320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Borussia Dortmund

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kuna Napoli täna ilmselt võidab siis pole viik suurepärane lahendus kummagi jaoks siin mängus.
    Victoria Concordia Crescit

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Kuna Napoli täna ilmselt võidab siis pole viik suurepärane lahendus kummagi jaoks siin mängus.
      Jah aga kummalegi 1p parem kui 0.
      Maailmameistrid!!

      Kommentaar


        BvB on ka kodus väga tugev, nagu eelmine aasta näha oli. Dortmundil tundub lihtsam see värk nüüd olema kuna kaks rasket mängu mõlemad kodus.
        Mesilased jätke 3p ikka ilusti koju täna!
        sigpic

        Kommentaar


          Ja kuhu penalt jäi raisk..?

          Kommentaar


            Missugust Lewandowski dive sa mõtled? Muidu hea mäng oli, sarnane esimesega aga vastupidi. Teie domineerisite suuremat osa mängust, meie võtsime punktid.

            Kommentaar


              No tänast Dortmundi ei tundnud üldse ära. Lõbusat jalgpalli viljelev Dortmund oli täna ideevaene. Ainukesena mängis oma koha välja Lewandowski ja mingil määral tema teine poola sõber. Reus oli täielikult pildist ära, ei võtnud ta vist ühtegi korda Sagnat 1vs1 ette. Sama Miki kohta. I poolaja lõpus pidanuks ta oma võimaluse ära lööma, aga läks liigselt sättima.
              Värav oli ka selline lambist. Rosin tegi juba valesöödu, aga Sokratis andis kohe selle tagasi ning Özili tulnud tsenderdusest lasti ära lüüa. Ega see Arsenal kas seda võitu väärinud. Tegite enda elu keeruliseks.

              Ja nüüd loodetavasti komistate Golfsburgi vastu ning peale koondistenädala pausi kahe nädala pärast on vorm sama kesine.

              Kommentaar


                Ei ole midagi. Ma usun, et kodus Napoli vastu on mehed tahtmist täis ja 3p võetakse ära. Igatahes loodan teie ja Arsenali edasipääsu.
                Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                Kommentaar


                  Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                  No tänast Dortmundi ei tundnud üldse ära. Lõbusat jalgpalli viljelev Dortmund oli täna ideevaene. Ainukesena mängis oma koha välja Lewandowski ja mingil määral tema teine poola sõber. Reus oli täielikult pildist ära, ei võtnud ta vist ühtegi korda Sagnat 1vs1 ette. Sama Miki kohta. I poolaja lõpus pidanuks ta oma võimaluse ära lööma, aga läks liigselt sättima.
                  Värav oli ka selline lambist. Rosin tegi juba valesöödu, aga Sokratis andis kohe selle tagasi ning Özili tulnud tsenderdusest lasti ära lüüa. Ega see Arsenal kas seda võitu väärinud. Tegite enda elu keeruliseks.
                  Ja nüüd loodetavasti komistate Golfsburgi vastu ning peale koondistenädala pausi kahe nädala pärast on vorm sama kesine.
                  Isiklikult mina olin täna Arsenali poolel ja põhjust pole vaja otsida miks
                  Aga arvan,et edasi ikka lähete koos ARSENALIGA.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Kütke kodus Napolile ära!

                    Kommentaar


                      Loodan samuti, et tulete koos meiega edasi.
                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar



                        Siin siis väidetav penalti olukord.
                        Penaltist asi kaugel minu arvates.
                        Lionel Messi - Parim jalgpallur maailmas

                        Kommentaar


                          No ma ei tea. Hüppel olevat meest nii õlgadest rebida...pohhuilt võinuks anda. Kuna oli viimane minut, siis ilmselt ei julgenud.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas FoxHunter789 Vaata postitust

                            Siin siis väidetav penalti olukord.
                            Penaltist asi kaugel minu arvates.
                            Kui selle kaameramehe asemel oleks samal kohal reisisaatja seisnud, siis arvatavasti oleks ka penalt antud. Mõlemad käed selgelt Lewa õlal. Kuna reisisaatja seisis sellest kaameramehest teisel pool väravat, siis oli tal kindlasti raskem seda olukorda näha. Lisaks pole gifist näha, millisel positsioonil kohtunik oli ning milline vaade temal sellele olukorrale oli.

                            Kuna Dortmund - Arsenal oli ainuke mäng, mida oleks tahtnud ka otse näha (kahjuks oli Barcelona - Milan samal ajal), siis vaatan kindlasti mängu homme kordusest üle.
                            "Quality without results is pointless. Results without quality is boring." - Johan Cruyff

                            Kommentaar


                              Käed õlal, aga mahatõmbamise efekti tekitab Lewa enda maast äratõuge, et palli tabada. Üldiselt nagu ma ütlesin juba Arse teemas siis Weidenfeller vs Koscielny tundus penalti ja samuti Mertesacker vs Lewandowski. Nüüd kordust näinuna teises enam nii kindel pole ja jumal tänatud, et kohtunik haneks ei läinud.
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                Üldiselt nagu ma ütlesin juba Arse teemas siis Weidenfeller vs Koscielny tundus penalti.
                                Hmm. Palun värskenda mu mälu ja nimeta mäng, kus sellise asja eest on penalt antud? Ehk siis võetud viga väravavahile, kes läheb rusikatega palli puhtaks lööma, aga lendab vastasele kehasse. Eriti veel suht lähedal viiekastile. No ei meenu. Selliste asjade eest lihtsalt ei anta.

                                See, kas peaks andma, on iseasi. Lihtsalt praktika on selline.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X