320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Saksamaa väravavahtide head taset näitab ainuüksi juba see, et Weidenfeller pole oma riigi eest väljakul käinud. Ja seda mitte ainult tänase mängu põhjal vaid pikaajalisema vaatluse tulemusena.

    Kommentaar


      Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
      Weidenfeller "Man of the Match"

      Subotic "Movement of the Match"

      Ribery "Idiot of the Match"

      Bayern, lappa kotte(nagu ülalpool öeldi)!
      Palun korista Bundesliga pilt oma avatarist ära, sa oled ehtne kloun. Ei taha siin midagi nimetuste kohta öelda, aga see, et Bayernit kui bundesliiga klubi, maha teed, näitab milline debiilik sa oled.
      Dortmund, te olite & olete fantastiline tiim, minu sügav respekt ja lakkamatu plaksutamine. See aasta see veel ei tulnud, aga küll tuleb lähitulevikus. Kõike paremat ja aitäh suurepärase elamuse eest. Vamoooo saksa klubid !

      Kommentaar


        Respekt teile poisid. Väärisite rohkem ja kaotus tõi isegi pisara silma. Järgmine aasta võidate ära kaa
        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
          Palun korista Bundesliga pilt oma avatarist ära, sa oled ehtne kloun. Ei taha siin midagi nimetuste kohta öelda, aga see, et Bayernit kui bundesliiga klubi, maha teed, näitab milline debiilik sa oled.
          Dortmund, te olite & olete fantastiline tiim, minu sügav respekt ja lakkamatu plaksutamine. See aasta see veel ei tulnud, aga küll tuleb lähitulevikus. Kõike paremat ja aitäh suurepärase elamuse eest. Vamoooo saksa klubid !
          Kuule mõmm, kui oled bundesliiga klubi toetaja ja bundesliiga toetaja siis ei tohi maha teha kõige häbiväärsemat saksa klubi või ?

          Eilse kohta, et kahjuks jah polnd kohtunikel mune. Mulle kui stutti fännile ei meeldi kumbki klubi, kuid mängu käiku arvestades pooldanuks Dortmundi võitu kindlasti.

          Loodetavasti murravad pidutsedes kõik Bayerni mängumehed hyppeliigesed

          Kommentaar


            Mulle meeldib, et Bayernit nii palju vihatakse.
            Näitab, kuidas kõik neid kadestavad ja kardavad.
            Lovely.
            Müts maha BVB.
            Super mäng.
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Finaal oli finaali vääriline. Teine poolaeg vajus natuke mäng ära, aga muidu väga viis esitus Bayerni vastu.

              Lisada võib, et Sokratis siirdub suvel Werderist Borussia ridadesse. Ülemineku hinnaks 9,5 millionit eurot.
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                Mulle meeldib, et Bayernit nii palju vihatakse.
                Näitab, kuidas kõik neid kadestavad ja kardavad.
                Lovely.
                Müts maha BVB.
                Super mäng.
                2001 CL vs Valencia muutis Bayerni minu jaoks ebameeldivaks. Mulle millegipärast pole kunagi saksa jalgpall meeldinud, asi pole üldse rahvuses või ajaloos (NSDAP oli oma ideoloogiat välja arvates väga kõva), mulle ei meeldi et Saksamaal on vaid üks suur vankumatu jõud, rikkaim klubi, armastatud Münchenis, vihatud ülejäänud Saksamaal. Ma ei usu et see vaid kadeduse tõttu nii on. Mingi beef ilmselt juba kaua baierlaste vs ülejäänud sakslaste vahel eksisteerinud, pidavat baierlased ninakad ja upsakad olema, sest rikkust olevat kuhjaga rohkem. Ju siis põhjendatult.

                Aga see selleks, ma ei kadesta Bayernit (võtaks tiimist aint J.Martinezi ManUsse), kuigi tiim on uskumatult heasti komplekteeritud ja majanduslikus osas ma kadestan Bundesligat tervikuna, mitte Bayernit eraldi.

                Usun nüüd, et tekib perseaugutäie uusi glorykaid teile, see hea - ManU saab nendest õnnetutest pedeglorykatest lahti.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  Usun nüüd, et tekib perseaugutäie uusi glorykaid teile, see hea - ManU saab nendest õnnetutest pedeglorykatest lahti.
                  Nii huvi pärast küsin, peale millist tiitlit sa ise ManU poole asusid?
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Algselt postitas PraS Vaata postitust
                    Kuule mõmm, kui oled bundesliiga klubi toetaja ja bundesliiga toetaja siis ei tohi maha teha kõige häbiväärsemat saksa klubi või ?

