320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Thiago pani hullu teisele poole ka, kordumatud palli äraandmised, ühest tuli ka värav.

    Kommentaar


      Lewast aru ei saa!
      Miks lahkuda kui sa oled suht maailma ühes parimas klubis ?

      Kommentaar


        Palganumber
        et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

        Kommentaar


          Ühest maailma parimast klubist maailma PARIMASSE klubisse, põhimõtteliselt on ju Bayern sel hooajal euroopas Barca rolli üle võtnud, ollakse the team to beat ja favoriit igal rindel.

          Kommentaar


            Algselt postitas delorean Vaata postitust
            Ühest maailma parimast klubist maailma PARIMASSE klubisse, põhimõtteliselt on ju Bayern sel hooajal euroopas Barca rolli üle võtnud, ollakse the team to beat ja favoriit igal rindel.
            Liiga vara räägid siin Barca rolli üle võtmisest. See, et me 2-0 neile mingis näruses sõprusmängus ära tegime ei tähenda veel midagi kahjuks/õnneks. Neil Neymar kes võib seal suuri tegusi teha uuel hooajal.
            Elame näeme.

            Kommentaar


              Klopp: ''The winner is always happy and the loser does not care too much – this is the great thing about the Supercup.''

              Bayernit on ikka lahe võita ja 4-2 skoor on üliäge. Kõige lahedam oli ikka see, kuidas peale viigiväravat löödi ise kohe kaks. Mu kõrval olnud Bayerni fänn oli lihtsalt shokis ja see oli cool.

              Reus MOM? Vägagi võimalik, kuid ise annaks selle siiski Gündoganile. Ei mänginud ta just igapäevases rollis, kuid ometi sai seal suurepäraselt hakkama. Gündogani puhul oli huvitav ka see, et vahel mängis ta ikka päris kõrgel ja Dortmundi formatsioon oli mingitel hetkedel isegi 4-4-2.

              Uus mees Aubameyang pandi ka õigel ajal sisse ja uskumatu ikka kui kiire ta ikka on. Jääb huviga ootama liigahooaja algust.

              Kloppi tahaks ka kiita, väga hea taktikaga mindi peale. Vahetused ka head.

              Sellise võiduga on meeldiv hooaega alustada, lisaks on tore näha, et kui siin paar mees terveks saavad, on ka pingilt reaalselt uusi käike võimalik sisse tuua. Eelmisel hooajal oli just see ju üks suurimaid probleeme.

              P.S. Robben on endiselt suurim cunt Bayernis.

              Kommentaar


                Et siis Götze ei olegi enam ?

                Algselt postitas petteri Vaata postitust

                P.S. Robben on endiselt suurim cunt Bayernis.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                  Et siis Götze ei olegi enam ?
                  Pole harjunud veel selle mõttega, andestust



                  Marionette/PRO KNM (see räpipunt, kes Götzest ühe laulu tegi, mis Marionetile ei meeldinud ja mistõttu ta selle bändi kohtusse andis).

                  Kommentaar


                    hr. Reus väikse vimkaga jälle hakkama saanud... @FB
                    Lisatud failid
                    et temas tmingid man of the matchi küll ei tehta sellepärast,sest kui aus olla ega ta ju midagi väga erilist seal ei teinud,viis aint portugali poolfinaali

                    Kommentaar


                      Ei usu... tema ametlikult lehelt?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas jürks Vaata postitust
                        Ei usu... tema ametlikult lehelt?
                        Ei ole.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas PraS Vaata postitust
                          Lewast aru ei saa!
                          Miks lahkuda kui sa oled suht maailma ühes parimas klubis ?
                          Raha on peamine põhjus jah, aga lisaks selle tundub, et talle lihtsalt ei meeldi enam Dortmundis mängida. Kuigi Supecupi mängus oli ta minu arust täitsa hea ja mul tekkis isegi usk, et who knows, äkki teeb taas ühe hea hooaja. Paraku ütles ta nüüd meedias peale Bayerni mängu, et endiselt loodab ta üleminekut juba sel suvel (Dortmund on tegelikult eitanud, et Bayern üldse mingi pakkumise teinud on, see teeb antud loo veel humoorikamaks). Lisaks usub ta, et on alamakstud (ongi, aga kes kirjutas 2010. aastal sellele lepingule alla, mis taolise palganumbri ära määras ning pikendada, et saada enimteenivaks BVBlaseks, ta ka ei tahtnud). Ja kolmandaks, Lewa arvab, et tulevad päevad, kus ta mängupäeval on halvas tujus ja ...

