320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
    Ära muretse, vähemalt Dortmund mängib klubisarja eliittasandil, Romal pole sinna mitte mingit asja ning isegi Euroopa Liiga alagrupiturniirile ei suudetud jõuda - masendav. Mõistan, et hetkel makaroniliigas asjad hästi & rind kummis, aga see ei ole mitte mingi näitaja, Euroopa tasandile ei suudeta isegi kvalifitseeruda, rääkimata võitmisest/kaugele jõudmisest.
    count on juba ammu teada tropp, kes proovib oma mudaliiga klubi reklaamida. Aga see ei tule kuidagi välja ja siis vend paneb rage.

    Kommentaar


      Algselt postitas Debs Vaata postitust
      count on juba ammu teada tropp, kes proovib oma mudaliiga klubi reklaamida. Aga see ei tule kuidagi välja ja siis vend paneb rage.
      ööäää ainukesed inimesed kes siin midagi Itaalia jalgpallist jahuma hakkasid olite teie kaks debiilikut. Nagu Arseanali fännid, räägi konkreetsest teemast ja ikka hakatakse appi karjuma kolmandatel teemadel. Kuidas puutub Itaalia jalgpall Bundesliiga fantoomväravatesse? Puudub seos! Teie olete need kes ei suuda teemas püsida ja hakkate esimese asjana teemaväliselt rantima. Ja kas ma tegin oma kommentaariga kellegile liiga? EI! Tuletage meelde kuidas Dortmund üleüldse CL finaali jõudis, kui palju oli selles kohtuniku käsi mängus ja nüüd võtke siia kõrvale hiljuti toimunud sündmused prügiliigas saksamaal ja saategi minu kommentaari seose. Teie "kommentaarides" aga puudub igasugune mõte ja seos, lihtsalt suvaline homoila. Pange nüüd ona edasi ja hu/ kui te seda sitast anaal meeskonda ei võida!
      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        Algselt postitas count Vaata postitust
        ööäää ainukesed inimesed kes siin midagi Itaalia jalgpallist jahuma hakkasid olite teie kaks debiilikut. Nagu Arseanali fännid, räägi konkreetsest teemast ja ikka hakatakse appi karjuma kolmandatel teemadel. Kuidas puutub Itaalia jalgpall Bundesliiga fantoomväravatesse? Puudub seos! Teie olete need kes ei suuda teemas püsida ja hakkate esimese asjana teemaväliselt rantima. Ja kas ma tegin oma kommentaariga kellegile liiga? EI! Tuletage meelde kuidas Dortmund üleüldse CL finaali jõudis, kui palju oli selles kohtuniku käsi mängus ja nüüd võtke siia kõrvale hiljuti toimunud sündmused prügiliigas saksamaal ja saategi minu kommentaari seose. Teie "kommentaarides" aga puudub igasugune mõte ja seos, lihtsalt suvaline homoila. Pange nüüd ona edasi ja hu/ kui te seda sitast anaal meeskonda ei võida!

         


        cool story

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
           


          cool story
          Story? Hari siis ennast kui mälu pole. Ja taunisündroomi põdevate laste mõnitamine on lahe kuidas?

