320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts


    tublid kutid
    Algselt postitas Tofoa
    Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

    Kommentaar


      ECHTE LIEBE!

      - Bender kõige tõenäolisemalt ikkagi simuleeris, aga sai asjaga suurepäraselt hakkama, Modric oli niikuinii pask mis pask täna...
      - Grosskreutz ongi puine, aga mängujanu/tõestamisisuga, üks võimalikke variante oleks olnud ka Nuri sisse tuua.
      - Subotic hindele 10/10, Hummels hindele 9,9/10, Santana oma minutite jooksul 10/10.
      - Weidenfellerile peaks tihedamini kaptenipaela andma(olgem ausad, seda ta finaalis suure tõenäosusega ka teeb, oleneb nüüd Svenist)
      - Reusilt tõesti briljantne mäng, IMHO oleks võinud Lewale passi andmise asemel ise proovida(selleks hetkeks oli näha, et esimese jala hooga võrdset täna polnud), SEE OLI REUSI KOHT!
      - Gündogani kollane ainus Webbi viga Minu silmis, mees oli kompromissitu.
      - Paraku oli Schmelle äär täna jälle vigane, kahju isegi temast, mees endiselt unustab tõusma...

      MyMOTM - REUS
      MyAntiMOTM - GROSSKREUTZ(Ramos on lihtsalt sunnitud debiilik olema)
      et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

      Kommentaar


        Algselt postitas denisss Vaata postitust
        Õnnitlused! Vähemalt 1 BL Meeskond on finaalis olemas. Juba see teeb meele heaks, raisk!

        ps! mis puutub sellesse Mario kaotamise jamasse, siis täna näidati ju tegelikult 80min, kuidas ilma temata Reali kodus mängiti rohkem kui võrdse võrdsega.

        respekt!
        Kindlasti on ka teine,iseasi mis hinnaga,kodunäitlejad üllatavad.Edu Finaalis Dortmundile.
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
          ECHTE LIEBE!

          - Bender kõige tõenäolisemalt ikkagi simuleeris, aga sai asjaga suurepäraselt hakkama, Modric oli niikuinii pask mis pask täna...
          - Grosskreutz ongi puine, aga mängujanu/tõestamisisuga, üks võimalikke variante oleks olnud ka Nuri sisse tuua.
          - Subotic hindele 10/10, Hummels hindele 9,9/10, Santana oma minutite jooksul 10/10.
          - Weidenfellerile peaks tihedamini kaptenipaela andma(olgem ausad, seda ta finaalis suure tõenäosusega ka teeb, oleneb nüüd Svenist)
          - Reusilt tõesti briljantne mäng, IMHO oleks võinud Lewale passi andmise asemel ise proovida(selleks hetkeks oli näha, et esimese jala hooga võrdset täna polnud), SEE OLI REUSI KOHT!
          - Gündogani kollane ainus Webbi viga Minu silmis, mees oli kompromissitu.
          - Paraku oli Schmelle äär täna jälle vigane, kahju isegi temast, mees endiselt unustab tõusma...

          MyMOTM - REUS
          MyAntiMOTM - GROSSKREUTZ(Ramos on lihtsalt sunnitud debiilik olema)
          Tegelikult sai ju Dortmund oma kaitsemängu korda pärast seda, kui Götze välja pidi tulema ja Grosskreutz rabama tuli. Aga üle ei maksa seda muidugi tähtsustada ning pigem tegu kokkusattumusega (+ vigase mehe asendamine tervega omab muidugi oma tulemust).
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
            Ma ei saa aru mida need Barca fännid siin hüppavad
            Kui sa nüüd täpsemalt ringi vaataksid, siis näeksid, et ainuke, kes siin ringi hüppas oli Mex, kes on normaalsete Barca poolehoidjate arust üks paras troll. Aga eks enamustel klubidel siin foorumis 1-2 tükki neid ikka on ...

            Aga õnnitlused Dortmundile. Vääriti seda finaali kohta kahe mängu kokkuvõttes kindlasti ning eile oli ainult ebaõnn, mis takistas 1-2 võõrsilväravat löömast. Üldiselt oli põnev lahtine jalgpall ning igati hea meel, et sellest paarist saksa kutid edasi läksid.

            Kommentaar


              Kommentaar


                Oleks Gündoganile ka MOM-i andnud, aga see värav jäi löömata ja Reus oli lihtsalt ekstraklass.. Muide, kellegil on infot Götze vigastuse tõsiduse/pikkuse kohta ? thx.

                Kommentaar


                  hehee. Ryanair on ka oma Dortmund-London liini piletihindu tõstnud ca 4-5 kordseks. Kui muidu saab lennata umbes 30-40 euro eest, siis mõned päevad enne finaali on piletihinnad hetkel 140-170€

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                    Oleks Gündoganile ka MOM-i andnud, aga see värav jäi löömata ja Reus oli lihtsalt ekstraklass.. Muide, kellegil on infot Götze vigastuse tõsiduse/pikkuse kohta ? thx.
                    Esialgse info kohaselt on välja öeldud vaid seda, et laupäeval Bayerni vastu ta ei mängi. Tõenäoliselt läheb nii, et liigas ta enam ei mängigi ja finaalis on tagasi. Benderi kohta pole midagi kuulda olnud, tundub, et siis midagi hullu temaga lahti õnneks ei ole.

                    Kommentaar


                      Dortmundi veebipoest keegi mingit nänni tahab?
                      Teen ilmselt täna või homme tellimuse ära.



                      Huvi korral PM.
                      Müün jalkasärke!:
                      http://foorum.soccernet.ee/showthrea...=1#post1519109

                      Kommentaar


                        Õnne finaali puhul.

                        Kommentaar


                          et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                          Kommentaar


                            jajah. eks Lewa olegi õige mees klubist lahkumist / reetlikust karistama eksole ?

                            Kommentaar


                              Point!

                              Sõber, kes minu poolehoiust Dortmundi suunas teadlik, lihtsalt saatis selle pildi mulle facebooki. Götze nägu parempoolsel pildil ka pisavalt humoorikas.
                              et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                                jajah. eks Lewa olegi õige mees klubist lahkumist / reetlikust karistama eksole ?
                                Nu ma m6istan fänide "reetlikust" aga nad v6iksid teismoodi mõelda ,et kui ma vahetada t66kohta,et teenida suuremat raha kas see on siiis vanat66koha reetmine ve.? Muidugi ega mina ei saa ise siiiani aru ,mis m6te meile Götze tooodi.
                                Olen see kes olen

                                Kommentaar

                                Working...
                                X