                          Kuidas poola keeles "Fuck off" on?

                          Robert Lewandowski hat erneut Kritik an den Offiziellen von Borussia Dortmund geübt und drängt offenbar weiter auf seinen sofortigen Wechsel zu Bayern München.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas petteri Vaata postitust
                            Raha on peamine põhjus jah, aga lisaks selle tundub, et talle lihtsalt ei meeldi enam Dortmundis mängida. Kuigi Supecupi mängus oli ta minu arust täitsa hea ja mul tekkis isegi usk, et who knows, äkki teeb taas ühe hea hooaja. Paraku ütles ta nüüd meedias peale Bayerni mängu, et endiselt loodab ta üleminekut juba sel suvel (Dortmund on tegelikult eitanud, et Bayern üldse mingi pakkumise teinud on, see teeb antud loo veel humoorikamaks). Lisaks usub ta, et on alamakstud (ongi, aga kes kirjutas 2010. aastal sellele lepingule alla, mis taolise palganumbri ära määras ning pikendada, et saada enimteenivaks BVBlaseks, ta ka ei tahtnud). Ja kolmandaks, Lewa arvab, et tulevad päevad, kus ta mängupäeval on halvas tujus ja ...

                            Kuidas poola keeles "Fuck off" on?

                            http://www.reviersport.de/241148---d...gegen-bvb.html
                            odpieprz się

                            Üldiselt ta võiks uttu tõmmata juba. Kui Zorc leiaks mõne hea ründaja veel, siis ei näe mina mõtet sellisel vinguval eidel meeskonnas.

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Aga kes tuleks asemele?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                                odpieprz się

                                Üldiselt ta võiks uttu tõmmata juba. Kui Zorc leiaks mõne hea ründaja veel, siis ei näe mina mõtet sellisel vinguval eidel meeskonnas.
                                Kui praegu kõik niidid ühendada, siis tundub, et Bayerni plaan on lasta Lewandowskil praegu meelega säärast jama suust välja ajada, et siis Dortmundi bossid ja fännid vihaseks ajada (tegelikult ongi juba kõik vihased), ning ise varsti madal pakkumine teha, lootuses, et Dortmundil on sellest mehest juba nii kõrini, et ollakse valmis ta poolmuidu ära andma. Suve alguses räägiti ju €30-40M rahadest jne, ei imesta, kui pakutakse 12-15M. Või isegi vähem.

                                Watzke on siiamaani väga õigesti käitunud, öeldes, et Lewat ei müüda Bayernile maha. Kuidas nüüd kõige paremini edasi tegutseda? Mulle meeldiks ka uue ründaja ost, aga nii, et Lewa jääks alles...pingile. Las mädaneb seal. See oleks ka muidugi vihast tingitud tegutsemine ja suuri kasusi meil sees poleks, aga vähemalt ei saaks Bayern oma tahtmist. Ja ka Lewa mitte.

                                Bayern on tegemas jälle seda, mida on kogu aeg tehtud. Kui Bundesligas muutub keegi neile ohtlikuks ja võib või hakkab reaalselt ohustama 1. kohta (olgem ausad, Bayernil on praegu ainult üks vastane Saksamaal), siis tuleb nad hävitada. Kõige kavalam on tuua siis antud meeskonnast lihtsalt staarid omale, mis nendega peale hakata, eks seda vaatab hiljem. Raha neil on, seega tavaliselt see õnnestub.

                                Huvitav, mida Guardiola sellest arvab? Ma olen enam kui kindel, et säärane tegutsemine talle ei meeldi. Pealegi, mida ta Lewandowskiga peale hakkaks? Tal juba praegugi neid häid mängijaid liiga palju. Mängida tahavad ju kõik, muidu võib paradiisis tüli tekkida. Vaevalt muidugi Guardiolal siin suurt sõnaõigust on, antud asja ajavad Bayerni juhid ainuisikulisel ise ja antud asi algas tegelikult juba enne Pep'i tulekut.

                                Bayerni fännid arvavad ehk, et ma olen voolu saanud või miskit. Ei välista, paraku nii see kogu olukord lihtsalt tundub. Arutelu on vägagi teretulnud antud teemal.

                                Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                                Aga kes tuleks asemele?
                                Küll Zorc kellegi leiaks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X