          Blogger on Google'i blogide avaldamise tööriist, mille abil saate hõlpsalt maailmaga oma mõtteid jagada. Bloggeriga on lihtne oma isiklikku või tiimi blogisse teksti, fotosid ja videoid postitada.
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            Algselt postitas count Vaata postitust
            ööäää ainukesed inimesed kes siin midagi Itaalia jalgpallist jahuma hakkasid olite teie kaks debiilikut. Nagu Arseanali fännid, räägi konkreetsest teemast ja ikka hakatakse appi karjuma kolmandatel teemadel. Kuidas puutub Itaalia jalgpall Bundesliiga fantoomväravatesse? Puudub seos! Teie olete need kes ei suuda teemas püsida ja hakkate esimese asjana teemaväliselt rantima. Ja kas ma tegin oma kommentaariga kellegile liiga? EI! Tuletage meelde kuidas Dortmund üleüldse CL finaali jõudis, kui palju oli selles kohtuniku käsi mängus ja nüüd võtke siia kõrvale hiljuti toimunud sündmused prügiliigas saksamaal ja saategi minu kommentaari seose. Teie "kommentaarides" aga puudub igasugune mõte ja seos, lihtsalt suvaline homoila. Pange nüüd ona edasi ja hu/ kui te seda sitast anaal meeskonda ei võida!
            Korra juhtub selline inimlik apsakas ja nüüd peaks igas Bundesliga mängus selline olukord tekkima? Sa oled fullretard ja kõik teavad seda juba päris ammu. See kuradi ila, et miks me hakkame Serie A-d ja seda mõttetut külasatsi Romat maha tegema, et ei puutu teemasse ja mida iganes. Põhjus ongi selles, et sa pasandada kõikide klubide teemad oma pasaga üle ja kohe kui tuleb märkus sinu mikikate kohta, siis on hala lahti, et offtopik. Asi on lihtsalt nii, et kui sa midagi maha teed, siis võiksid mõne võrdlusmomendi ka tuua, antud juhul võtame selleks Roma ja siililegi selge, et kuna te iga aasta pulk perses Itaalias istute ja Euroopat ei väisa, siis tuleb seda viha siin foorumis teiste (edukate) klubide teemas ammendada. Pane oma Roma teemas Totti peale ona edasi kui tahad, aga ära palun Saksamaa jalgpalliteemadel kaasa räägi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
              Korra juhtub selline inimlik apsakas ja nüüd peaks igas Bundesliga mängus selline olukord tekkima? Sa oled fullretard ja kõik teavad seda juba päris ammu. See kuradi ila, et miks me hakkame Serie A-d ja seda mõttetut külasatsi Romat maha tegema, et ei puutu teemasse ja mida iganes. Põhjus ongi selles, et sa pasandada kõikide klubide teemad oma pasaga üle ja kohe kui tuleb märkus sinu mikikate kohta, siis on hala lahti, et offtopik. Asi on lihtsalt nii, et kui sa midagi maha teed, siis võiksid mõne võrdlusmomendi ka tuua, antud juhul võtame selleks Roma ja siililegi selge, et kuna te iga aasta pulk perses Itaalias istute ja Euroopat ei väisa, siis tuleb seda viha siin foorumis teiste (edukate) klubide teemas ammendada. Pane oma Roma teemas Totti peale ona edasi kui tahad, aga ära palun Saksamaa jalgpalliteemadel kaasa räägi.
              Et siis kuna hetkel AS Roma CL ei mängi, siis mul pole õigust kommenteerida seda et
              a) bundesliigas lastakse sisse fantoomväravaid
              b) kohtunikel on minevikus olnud kombeks ka Dortmundi aidata imelike viledega (vs Malaga)
              c) Dortmund peaks olema piisavalt tugev et Arsenali võita

              kui rumal jutt see nüüd veel oli??? Tõsised inteligendid koos.
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                Ära muretse, vähemalt Dortmund mängib klubisarja eliittasandil, Romal pole sinna mitte mingit asja ning isegi Euroopa Liiga alagrupiturniirile ei suudetud jõuda - masendav. Mõistan, et hetkel makaroniliigas asjad hästi & rind kummis, aga see ei ole mitte mingi näitaja, Euroopa tasandile ei suudeta isegi kvalifitseeruda, rääkimata võitmisest/kaugele jõudmisest.
                Teil kunagi muid vastuväited ka on või kohe et "ah vaata ennast?" Mis Roma asjasse puutub kui jutt käib Saksa liigast? Räägitakse aiaAUGUST ja sa hakkad murutraktoritest rääkima? Ja kui mitte midagi muud öelda ei ole siis hakkate taunisündroomiga laste pilte siia toppima? Jah pean tunnistama et ma olen siinses foorumis tihti käinud ja oma arvamust avaldanud mitte kõige sobivamas vormis, aga see mis te siin ainult vastu oskate öelda on ju vähemalt võrdväärne debiilsus.
                So self aware so full of shit

                Kommentaar


                  On ikka õigust kaasa rääkida, aga sa teed sellest nii suure asja nagu seda juhtuks absoluutselt iga mäng. Kuna Bayer võitis tänu fantoomväravale, siis on järelikult Dortmundi ainus võimalus Arsenali võita ka tänu fantoomväravale.
                  Ei vaidle selle vile osas absoluutselt vastu, Malaga vastu oli kohtunik see, kes Dortmundi edasi viis, JÄLLEGI, kohtunike praak, mitte klubi/rahvuse, mida iganes, viga. Sa ründad Saksamaa jalgpalli tervikuna, nii Bayerni kui ka muude klubide teemas. Fakt on see, et kohtunikud on inimesed ja teevad vigu, nagu me kõik, selliste asjadega tuleb arvestada. KÕIK klubid on saanud ebaõiglase vile osaks, see on paratamatus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Francesco Vaata postitust
                    Teil kunagi muid vastuväited ka on või kohe et "ah vaata ennast?" Mis Roma asjasse puutub kui jutt käib Saksa liigast? Räägitakse aiaAUGUST ja sa hakkad murutraktoritest rääkima? Ja kui mitte midagi muud öelda ei ole siis hakkate taunisündroomiga laste pilte siia toppima? Jah pean tunnistama et ma olen siinses foorumis tihti käinud ja oma arvamust avaldanud mitte kõige sobivamas vormis, aga see mis te siin ainult vastu oskate öelda on ju vähemalt võrdväärne debiilsus.

