vilistama.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Van Bommel sai peale üheksandat vooru sule sappa. Hea hooaja järel on koduliigas aina madalamale langetud ja Meistrite Liigas ka midagi suurt välja ei tule. Mees ise üllatunud ja pettunud ning lootis klubi tagasi heale joonele saada.

                Kommentaar


                  Florian Kohfeldt aastani 2023.

                  Kommentaar


                    Werderiga nelja hooaja jooksul kaks korda väljalangemise play-offi mänginud ja sel kevadel Bundesligast otse väljakukkunud treener.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                      Werderiga nelja hooaja jooksul kaks korda väljalangemise play-offi mänginud ja sel kevadel Bundesligast otse väljakukkunud treener.
                      Sellest tingituna ka suhteliselt lühikene leping ilmselt.
                      Minu ootused olid samuti kõrgemad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Pints Vaata postitust
                        Florian Kohfeldt aastani 2023.

                        See Ted Lasso pole?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                          Werderiga nelja hooaja jooksul kaks korda väljalangemise play-offi mänginud ja sel kevadel Bundesligast otse väljakukkunud treener.
                          2018–19 viis ta tiimi peaaegu Euroopasse, tehes väga tugeva hooaja lõpu. Kuid sealt edasi tuli allakäik. Klubis oli palju suuremaid probleeme, mis mõjutasid suurt pilti. Meeskonda ei täiendatud sisuliselt üldse. Pidevalt müüdi põhimängijaid alles ning tassiti underperformivaid "staare". Mudas olles ei suutnud ta leida oma rütmi ning pani pidevalt mängijate- ja taktikavalikutega puuse. Klubi lõpetas tema käe all mudas, kuid seal on palju rohkem kui pealtnäha. Frank Baumann tundub olevat põhivaenlane fännidele.

                          Wolfsburgiga liitumine on üllatus. Tahaks veits reeturi sae käima tõmmata, kuna Naldo, Diego ja KDB liitumine Wolfsburgiga oli üsna soolane. Kuid keda kotib, Bremen on kõrgliigast kaugel ning loodetavatsi teeb tubli hooaja ning tõestab oma väärtust.
                          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                          Kommentaar


                            Täiesti nõus, et Werderi allakäigu põhjus ei ole ainuüksi treeneris, vaid seal on palju asju kreenis. Lihtsalt on treenereid, kes teevad sitast ka saia ja Kohfeldt seniste tulemuste põhjal seda ei näita.

                            Kommentaar


                              Esimeses mängus tegi Kohfeldt vaheajal vahetustega mängu ära. Korralik algus igatahes.
                              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                              Kommentaar


                                Tundub, et tuleb varsti uut treenerit otsima hakata jälle. 6 kaotust järjest ja järgmisena Bayern, sealt tuleb vähemalt 5 sisse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X