320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meintz Vaata postitust
    Veidi rumal küsimus, aga kes on Dortmundis varutipuründaja? Kes peaks Lewandowskit asendama?

    Muidu võimas mäng! Eriti poolaja algus Make it happen!
    Julian Schieber.

    Kommentaar


      Weidenfeller on BEAST !!!

      Arusaamatu miks barca ei proovi teda osta

      Kommentaar


        Disgrace, Dortmund oma suurte rahadega meelitab Sokratise, kuigi viimasel oli Leverkuseni ja Bremeniga suuline kokkulepe tehtud!

        // Aa, hea poolaeg.

        Kommentaar


          Algselt postitas malagar Vaata postitust
          See oli viimase peal weidenfellerilt praegu - näeb palli näkku lendamas- paneb silmad kinni ja päästa oma näoga meeskonna halvimast - ikkagi inimene
          täis gifi materjal


          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust


            Viimase peal.

            Kommentaar


              1 : 1

              Kommentaar


                kahju , väga kahju

                Kommentaar


                  Uskumatu, no kaks nii kobinaga väravat. Nii kahju Dortmundist, minu kaastunne. Bayern ei väärinud seda võitu kohe mitte minu meelest. Lappa kotte, Bayern.
                  Remember, remember, we're shit in November!

                  Kommentaar


                    Teisel poolajal oli Bayern selgelt parem. Kuigi riberyle ja dantele oleks võinud punase anda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      arvad ikka, et counti ärasõnumine on siiani jõus?
                      oleks ma betting man, oleks kogu panga Bayernile pannud.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Bayern màngis pàris hàsti ikka ja kahju, et Borussia ei suutnud enamat. Ei meeldi mulle see kloun Ribery ja ma ei saa sinna midagi parata. Niipalju kui teda tàna nàgin, siis ta ainult mölises, vôi vehkis kàtega. Loodan jàrgmine aasta nàha sama vôimsat Borussiat ja miks ka mitte veelgi paremat. Edu teile
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mushroom Ninja Vaata postitust
                          Uskumatu, no kaks nii kobinaga väravat. Nii kahju Dortmundist, minu kaastunne. Bayern ei väärinud seda võitu kohe mitte minu meelest. Lappa kotte, Bayern.
                          Võhik hyppa pommi ,oma arvamused v6id endale jätta!!!
                          Olen see kes olen

                          Kommentaar


                            Tõesti kurb
                            Kaks tõsiselt kobinat väravat otsustasid asja. Ning et just nüüd otsustas kiilakas enda värava finaalis ära lüüa, oehh. Ei võinud siis seda 2010 MM'il teha eksole.
                            Palun ärge müüge nüüd enda parimaid meeskonnast maha! Ning järgmine hooaeg uuesti finaalis! (Loodetavasti Arsenali vastu )
                            Jõudu edaspidiseks

                            PS Laidan ka kohtunikku andmata jäänud otsuse eest mis on päris kindel punane (täiesti sihilik löök) kuid kuna "we don't want to ruin the game' juhul min kollane:


                            Sama ka hiljem Lewa poolt kui astus Boatengi jala peale. Vahe prantsuse mehikesega aga see, et Ribery sai veel hiljem kollase mis tähendanuks kindlat platsilt varasemat lahkumist.

                            Kommentaar


                              Aga AITÄH ka kollastele suurepärase finaali eest,jääb loota ,et vääga tyhjaks ei jookse klubi ja edu järgmiseks hooajaks. Siiski EUROOPA 2. Aitäh DORTMUND.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Staadium Vaata postitust
                                Bayern màngis pàris hàsti ikka ja kahju, et Borussia ei suutnud enamat. Ei meeldi mulle see kloun Ribery ja ma ei saa sinna midagi parata. Niipalju kui teda tàna nàgin, siis ta ainult mölises, vôi vehkis kàtega. Loodan jàrgmine aasta nàha sama vôimsat Borussiat ja miks ka mitte veelgi paremat. Edu teile
                                Tegi eeltöö mõlemale väravale.

                                Kahju BVB-st. Sai ikka vaikselt teile pöialt hoitud, kuid samas ei ole ka pettunud nagu möödunud hooajal, kuna Bayern tõesti vääris seda karikat. Kaks korda järjest finaalis on sellest nii napilt ja valusalt ilma jäädud.

                                Südamest loodan ,et kollased suudavad enamus mängijaid hoida ja tulevad järgmine hooaeg veelgi vihasemalt tagasi! Müts maha kollaste ees.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X