                    Ma julgen väita, et enamus vastuseid teie kommentaaridele, mis enamjaolt on ründavad/ebasobivad, tulevad hetkeemotsioonist ja nagu me kõik teame, on raske neid kontrollida. Parim kaitse on alati rünnak. Tunnistan, et vastused on olnud vähem või rohkem hullemad kui teie süüdistused/kaebused.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas count Vaata postitust
                      Ega kui muudmoodi võit ei tule, siis paar palli küljevõrku ikka suudate suunata
                      Meie räägime ainult teist w? count kuidas küljevõrku lastud värav Dortmundiga kokku käis? Sina tulid siia seda jama ajama ju.
                      See värav löödi teise tiimi poolt, aga kahjuks sa ei tee isegi tiimidel vahet enam vist.

                      Francesco teie vastused on alati ühte auku, ALATI! Julged midagi Roma kohta öelda saad kohe sellise sõima kaela, et vähe ei ole, kriitikat ei suuda taluda? Ega teiega muud moodi ei saagi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Debs Vaata postitust
                        Meie räägime ainult teist w? count kuidas küljevõrku lastud värav Dortmundiga kokku käis? Sina tulid siia seda jama ajama ju.
                        See värav löödi teise tiimi poolt, aga kahjuks sa ei tee isegi tiimidel vahet enam vist.

                        Francesco teie vastused on alati ühte auku, ALATI! Julged midagi Roma kohta öelda saad kohe sellise sõima kaela, et vähe ei ole, kriitikat ei suuda taluda? Ega teiega muud moodi ei saagi
                        Krt sa ikka üldse lugeda ei mõista. Peab vist andeks andma. Loe nüüd mu postid uuesti läbi ja siis sad aru kuidas miski kokku käis. See on esimene mäng peale fantoomväravat ja ma tunnistasin et ma oleks isegi sellega nõus, peaasi et anaalklubi kaotaks. Kus siin oli solvang Dortmundi pihta? Ma pm tunnistasin et hoian täna teile pöialt. Kasvõi fantoomika arvelt, või mõne muu kohtunike teene arvelt, nagu eelmisel hooajal. Ja ma ei pea saksmaa fänne sõimama, tulemused Itaalia vastu räägivad enda eest ja ma tean et teil on viimased 10 aastat niigi raske olnud, mul ausalt ei ole kombeks laipa veel edasi mõnitada. 15 november saate veel ühe ketuka ja siis rääkige kuidas Itaalia liiga ja mängjad on nõrgad, seniks aga püsime teemas ja loeme kasvõi kolm korda läbi ennem kui kirjutama hakkame eksju!
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõmmik Vaata postitust
                          Ma julgen väita, et enamus vastuseid teie kommentaaridele, mis enamjaolt on ründavad/ebasobivad, tulevad hetkeemotsioonist ja nagu me kõik teame, on raske neid kontrollida. Parim kaitse on alati rünnak. Tunnistan, et vastused on olnud vähem või rohkem hullemad kui teie süüdistused/kaebused.
                          Aitähh, vähemalt üks mõistlik ja aus vastus.

                          Debs on lühend debiilikust?
                          So self aware so full of shit

                          Kommentaar


                            Ärge palun läbustage ja ärge toitke trolle. Roma fännide tarbeks on foorumis olemas ignore funktsioon, kasutage seda.

                            Eeldatav algkoosseis:

                            Dortmund: Weidenfeller - Großkreutz, Subotic, Hummels, Schmelzer - Sahin, Bender - Blaszczykowski, Mkhitaryan, Reus - Lewandowski

                            http://www.last.fm/user/kurat_

                            Kommentaar


                              Loodan, et tuleb põnev mäng, aga raske saab teil olema Arsenali vastu. Tehke sõbralik viik ja minge koos Arsenaliga edasi.
                              Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                              Kommentaar


                                Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust
                                Loodan, et tuleb põnev mäng, aga raske saab teil olema Arsenali vastu. Tehke sõbralik viik ja minge koos Arsenaliga edasi.
                                Siis oleks mõlemale kasulikum, et ühe mängu võidab üks ning teise mängu teine. 3p>2p. (eeldades, et mõtlesid ka teise mängu viiki lükata).
                                Igaljuhul tore, et paar teie meest ikka terveks said ja kaasa saavad lüüa. Loodetavasti näeme täna seksikat jalgpalli

                                Kommentaar

                                Working...
                                X