                    Eilse kohta, et kahjuks jah polnd kohtunikel mune. Mulle kui stutti fännile ei meeldi kumbki klubi, kuid mängu käiku arvestades pooldanuks Dortmundi võitu kindlasti.

                    Loodetavasti murravad pidutsedes kõik Bayerni mängumehed hyppeliigesed
                    Hea t66 pras
                    Olen see kes olen

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                      Palun korista Bundesliga pilt oma avatarist ära, sa oled ehtne kloun. Ei taha siin midagi nimetuste kohta öelda, aga see, et Bayernit kui bundesliiga klubi, maha teed, näitab milline debiilik sa oled.
                      Dortmund, te olite & olete fantastiline tiim, minu sügav respekt ja lakkamatu plaksutamine. See aasta see veel ei tulnud, aga küll tuleb lähitulevikus. Kõike paremat ja aitäh suurepärase elamuse eest. Vamoooo saksa klubid !
                      Eeskujulik ränt aga kuidas nüüd tõsimeelse germaanlase sõnavarasse Vamooo (s?) ära eksis...
                      "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                      These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust
                        Nii huvi pärast küsin, peale millist tiitlit sa ise ManU poole asusid?
                        nii 2003. polnud mingit tiitlit, i guess - isa on poolehoidja juba 92st olnud, eks võeti mind rohkem pubisse kaasa mängu vaatama ja nii see tekkis.
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Bayern võis võita, kuid Dortmund ei kaotanud. Tugev ja auväärt esitus. Kahju, et esimese poolaja surve ja kõrge pressingu ajal seda väravat ära ei tulnud, see võinuks palju muuta.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Zebrette Vaata postitust
                            Bayern võis võita, kuid Dortmund ei kaotanud. Tugev ja auväärt esitus. Kahju, et esimese poolaja surve ja kõrge pressingu ajal seda väravat ära ei tulnud, see võinuks palju muuta.
                            +1

                            Francesco Toldo hiljutises intervjuus:

                            I cannot avoid asking about some painful events in your career: Euro 2000 and the 5th of May (wh Inter lost scudetto at last matchday)?
                            I wouldn´t say it was painful…I´d look at it by considering that in Euro 2000 we placed ourselves in second place. In football, ending up second or third, it turns into a drama. In athletics and other sports, it´s an award…for me it´s not a tragedy to reach a final and lose it. Well, of course, one is sorry about that, but it´s still a silver medal! We also get a medal in football, however from mass media point of view, it is described like a total loss.
                            I wouldn´t really talk more about the 5th of May, many years have passed and Inter was able to deliver 5 scudetto in 5 years
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar




                              Klopp: "I told my players we will come back, maybe not to Wembley but to another final."


                              Heynckes: "I give my successor a perfectly functioning team. Mario Götze is signed & Robert Lewandowski won't have to wait much longer!"

                              Täpselt nii, Jupp. Konkurents on paariks aastaks tõenäoliselt kõrvaldatud, hea töö! Pepil jääb üle vaid küpseid vilju puu otsast noppida.

                              Dortmund oli hea, kohe väga hea. Sellise mänguga oleks tõenäoliselt ükskõik keda peale selle hooaja Bayerni võidetud. 11 meest jätsid endast sinna väljakule kõik ja selles suhtes olen ma vägagi rahul selle mänguga. Bayern on hetkel parim tiim maailmas ja Dortmund sai talle vastu paremini kui mõned teised meeskonnad eelnevalt said ja kellel on rahakott BVB omast 2-3 korda suurem. Häbisse kohe kindlasti ei jäädud nagu Saksa karikafinaali ajal Bayern ise jäeti.

                              Kahju, et Rizzoli, kes üldjoontes vilistas täitsa okeilt, Dantet platsilt minema ei saatnud. Oleks pidanud. Tolle löögi eest kõhtu oleks mõni kohtunik ka tõenäoliselt otse punase andnud.

                              Lewandowski Bayernisse? Kui ta selliseid asju nii tihti juba tegema hakkab, siis mingu pealegi:

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jürks Vaata postitust
                                Disgrace, Dortmund oma suurte rahadega meelitab Sokratise, kuigi viimasel oli Leverkuseni ja Bremeniga suuline kokkulepe tehtud!
                                Ja see tuleb Bayerni fännilt

                                Ma muidu tahaks omalt poolt tänada kõiki, kes finaalis BVB'le pöialt hoidsid. Teil on hea maitse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X