320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma ei saa aru mida need Barca fännid siin hüppavad

    Lõpp läks veits käest ära. Võinuks varem nats asja ära lõpetada. Haige karmavõlg oleks tulnud kui Real siit oleks välja tulnud, nagu tegi Dortmund Malaga vastu.

    Ja kui Götze ja Bender hooaja lõpuni väljas, siis raske muidugi finaalis.

    Ma loodan, et Dortmundi fännid ikka käisid täna ka pubis

    Kommentaar


      Oleks palju lihtsamalt saanud kui oleks ühe oma maeiteamitmest olukorrast lihtsalt ära löönud. Aga no vähemalt tuli finaalikoht ära.
      Mis valemiga Ramos ainult ühe kollase sai? Tüüp ainult peksis Dortmundi mehi seal platsil. Lewale selle eest ainult kiidusõnad, mõni mees oleks seal kindlasti väga-väga leili läinud kui koguaeg küünarnukiga saab (eks ta ise pani mõned vead vastu ka).

      Aga tublid. Nüüd on vähemalt hea, et finaalis on kellegi poolt isegi olla

      Kommentaar


        Hasta la vista, dortmund finalista! :d

        Kommentaar


          Mängisite Madridi nende omas mängus üle ning jõudsite teenitult finaali. Edu!

          Kommentaar


            Palju õnne! Jõudu finaalis!

            Kommentaar


              Lõpp läks liiga pingeliseks. Kahju, et omi võimalusi ära ei kasutatud teisel poolajal. Aga vaatamata kaotusele mängib DORTMUND CLi FINAALIS!!! Nur der BVB, nur der BVB! Es ist kein traum, es ist REAL

              Kommentaar


                Õnnitlused! Vähemalt 1 BL Meeskond on finaalis olemas. Juba see teeb meele heaks, raisk!

                ps! mis puutub sellesse Mario kaotamise jamasse, siis täna näidati ju tegelikult 80min, kuidas ilma temata Reali kodus mängiti rohkem kui võrdse võrdsega.

                respekt!
                MIA SAN MIA!

                Kommentaar


                  Lõpus asi lagunes. Aga tuli ära.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                    Ma ei saa aru mida need Barca fännid siin hüppavad

                    Lõpp läks veits käest ära. Võinuks varem nats asja ära lõpetada. Haige karmavõlg oleks tulnud kui Real siit oleks välja tulnud, nagu tegi Dortmund Malaga vastu.

                    Ja kui Götze ja Bender hooaja lõpuni väljas, siis raske muidugi finaalis.

                    Ma loodan, et Dortmundi fännid ikka käisid täna ka pubis
                    Kle ole vait juba....mis sinu asi kus Barca fännid on?
                    Arvad, et Barca fännid peavad ainult ühte klubi pooldama? Oleks sul vähe mõistust siis saa saaks aru sellest aga jah.
                    Õnne Dortmundile !
                    Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                    #ZubiOut #RosellOut

                    Kommentaar


                      Tehtud! Super!

                      Kommentaar


                        Ei no ütleme nii, et Reus on ikka konkreetne loom, täiesti müstiline vend. Kahju, et Legendowski sihik täna paigast oli, oleks võinud 2 korda küll sahistada. Veel jäi meelde see kord kui Reus mängis Gündogani 5meetri pealt löögile ja Ilkay läks vv liikumissuunale vastu lööma ja tabas muidugi vv-d. Räige miinus oli minu arust Grosskreutz, täiesti nähtamatu mängija, unustasin vahepeal ära, et Götze ei mängi, tema küll teile algkoosseisu ei tohiks mahtuda.

                        Palju õnne finaalikoha puhul !

                        Kommentaar


                          See oli siis Dortmund esimene ja loodetavasti ka viimane kaotus CL'is. Edu finaalis!

                          Kommentaar


                            Hullumeelne mäng. Gündogan mängu parim vast, kuigi Reus oli ka superhea ei mäletagi ühtegi eksimust temalt. Ja Ramos on konkreentne urood.

                            Kommentaar




                              15 min peale mängu.

                              Algselt postitas Pes Vaata postitust
                              See oli siis Dortmund esimene ja loodetavasti ka viimane kaotus CL'is. Edu finaalis!
                              Ausalt öeldes, ma ei mäletagi kuna ma peale kaotust nii rahul olin.

                              Kommentaar



                                oleks asi otsustatud olnud kui vaid oleks...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X